Praktický lékař pro dospělé
Mládí 724, Orlová

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělý lékař, vstřícný, milý, obětavý, hezké jednání.
Pana doktora Mačáka si velmi vážím.
Pacientovi se věnuje s maximálnim zájmem a ochotou.
Moc děkuji za kvalitni péči.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Mačák je výborný lékař. Chodím k němu od začátku, kdy dostal náš obvod. Nikdy jsem se nesetkala s tak citlivým a chápajícím lékařem, jako je on- a to už mám za sebou hodně jeho péče. Vždy mi dokázal pomoci, ať už od bolesti a nebo jen přečkat dobu, kdy jsem měla jít na vyšetření k odborníkovi. Vím, že spousta pacientů se mnou nemusí souhlasit- mezi nimi i můj syn, který od něho odešel- a taky vím, že bývá i trošku někdy nervozní, ale kdo by nebyl. :-) Ale nestalo se mi, že by byl nevrlý a nepomohl mi.

pan doktor je sice dobrý, ale v poslední době jaksi zapomíná, že je nutné vyslechnout i pacienta a snažit se ho pochopit a ne za každou cenu jen rychle lifrovat a další

Pan doktor po všech stránkách profesionál. Jsem velice ráda, že mám tohoto pana doktora. Vstřícný, ochotný, hodný, vždy mě zahřeje u srdce svým slovem a pomůže s každým problémem. Děkuji pane doktore

Každý máme s panem doktorem nějakou zkušenost a já bohudík výbornou. Po celou dobu, co k němu docházím jsem si nemohla ztěžovat a už vůbec ne na to, že by mě nevyslech la neudělal potřebné vyšetření. V nedávné době jsem onemocněla a p. doktor mi navrhl vyšetření. Jelikož se mi stav zlepšil, tak jsem ho i přes upozornění, že stav zlepšení bude zřejmě jen přechodný, odmítla. No a do týdne jsem byla zpět, vyšetření podstoupila a poslouchala lékaře "jako hodinky. A dobře jsem udělala. Přeji panu doktorovi hodně zdraví a co nejvíce spokojených pacientů a věřím, že nebudu tento svůj názor nikdy měnit. Janková

Chci touto cestou poděkovat panu doktorovi a rychlou a odbornou pomoc mému otci, je možné, že mu svou pomocí zachránil i život. Reagoval odborněji než lékaři na interně orlovské nemocnice, kam byl otec následně odvezen. A myslím, že není moc obětavých lékařů, kteří v případě potřeby, odvezou pacienta do nemocnice i svým autem. J.O.

Skvělý lékař. Jsem ráda, že mám zrohna tohoto lékaře.

Velmi příjemný člověk. Po profesní stránce nemám námitky. Vždy když se mu něco nezdá, odesílá na odborné vyšetření. .............\\\Pokud má někdo návštěvu lékaře jako koníčka a chce být 2x ročně kompletně vyšetřen, tak si myslím že o toto stačí požádat. Nevěřím že by s tímto měl pan doktor problém. Líná huba - holé neštěstí. PŘEJI VŠEM HODNĚ ZDRAVÍ.

Velice schopny,obetavy lekar s krasnym lidskym pristupem,s jakym se dnes clovek setkava velice vzacne.Vrele doporucuji,vzdy se cloveku venuje s maximalnim zajmem a ochotou a to nekdy i presto,ze musi ordinovat pres sve ordin.hodiny,casto je to na ukor jeho vlastniho zdravi.Moc dekuji za kvalitni peci.

Pan doktor má dobrý přístup k pacientovi, není arogantní apod., ale jako lékař by měl svým pacientům provádět veškerá vyšetření, na které mají ročně nárok nejen měření tlaku, ale také krevní testy,moč, pohmat uzlin, poslech srdce to vše min. 1-2x za rok dle pojišťovny. Také vždy jen antibiotika bez předchozího mikrobiol.vyšetření není zrovna ideální postup. To vše chybí k profesionalitě, přístup je na rozdíl zase od jiných ale chce to doladit.