Paní doktorka se starala již o naší maminkui až do jejích 93 let. Dosud jsem kromě paní doktorky Kunáškové nepoznala obětavějšího lékaře. Přišla ke stařence kdykoli na zavolání bez ohledu na své osobní volno. Dokázala jí uklidnit, dělat jí společnost do odeznění problému. Nikdy jsme nevycítili jakoukoli aroganci nebo neochotu naopak, přinesla i léky, aby nemusela zajišťovat přes Animu donášku z lékárny. Nyní jsme v Čáslavi a tak jsme také přešli do její péče a jsme oba velmi spokojeni. Obdobně docházela paní doktorka i k paní Boženě Veselé, paní Ludmile Evanové, čehož jsem byla osobně svědkem, zejména jejího vstřícného chování s těmto stařenkám. Děkuji

Mou praktickou lékařkou je již 25 let. Za celé období, kdy ji navštěvuji já i moje rodina, nemohu se stěžovat na jakýkoliv náznak nepříjemného chování. Vždy se nám snažila vyjít vstříct,včetně své zdrav.sestry paní. Kolembářové. Obě se snaží pomoci nejen ve svých ordinačních hodinách, které často iprodlužují pro potřebu pacientů. I když jsem mnohokrát přišel po skončení ordinační doby, nikdy jsem nebyl odmítnut.Velice často potkávám paní doktorku pohybující se po městě při návštěvě svých pacientů u nich doma. Jsme s ní velice spokojeni a nyní k ní začali docházet i rodiče manželky, kteří se do našeho města přestěhovali.

Namyšlená,arogantní,nepříjemná.