Zubní lékař
Fügnerova 600/12, Děčín

Umístění: Zubní lékař Jiný

Chování arogantní, povýšenecké. V této ordinaci dávají najevo svojí nadřazenost
Navštěvovala jsem tyto služby spoustu let, a jelikož není pan doktor zrovna nejlevnější,musela jsem se i zadlužit. Před pár měsíci mě pan doktor vyřadil! Byla jsem těžce nemocná a omluvila jsem se špatnou SMS, jelikož nebylo možné se dovolat. Jednou jsem se nedostavila a jsem nyní bez zubaře a s vyvrtanými můstkem. Všeobecně je lékařů málo ,ale
trochu lidskosti by neuškodilo. Jinak jsem byla velmi spokojená s výsledkami pana Miliče

Umístění: Zubní lékař Jiný

Nejlepší zubař kterého znám a nikdy bych ho nevyměnila pro jeho skvěle odvedenou práci,trpělivost a vstřícnost...všude doporučuji!!
Ohodnocení jeho sestry myslím té starší si nechám pro sebe...

Umístění: Zubní lékař Bolest

Byla jsem dnes u dr.miliče a nebyla jsem spokojená má arogantní chování až se mi chtělo odejít ale tím že jsem měla bolest tak jsem to musela vydržet.jinak co se týče sestřičky je super je milá příjemná hodná kdyby byl aspoň s poloviny takový pan doktor

Mé hodnocení je jednoznačně velmi dobrý. Pan doktor opravdu umí. Trhání, vrtání, vše je bezbolestné. Implantáty, zpevnění zubů pomocí čepů a jiné služby, vám každý zubař nenabídne.Ceny má vyšší, ale zase většinou máte na výběr. Chcete lepší materiál, tak si připlatíte. Na tom nevidím nic špatného. A navíc takto nadstandartně vybavená ordinace určitě nebyla zadarmo. Nečekáte dlouho a většinou jdete na objednaný čas do ordinace. Zatím lepšího zubaře jsem nepotkal a sestřička je také výborná. Jednoznačně doporučuji!!!

Opravdu milá sestřička a velmi šikovný a hodný pan doktor. Všechna ošetření jsou bezbolestná a nikdy se mi nestalo, že by mi v ordinaci nezvedli telefon, nebo nedodrželi domluvený čas ošetření. Dnes jsem odešla s úplně novou korunkou, která je identická s původním zdravým zubem. Opravdu 100% péče.

Pan doktor je často náladový. Bud je mlčenlivý nebo arogantní. Co se týče peněz jsou všichni drazí. Po odborné stránce skvělý. Po stránce lidské by měl k lidem trochu (zvláště ke starším a bojácnym) projevit trochu soucítění s pacienty .

Velmi příjemné a milé jednání (včetně sestřičky), skvěle organizovaná práce - jste objednáni na 10h? - v 10h jste pozváni do ordinace. Vše bez bolestí - vše pokud chci lékař opíchne lokálním anestetikem. Kvalitně a pečlivě odvedená práce.
Jsem velmi spokojená a doporučuji!!!

Naprosta spokojenost, ze vsech zkusenosti nejlepsi volba !

Byl jsem u mnoha stomatologů, tento je z nich největší "profík".Jste objednáni a přesně na čas, na minutu jste pozváni dovnitř. Jinde si počkáte i hodinu navíc a máte dojem, že obtěžujete.
Vlastní práce - s přehledem, pečlivě, racionálně a správně, bez emocí.
Jen 2 taková malá negativa - cokoliv dělá, tak píchá injekce na umrtvení a za plomby si zaplatíte.
Velice dobrý lékař.

Velmi dobrý lékař až na ceny.