Adresa

Hodolanská 6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Velmi sympatická a šikovná doktorka,dříve mi pořád padaly plomby a od ní perfektně drží.Dala můj úsměv dopořádku.Jsem velice spokojen,je prostě nejlepší!Doporučuji ji všem.


Ověřeny pacient

Tuto lékařku mohu všem doporučit,má laskavý přístup k dospělým ,dětem i seniorům.Chodí do její ordinace celá má rodina a doporučila jsem ji mnoha svým známým a vždy byla velká spokojenost.Nic zde není problém,vše jde hladce a profesionálně.Z trhání rozpadlé osmičky jsem měla obavy a několik těžkých nocí,paní doktorka mě uklidnila ,zub byl bezbolestně venku během okamžiku a dnes mohu říct,že se mi to fakt líbilo.Kdo to může o trhání říct? Je fakt ze zubařů,krerým jsem prošla rukama nejlepší.


Ověřeny pacient

Chodíme k této paní doktorce celá rodina,nikdy nemá špatnou náladu,je vždy usměvavá,pracuje jemně,bezbolestně a vše předem vysvětlí,jejíplomby nevypadávají.Je přesná ,nikdy jsme nečekali déle než 5 minut a taky nemá dlouhé obj. termíny.Po předchozích zkušenostech se zubaři je to pohádka...Dalo by se říct,že se k ní těšíme.


V

velika spokojenost ... bez cekani v cekarne vzdy presne naplanovany termin... tri plomby za 45 minut ... parada na rande sem dosel o opul hodiny driv nez sem cekal ..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti