U nemocnice 3064, Teplice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší pan doktor,jsem ráda že k němu s přítelem patříme

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor jer hodný a vyslechne pacienta..pomůže, odešle kam třeba na vyšetření..nemám k němu námitky a jsem ráda že patřím pod jeho ordinaci

K tomuto lékaři jsem chodil hodně let a nikdy jsem s ním nebyl spokojený, tak jsem přestoupil jinam. Nelíbí se mi jeho přístup k pacientům, je dost impulsivní a když už neví jak léčit, tak se rozčiluje a nedokáže pomoct.

Je pravda že po profesní stránce je pan doktor dobrý, ale jeho mluvě nejde rozumět. Někdy mám opravdu co dělat, abych rozluštil co říká. Nevím jestli má poruchu řeči, ale jinak super doktor

Pan doktor je velmi milý, ochotný a důsledný. Nic nenechá náhodě a opravdu je vidět, že ho jeho práce baví. Sestřička je také moc milá.

Po úmrtí mého praktického lékaře jsem přešla k panu doktorovi Brůžovi. Udělal mi důslednou vstupní a prentivní prohlídku. Je milý a trošičku laškuje, tak alespoň z člověka spadne nervozita. Jsem s panem doktorem spokojená.