Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek tuhá blokáda krční páteře po úrazu

Moc milý pan doktor i sestřička. Už šlo jen o doplňkovou kontrolu a vypsání rehabilitací, ale po tom, co jsem po více než týdnu běhání (spíše belhání) po doktorech zažila, byl pro mě přístup pana doktora hotovým balzámem na duši.

Pan Giertl je strašně milý doktor. Nejenže dokáže strašně moc pomoct, ale je i ochotný a jde vidět, že to dělá pořádně. Což se musí ocenit. Určitě k němu zase někdy s nějakým problémem zajdu. Všem ho budu doporučovat, je opravdu vynikajicí! :)

Mudr.Giertl je výborný odborník ve svém oboru. Chodím k němu už více jak dvacet let. Za tu dobu mě několikrát operoval, léčil mě po těžkých úrazech a vždy vynikajícími výsledky. Je velmi ochotný a vstřícný, vše vždy trpělivě dokáže vysvětlit, časově je přizpůsobivý pacientovi, volí ty nejefektivnější způsoby léčby a má pro pacienta vždy pochopení. Je to moc hodný a skromný člověk.

Tento lékař je velmi příjemný,a ve svém oboru velice dobrý. Všem doporučuji.

úžásný lékař , skvělý přístup , výborný chirurg , všem doporučují !!!!!

Výborný lékař a člověk na svém místě , měla jsem tu čest jej poznat a všem moc doporučují , úžásný a milý přístup!!!!!