Praktický lékař stomatolog
Ahepjukova 2789/4, Ostrava

Pan doktor mohl být kvalitní ale tak v době socialismu!!!Zastaralé metody a nekvalitně odvedená práce i materiál!!!Kdo potřebuje jen plombu tak budiž ale pokud jde o větší problémy tak rychle nohy na ramena!!!Bohužel je už ve věku kdy nemá zájem učit se novým věcem a to se pak odrazí i na zákrocích.

horšího lékaře jsem nezažila. byla jsem u něj několikrát dělat plomby. teď je mám dva týdny a zub mě neskutečně bolí. plomba je ulomena. doktor i sestřička jsou arogantní. a vůbec jim nevadí objednat pacienty na dny i když tam není

Nenávratně zničené zuby a špatné plomby nezachrání ani dobrý přístup lékaře.

KATASTROFÁLNÍ PŘÍSTUP K PACIENTŮM ZE STRANY SESTRY, KTERÁ BY MĚLA BÝT S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ PROPUŠTĚNA! CHTĚLA JSEM SE OBJEDNAT JAKO PRVNÍ ZAČÁTKEM ORDINAČNÍ DOBY A SESTRA MNE HNED SJELA, ŽE NEPLATÍ ZAČÁTEK ORDINAČNÍ DOBY NA DVEŘÍCH, PROTOŽE SE JEŠTĚ PAN DOKTOR PŘECE MUSÍ PŘEVLÉCT ATD. TAKY SE MI STALO, KDYŽ JSEM PŘIŠLA NA OBJEDNANÝ DEN, ŽE MI SESTRA ŘEKLA, ŽE SE DOKTOR ZTRATIL, NEVÍ KDE JE A CO JE S NÍM!! KDO NEZAŽIL, NEPOCHOPÍ! KAPITOLA SAMA PRO SEBE, OPRAVDU. CO SE TÝKÁ PANA DOKTORA, OD DOBY, CO K NĚMU CHODÍM, MÁM VĚTŠÍ A VĚTŠÍ PROBLÉMY, OPRAVDU PLOMBY OD NĚJ KVALITNĚ UDĚLANÉ NEJSOU. VÁŽNĚ ZVAŽUJI OD NĚJ ODEJÍT, PROTOŽE JSOU TO ZBYTEČNÉ NERVY NAVÍC JAK S PŘÍŠERNOU SESTROU, TAK S NEKVALITNÍ PRACÍ PANA DOKTORA! RENATA

Pan doktor opravdu neumí udělat plomby a nějaké zubní kazy opravdu neřeší. Dnes jsem byla u nové paní zubařky, protože jsem přešla od pana Diviše, a opravdu nechápavě koukala, co mi v puse napáchal. Kazů jsem měla celkem 11, nebyly to však kazy, které vznikly během roku, ale kazy, které byly starší 2-2,5 let, kdy jsem k němu chodila na preventivní prohlídky. Opravdu nechápu, co to má znamenat. Navíc to, že mi udělal plomby vepředu otřesné a mojí sestře kompletně zničil zuby tak, že musí mít ve svých 23 letech vepředu korunku, to je opravdu moc. A sestra, která je u pana Diviše, která na mě zvedne hlas, že neumím přijít dříve, když vím, že mám dva kazy... tak to je špička toho vrcholku, na kterém jsem si řekla dost. Opravdu NEDOPORUČUJI, pokud nechcete mít zničený chrup.

Vždy vstřícný, příjemný a ochotný včetně sestřičky... Vřele doporučuji. Pokud si někdo stěžuje ať se nejprve koukne na sebe.. Na hrubý pytel - hrubá záplata.

S panem doktorem jsem po mnoho let VELMI SPOKOJEN!!! Doposud nevim ani z vypraveni o lepsim lekari. Navštěvuje jej několik mých známých, včetně rodiny a všichni jej jen chválí a jsou spokojeni. Martin

Velmi dobrý doktor, příjemné jednání s lidmi, perfektně odvedená práce. Sestřička je také skvělá a společně vytváří dobrý tým a dokážou navodit příjemnou atmosféru.

Vždy jsem byl spokojený

K panu doktorovi chodíme celá rodina už několik let a všichni jsme velmi spokojeni, super přístup, sestřička velmi sympatická a milá!! Já můžu jen doporučit:)