Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

V rukou pana doktora jsem již cca 7 let s přestávkou. Pan doktor bez problémů přijme pacienta zpět do péče když je to nutné vždy ochotně komunikuje ohledně nastavení léčby a zajímá se o svého pacienta ve všech směrech nikdy se nestalo že bych přišla on mi řekl že budu užívat léky dál a poslal mě domů. Vždy se zeptá na aktuální stav a když tam přijde člověk úplně hotový tak okamžitě jedná. Ačkoli nikdy nikoho, pokud je aspoň trochu schopen existovat mimo brány PL, netlačí do ústavní léčby. Dá tu možnost ale nenutí. Je to lékař který bere každého člověka individuálně a své pacienty zná. Jsem s ním velice spokojená.

P
Ověřený profil
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Pan doktor je profesionál s účinným přístupem. Rychle rozeznal jádro mých problémů a terapii směřoval přímo k jejich řešení. Sestra byla velmi neochotná a skoro až opovrhující pacienty. Měla by se zamyslet nad svým jednáním, když dělá sestru u psychiatra.

J
Ověřený profil
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Velice vstřícný přístup,milý ,ohleduplný,velice dobře se s panem doktorem povídá a nezapomenu pochválit i paní doktorku Bukovjanovou ,je také velmi milá a ochotná si popovídat.Všem doporučuji.


J
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Výborný lékař s citlivým empatickým přístupem. Umí dávat i dobré rady do života a vždy pečlivě konzultuje množství léků nutných k užívání.


K
Ověřený profil
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Telefonická konzultace

Již dlouho jsem se nesetkala s tak vstřícným jednáním. Pan doktor přestože nepatřím k jeho pacientům mi věnoval svůj (nemalý) čas při telefonické konzultaci a poskytl mi mnoho užitečných informací. Moje kamarádka pana doktora navštěvuje již asi 2 roky a nemůže si jej vynachválit, a já ji úplně chápu. Kéž by takových lékařů více.


J
Ověřený profil

Musím říci, že pan dokrot se vyzná... Byla jsem předchozích 10 let u třech jiných doktorů léčena na deprese, až pan doktor odhalil správnou diagnozu a ja teď už dva roky můžu žít normálním životem. Za sebe opravdu a ze srdce doporučuji.


A
Ověřený profil

velmi dobrý lékař, milý, ochotný, ale hlavně velmi empatický a opravdu umí pomoci


V
Ověřený profil

Výjimečný doktor s lidským přístupem ,za kterým neváhám jezdit z Ostravy !


P
Ověřený profil

empatický, milý lékař, škoda že již neordinuje v ostravě. Nevíte jestli už má smlouvu s VZP? děkuji.....


Došlo k chybě, zkuste to znovu