Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Štursova 13, Frýdek-Místek
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Ordinace je k 30.4.2021 zrušená.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

V důsledku nedůslednosti paní doktorky, nespokojeností s péčí o mou velmi nemocnou maminku a arogantním chování sestry přecházíme s celou rodinou k jinému lékaři.

D
Ověřeny pacient

Pokud nemáte žádné problémy a nevadí vám, že budete čekat v čekárně, než se paní doktorka vypovídá se všemi, tak v pořádku. Pokud chcete řešit nějaký zdravotní problém, nastudujte si jej nebo se vyšetřete jinde a paní doktorka vám předepíše co ji řeknete. Již podruhé se stalo, že zanedbala lékařskou péči o mou maminku. Skončila v nemoci s ohrožením života. Nedoporučuji Vám tuto lékařku. Celá rodina odcházíme z její takzvané lékařské péče.

Paní doktorka,je příjemná a velmi ochotná. A navíc dobře rozumí svému povolání.

Je nej co z lékařů znám

V péči paní doktorky i setřičky se celá rodina cítíme dobře. Paní doktorka vždy vyslechne, poradí, důkladně vyšetří. VBždy jsme byli spokojeni s touto doktorkou i její sestrou. Sestřička je vždy příjemná, velmi ochotní, i když se na ni valí několik pacientů naráz. Vždy je uklidní a jednoho po druhěm ke spokojenosti všech vyřídí. Velmi dobrá péče.

S doktorkou Trčkovou jsem maximálně spokojen. Je to kapacita ve svém oboru. Přestoupil jsem k ní v době, kdy si s mou nemocí nedokázala poradit má předchozí lékařka a dr.Trčková mě po třičtvrtě ročním trápení vyléčila do úplného uzdravení! Doktorku můžu vřele doporučit. Sestra se trochu chová jako světobornice, ale doktorka to vše zachraňuje.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi ochotné, profesionální přístup. Jsme zaregistrováni celá rodina a byli jsme vždy spokojeni. V případě akutního onemocnění vyjdou kdykoliv vstříc a dokonce v případě starších rodičů jsou ochotny přijít v návštěvní službě až domů. Mohu jen doporučit.

G

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je ochotná a snaží se o co nejlepší postup léčby

P

sestřička i doktorka jsou příjemní, vstřícné, čekací doba je přiměřená, jsme u lékařky zaregistrovaní celá rodina už delší dobu a jsme vždy spokojeni

T

V péči této ordinace jsme již řadu let a jsme velmi spokojeni. Přestože je práce lékaře i sestry psychicky velmi náročná, jsou obě vždy ochotné, milé, chápavé a vždy garantovaly vysoce odborný přístup. Výhodou je rovněž možnost objednání, v případě nutnosti návštěva pacienta v domácím prostředí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Ordinace je k 30.4.2021 zrušená.