Miluše Veselovská, zubař Olomouc

MUDr. Miluše Veselovská

Zubař

4 názory

Uložit


Adresa

Hodolanská 6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

Ověřeny pacient

Velmi sympatická a šikovná doktorka,dříve mi pořád padaly plomby a od ní perfektně drží.Dala můj úsměv dopořádku.Jsem velice spokojen,je prostě nejlepší!Doporučuji ji všem.


Tuto lékařku mohu všem doporučit,má laskavý přístup k dospělým ,dětem i seniorům.Chodí do její ordinace celá má rodina a doporučila jsem ji mnoha svým známým a vždy byla velká spokojenost.Nic zde není problém,vše jde hladce a profesionálně.Z trhání rozpadlé osmičky jsem měla obavy a několik těžkých nocí,paní doktorka mě uklidnila ,zub byl bezbolestně venku během okamžiku a dnes mohu říct,že se mi to fakt líbilo.Kdo to může o trhání říct? Je fakt ze zubařů,krerým jsem prošla rukama nejlepší.


Ověřeny pacient

Chodíme k této paní doktorce celá rodina,nikdy nemá špatnou náladu,je vždy usměvavá,pracuje jemně,bezbolestně a vše předem vysvětlí,jejíplomby nevypadávají.Je přesná ,nikdy jsme nečekali déle než 5 minut a taky nemá dlouhé obj. termíny.Po předchozích zkušenostech se zubaři je to pohádka...Dalo by se říct,že se k ní těšíme.


V

velika spokojenost ... bez cekani v cekarne vzdy presne naplanovany termin... tri plomby za 45 minut ... parada na rande sem dosel o opul hodiny driv nez sem cekal ..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti