Miluše Veselovská, zubař Olomouc

MUDr. Miluše Veselovská

Zubař

Hodolanská 6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Velmi sympatická a šikovná doktorka,dříve mi pořád padaly plomby a od ní perfektně drží.Dala můj úsměv dopořádku.Jsem velice spokojen,je prostě nejlepší!Doporučuji ji všem.

Tuto lékařku mohu všem doporučit,má laskavý přístup k dospělým ,dětem i seniorům.Chodí do její ordinace celá má rodina a doporučila jsem ji mnoha svým známým a vždy byla velká spokojenost.Nic zde není problém,vše jde hladce a profesionálně.Z trhání rozpadlé osmičky jsem měla obavy a několik těžkých nocí,paní doktorka mě uklidnila ,zub byl bezbolestně venku během okamžiku a dnes mohu říct,že se mi to fakt líbilo.Kdo to může o trhání říct? Je fakt ze zubařů,krerým jsem prošla rukama nejlepší.

Chodíme k této paní doktorce celá rodina,nikdy nemá špatnou náladu,je vždy usměvavá,pracuje jemně,bezbolestně a vše předem vysvětlí,jejíplomby nevypadávají.Je přesná ,nikdy jsme nečekali déle než 5 minut a taky nemá dlouhé obj. termíny.Po předchozích zkušenostech se zubaři je to pohádka...Dalo by se říct,že se k ní těšíme.

velika spokojenost ... bez cekani v cekarne vzdy presne naplanovany termin... tri plomby za 45 minut ... parada na rande sem dosel o opul hodiny driv nez sem cekal ..