Městská nemocnice Ostrava, LPS
Várenská 5, Ostrava

Když jsem si přečetla předchozí hodnocení, musela jsem se pousmát. Udělaly mi radost, jelikož v tom nejsem sama. Takže: Pan doktor velice arogantní a lidský přístup nulový. Na pohotovost díky němu už nikdy (byla jsem tam poprvé) a všem, kteří by tam zamýšleli jet při jeho službě doporučuji navštívit raději lékarnu, kde pomůžou lépe a efektivněji. Také mi bylo naznačeno, že na pohotovosti jen otravuju při horečkách 39, nesnesitelné bolesti krku, mdlobách a suchém dráždivém kašli. Očekávala jsem pomoc a radu, co mám dělat a užívat, když kojím. Rada při kojení byla pokrčení ramen a náznak, že si mám pomoc sama či snad přestat kojit :-( Ještě, že tam byla aspoň přívětivá sestra, která mi řekla, jak zacházet při kojení s paralenem. Jeho rady k ničemu. Následně jsem navštívila lékarnu, kde mi pomohli o 100% víc. Chápu, že se na pohotovosti nemá otravovat s "blbostmi", ale jsem matka dvou malých dětí kojence a batolete (které mělo mimochodem angínu), které jsou na mě absolutně závislé a já potřebovala fungovat, což jsem v onom stavu nemohla a pan doktor mi NIJAK nepomohl!!!!

Pana Kokeše (nemohu napsat doktrora, za doktora jej nelze považovat) jsem měla čest poznat před pár dny na Pohotovosti na Fifejdách a byl to opravdu zážitek.
Nejprve jsem byla překvapena tím, že se již v půl šesté odpolední neordinuje a pani doktorka odešla z ordinace s tím, že další doktor bude ordinovat od 18 hodiny. 5 minut po 18 hodině začal ordinovat p. Kokeš, který se do ordinace dostavil s polštářem.
Bylo mi velmi zle, předemnou bylo ještě dost lidí, ale nakonec jsem se k p. Kokešovi také dostala.
Sdělila jsem mu, že v daný den zvracím, že jsem se před pár dny vrátila z dovolené, kde měl stejné a vyléčené příznaky i můj syn. Arogantní pán mně oznámil, že tam nemám co pohledávat a ať se odporoučím na infekční na Fakultní polikliniku. Vzali si od mě 90 kaček a já odešla. Venku jsem zjistila, že tento protivný člověk mi do papíru napsal, že tři dny průjmuju!!!!!
Odešla jsem do lékarny, vydala jsem skoro pětset za léčivo a ujistila se, že již na tuto Pohotovost nikdy!!!!
Až budu umírat, nechám se odvézt přímo na odborné pracoviště, ale toto už podruhé absolvovat nechci a nebudu.

Přidávám se k ostatním neošetřeným a nespokojeným pacientům. Arogantní přístup, kdy mi bylo za poplatek 90,- doporučeno ať si koupím Coldrex. Předtím jsem užívala Paralen Grip, takže vlastně totéž. Za další 3 dny jsem skončila na antibioticích se streptokokovou anginou. Pan Kokeš je velmi arogantní a neprofesionální lékař. Pokud přijdete na pohotovost do MN Fifejdy a bude ordinovat on, raději si zajděte pro radu do lékárny, myslím, že paní lékárnice jsou milejší a nechtějí po vás ani poplatek :-)

Nezbývá mi nic jiného než se přidat ke dvěma předešlým názorům. Nepříjemný, bez zájmu. Mé potíže zhlečoval a zřejmě se kryje větou v lékařské zprávě "při zhoršení ihned kontrola na inf kliniceFN". Vážený MUDr. já jsem přišla, protože se to již zhoršilo. Jsem laik, tudíž nevím, jak více se to má zhoršit. Budu tedy čekat a v případě jakýkoliv následků Vás budu žalovat. Zřejmě nic nezmůžu, ale třeba už alespoň nikomu neublížíte.

Při návštěvě pohotovosti jsem myslela, že jsem snad ve špatném snu. Dovolila jsem si přijít s akutní bolestí v krku s horečkami, a naivně jsem si myslela, že mi pan doktor napíše antibiotika. Pan doktor všechny mé obtíže ironizoval, do krku se mi nepodíval, za to si mi dovolil říct, že jej obtěžuji, na odpověď, že bohužel nestíhám svého praktického lékaře kvůli momentálnímu pracovnímu vytížení, mi řekl, že to jsou lži a jeho to nebaví poslouchat a mám si doma vzít paralen a čaj s medem. Samozřejmě si vyžádal manipulační poplatek 90 korun (s tím bych problém neměla, kdyby se mi dostalo ošetření). Opravdu výtečný lékař!

Akutní ošetření, které pan doktor předvedl bylo naprosto tristní. Bez jakéhokoli vyšetření a mizerně odebranou anamnesou zaměnil bolest zad s akutní pyelonefritidou. Byl z toho týden poležení v nemocnici s močovou cévkou a intravenózními antibiotiky. Velmi neprofesionální přístup! Petra