Ord. praktického lékaře pro dospělé
Višňová 1, Most

Milá Sandro,
nechci se Vás dotknout ale kdyby jste četla pořádně,tak by jste určitě věděla,že tou cvičenou opicí myslím to že některým lidem vadí televize. Ale znova podotíkám že televize ani zápach z cigaret( který jsem tam nikdy necítila a to jsem nekuřák) nemění nic na tom že tohle jsou dámy na svém místě.

Paní doktorka i sestřička jsou dámy na svém místě.A jak už tady někdo několikrát napsal, ti nespokojení si mohou najít lepšího doktora ne? Já k paní doktorce chodím od 20 let a nikdy nebyl žádný problém. A sesrřička Olinka je ten nejmilejší člověk. A ta mini televize si myslím nemí žádný problem nebo aspoň já v tom žádnej nevidím. Na tomhle příkladě je vidět to že se lidi opravdu starají o věci do kterých jim nic není. I kdyby tam sesřička měla cvičenou opici, tak je to úplně jedno protože její profesionalitu to nijak neovlivňuje.

Vážený pane Otomare, koukám, že toto není o hodnocení lékaře ale o rýpání do lékaře. Jestli jste vůbec Otomar. Víte a ono to také není jenom o angíně. Číst mezi řádky umí každý. Psal jsem, že jsem přestoupil, když mi můj původní lékař nedokázal pomoci, narozdíl od paní doktorky. Nerozumím tomu, že každý názor musíte okomentovat svým subjektivním

Já mám s paní doktorkou a sestričkou jen ty nejlepší zkušenosti. Nevím jak kdo, ale já do ordinace chodím rád a vždy jsem byl vyšetřen k mé spokojenosti. K paní doktorce jsem přešel sám, když mi pomohla vyléčit angínu - měl jsem jít už do nemocnice na řezání - nejsem pacient, co zbytečně marodí. Chodíme k ní niní již celá rodina a jsme spokojeni.

Náhodou jsem se podívala na tyto stránky a nestačím se divit.Pokud mám s někým problém,tak ho řeším. Jestli vám p. doktorka nevyhovuje,tak jděte jinam. Já do ordinace chodím 20 let a problémy nemám. Paní doktorka i sestřička je vždy ochotná a poradí. Podotýkám, že chodím l lékaři pravidelně,protože to vyžaduje můj zdravotní stav,ale nikdy nemám pocit,že bych obtěžovala. Proto ještě jednou:pokud nejste spokojeni,jděte pryč -to je vaše právo. Já osobně bych neměnila.

nevím, kdo je horší - zda ta sestřička nebo doktorka. Když jsem jednou něco potřeboval (vyšetření ohledně žaludku), poslala mě pryč s tím, ať si koupím vedle v lékárně B-komplex Forte... to je léčba na úrovni třetího tisíciletí... Není se čemu divit, když ona je z prvního (počítám letokruhy na obličeji)

K paní MUDr. Fycýkové Miluši chodím velmi zřídka. Asi tak jednou za dva roky a to, když potřebuji něco potvrdit. Ale i přesto, když čekám v její čekárně, tak můj pocit není dobrý, už i jednání paní sestřičky vůčí pacientům - arogantní. Patřím mezi ty, které skoro vůbec nemarodí, takže od státu nic nedostávám a naopak měsíc co měsíc přispívám na zdravotní pojištění. Ale když přijdu k lékaři, tak bych očekávala větší vlídnost, ale u paní MUDr. Fycýkové se jí nedostává. Jak od ní, tak od paní sestřičky.
Úplně náhodou jsem najela na její stránky, jelikož jsem si potřebovala zjistit adresu její ordinace a tak jsem zjistila, že probíhá hodnocení lékařů. Je to moc dobře, jelikož zdravý člověka je to nejdůležitější a ty dvě si to do dneška neuvědomují.

S pozdravem všem a hodně zdravý taktéž

Jak se tak dívám,tak kladné názory byly napsány ze stejné IP adresy...asi sestra občas napíše mezi telenovelama semtam něco...jedna náštěva mi stačila-myslela jsem já naivní,že to budu mít blíž k lékaři,ale to si raději zajedu autem přes celé město jinam...na zánět hlasivek mi řekla,že mi nic není-ať si koupim sirup...asi si myslí,že takhle hejkám normálně.Když mi laskavě strčila dřevěnou lopatku do kašlem rozdrážděného krku a já se lehce zakuckala-tak mě okřikla slovy nonono!!!Když jsem jí řekla-jaký nonono?-tak se jen odvrátila zpátky ke svému dýmem obalenému PC a poslala mě bez medikace domů...nevim proč se na to nevykašle,když jí to nebaví....

Tyto stránky jsou založené za účelem hodnocení lékaře a ne pacientů! Pokud máte pocit, že po první vaší návštěvě je paní doktorka "Velmi dobrá" - budiž, ale nechte ostatním pacientům svůj názor. Své další názory můžete ventilovat ve "forum", kde můžete založit nové téma. K vašemu názoru jen podotýkám, že jsem ještě nikdy nezažil situaci, kdy si pacient v ordinaci(!) stěžuje na lékaře, ke kterému má jít na vyšetření. A co se týče počítače - to opravdu nevím, na co do toho počítače koukala, když jste tam byl poprvé... :-)

Při čekání v čekárně jsem zaslechl debatu o p. doktorce. Jelikož do ordinace moc nechodím,tak jsem byl zvědav co se dozvím. Bylo nás tam asi pět a jedna paní si začala stěžovat na paní doktorku a jaké bylo mé překvapení,když ti ostatní tvrdili opak. Do té paní se pustili a závěr byl "Pokud nejste spokojená,tak jděte jinam". Byl jsem tedy zvědav co mě tam čeká.A musím dát za pravdu těm, co se paní doktorky zastávali. Při vstupu do ordinace mne oslovila sestřička, která byla příjemná a milá. Paní doktorka ,pravda koukala do počítače,ale jinak to v dnešní době ani nejde. Problémy jsme vyřešili a já spokojeně odešel. Proto si myslím,že ti co si tu stěžují, by se měli zamyslet sami nad sebou,jestli není problém na jejich straně,že?