Miriam Trčková, praktický lékař Frýdek-Místek

MUDr. Miriam Trčková

Uložit

Praktický lékař Více

21 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Štursova 13, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Ordinace je k 30.4.2021 zrušená.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé

V důsledku nedůslednosti paní doktorky, nespokojeností s péčí o mou velmi nemocnou maminku a arogantním chování sestry přecházíme s celou rodinou k jinému lékaři.

D
Ověřený profil

Pokud nemáte žádné problémy a nevadí vám, že budete čekat v čekárně, než se paní doktorka vypovídá se všemi, tak v pořádku. Pokud chcete řešit nějaký zdravotní problém, nastudujte si jej nebo se vyšetřete jinde a paní doktorka vám předepíše co ji řeknete. Již podruhé se stalo, že zanedbala lékařskou péči o mou maminku. Skončila v nemoci s ohrožením života. Nedoporučuji Vám tuto lékařku. Celá rodina odcházíme z její takzvané lékařské péče.

Paní doktorka,je příjemná a velmi ochotná. A navíc dobře rozumí svému povolání.

Je nej co z lékařů znám

V péči paní doktorky i setřičky se celá rodina cítíme dobře. Paní doktorka vždy vyslechne, poradí, důkladně vyšetří. VBždy jsme byli spokojeni s touto doktorkou i její sestrou. Sestřička je vždy příjemná, velmi ochotní, i když se na ni valí několik pacientů naráz. Vždy je uklidní a jednoho po druhěm ke spokojenosti všech vyřídí. Velmi dobrá péče.

S doktorkou Trčkovou jsem maximálně spokojen. Je to kapacita ve svém oboru. Přestoupil jsem k ní v době, kdy si s mou nemocí nedokázala poradit má předchozí lékařka a dr.Trčková mě po třičtvrtě ročním trápení vyléčila do úplného uzdravení! Doktorku můžu vřele doporučit. Sestra se trochu chová jako světobornice, ale doktorka to vše zachraňuje.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi ochotné, profesionální přístup. Jsme zaregistrováni celá rodina a byli jsme vždy spokojeni. V případě akutního onemocnění vyjdou kdykoliv vstříc a dokonce v případě starších rodičů jsou ochotny přijít v návštěvní službě až domů. Mohu jen doporučit.

G

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, je ochotná a snaží se o co nejlepší postup léčby

P

sestřička i doktorka jsou příjemní, vstřícné, čekací doba je přiměřená, jsme u lékařky zaregistrovaní celá rodina už delší dobu a jsme vždy spokojeni

T

V péči této ordinace jsme již řadu let a jsme velmi spokojeni. Přestože je práce lékaře i sestry psychicky velmi náročná, jsou obě vždy ochotné, milé, chápavé a vždy garantovaly vysoce odborný přístup. Výhodou je rovněž možnost objednání, v případě nutnosti návštěva pacienta v domácím prostředí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Ordinace je k 30.4.2021 zrušená.