Ord. praktického lékaře stomatologa
Smetanovo náměstí 1379, Žatec

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

nejlepší stomatolog kterého jsem poznala.Opravdový profesionál.Smekám klobouček :-)))Dříve jsem měla smrt v očích když jsem musela k předchozímu zubaři (naštěstí už tam nechodím) ale sem jezdím úplně v klidu .

K panu doktorovi chodím cca 10 let s celou rodinou.I přesto,že se říká,že je drahý, ne-li předražený jsem byla spokojena.Když nastal problém, vždy se dal vyřešit, stačilo se ozvat. Nyní mi ale bylo sděleno,že od ledna roku 2015 se v této ordinace nedělají amalgamové plomby a pokud s tím nesouhlaísm, at si najdu jiného doktora.To jsem také udělala, jelikož mne tento přístup uráží. 10 let jim dávám peníze za výkony, drahé korunky aj. a pak pokud se ti to nelíbí, bež? To samé je i u dětí. Kontaktovala jsem tedy Stomatologickou komoru a bylo mi řečeno, že se to nesmí. Zubař vás na přání, pokud je možné použít amalgamovou plombu, musí ošetřit dle stanov zdr. pojištovny ze zákonného zdravotního pojištění. Lidi nenechte to tak a brante se!

myslím, že v žatci určitě, je pan doktor zubař nejlepší! a sestřičky super!
a jestli někomu vadi rukavice nebo punčochy tak to nikdo nejsme dokonali, ja mam rada třeba čokoladu :((

Velmi dobrý zubař, mohu jen doporučit. Vytrhnutí zubu moudrosti u tohoto zubaře není žádný problém, otázka bezbolestných vteřin (pro mě), jsem velice vděčná,že ho tu máme. Děkuji i jeho týmu, který mi dal zuby do pořádku po předchozích zanedbaných zákrocích od jiných zubařů.

S těmi osmičkami souhlasím, prožil jsem díky tomu několik bezesných nocí ( hlavně díky přečtení několika internetových diskuzí - nedoporučuji !!! :D ) a ve finále to byla opravdu záležitost na 5 minut. Také doporučuji :)

Je to můj druhý zubař a s tím to jsem víc než spokojená, mohu jen doporučit.

Zatím nejlepší zubař ke kterému jsem chodil, osmičky byly každá za pět minut venku :-)

Velmi vstřícný k pacientům,výborná organizace práce, (žádné fronty ani čekání v čekárně, příjemné prostředí)

je machr , ať říká kdo hce co chce.... když si zpomenu na ty zubaře předtím , je nejlepší....

Pan doktor je velký profesionál,profesionální přístup k pacientům,žádné fronty v čekárně,velim milé a vstřícné sestřičky.DOPORUČUJI!!!!!!