Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient

Chodím k panu prof. téměř 30 let. Maminka i dcera jsou také v jeho péči a všechny zastáváme pouze pozitivní názory. Je to velice klidný, milý a velmi inteligentní lékař, s maximální odborností a péčí o pacientky. Křivého slova na něj nechci slyšet a mohu pouze vřele doporučit. Vždy je laskavý a s dobrou náladou. Rodila jsem u něj dceru, která měla v dospělosti ostýchavost a obavy z ženského studu. Vše překonala po prvním vyšetření a dnes by jej určitě s jistotou neměnila.

M
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Obě sestřičky perfektní. Vtipné, usměvavé. Všechno vysvětlí, popíší. A pan doktor taky. Zavtipkuje, úsměv na rtech, dotazy zodpoví a vysvětlí, že se to nedá nepochopit. Doporučuju.

J

Každým coulem profesionál, má zájem o člověka a trpělivost. O své práci i o pacientovi přemýšlí. Před lety mne zachránil před operací, na kterou mne můj původní gynekolog poslal. Už jsem u něj zůstala a nelituji.

Pan profesor rodil mého posledního syna. Byl to krásný porod, opravdu zážitek. Moc děkuji.

Ověřeny pacient

Velmi příjemný člověk a fundovaný odborník.Ihned správně odhadl diagnózu, když si můj gynekolog nevěděl rady.Vždy se s větším gyn. problémem obracím s důvěrou na něj.

Lidský a zodpovědný!

Dnes jsem u něj byla poprvé a můžu opravdu vřele doporučit, mám ryzikové těhu, vše mi bylo vysvětleno a doporučenu. krásný přístup a hlavně příjemný. Což se o některých doktorech nedá říct.

H

Pan profesor je vynikajici lekar a profesional s lidskym a citlivym pristupem.

P

Chodím k panu profesorovi už několik roků a jsem velice spokojená. Ke mně byl vždy milý a příjemný. Pokaždé se mi snaží pomoci. A teď, kdy žiji mimo republiku, neustále se vracím k němu. Je naprosto profesionálni. Každý máme někdy špatný den a je potřeba to chápat. Já ho mohu jen doporučit.

M

Ten kdo tuto anketu vymyslel ,byl s inteligencí trošku na štíru!!!Jak lehce se dá pověst člověka zlikvidovat!!!Já mám s p.prof.jen dobré zkušenosti a hodnotím ho velice kladně.Byla jsem svědkem, kdy trpělivě pacientce vysvětloval a radil jak na méně sexuálního partnera.A ta jen vymýšlela a vymýšlela trvalo to až 30minut a já musela čekat!!!Má rada byla velice pohotová a rychlá, jen jsem ji nemohla říct nahlas(sežeň si milence a neotravuj!!)
Každý člověk má své klady a zápory,a stačí málo a sebeklidnější člověk se stává arogantním a nesnesitelným.A ty ,kterým údajně ublížil ,či ubližuje ,ať k němu nechodí.Nezdálo se mi,že by do jeho ordinace ženy nechodily!!??!!!Stále je tam plno!!Pokud se vám zdá starý...nejděte´si mladšího a hezčího,který Vás dámy uspokojí!!!!
Jedna dáma v anketě je asi čubička, protože ta chodí jen k veterináři, ale žena ke gynekologovi.Takže její poznámka se sem tak trošku nehodí!!!Možná to mohla trošku rozvést.....

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti