Adresa

Ženský lékař
Zámečnická 182/ 5, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

49 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ženský lékař Jiný

Velice odborný přístup pana doktora, zároveň praktický a citlivý, systematická a erudovaná práce. Tohoto pana doktora navštěvuji několik let a jsem vždy spokojena. Chci ho doporučit a i moje maminka zaslechla jakého mám bezva lékaře. Přeji panu doktorovi jéště dlouhá léta práce s námi, ženami a zdraví. Též úspěchy na poli onkologie.

S
Ověřený profil

Moc děkuji panu doktorovi je vynikající jak v ordinaci tak na operačním sále výborný onkolog a gynekolog.děkuji pane doktore.Semotanova

I
Ověřený profil

Zdravím,myslím si, že pro pana doktora zde není bohužel tolik hvězdiček, kolik by si zasloužil.Též mne operoval. Je velmi důsledný a věřím mu, což je pro pacienta dost důležité.Popovídási a když může , tak Vám po lékařské stránce vyjde vždy vsříct.
Prostě jak skončí s praxí gynekologa, končím já s gynekologií.
Pane doktore, přejí krásné svátky a to obé v přžíjemném kruhu rodinny a ve zdraví.
S pozdravem Vaše již 20 let věrná pacientka.
Ondrášková Ivana


M
Ověřený profil

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Sám mě i operoval vše bylo naprosto v pořádku. Ochotně vše vysvětlí a volí vždy co nejšetrnější postup. Doporučil mi ho můj tehdejší gynekolog jako odborníka a už jsem u něj zůstala.


M
Ověřený profil

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý, sám mě i operoval a vše proběhlo v naprostém pořádku. Chodím k němu už 15 let a vždy mi vše ochotně vysvětlil a zvolil ten nejšetrnější postup. Doporučil mi ho můj tehdejší gynekolog jako odborníka na děložní čípky a už jsem u něho zůstala.


M
Ověřený profil

Jak už bylo zde řečeno, dokud byly pouze preventivní prohlídky, bylo to fajn, velmi příjemný pan doktor, samý úsměv, pak přišlo rizikové těhu a tam už nám to trošku vázlo, ale vše se podařilo. Jenže půl roku po porodu mi začaly bolesti v podbříšku a to už přestala být sranda, po pár ultrazvucích mi sdělil dg. ruplá děloha a že se musí dát pryč, protože se mi s tím nikdo šít nebude (děloha je velmi křehká). Bylo mi 28 let, takže pro mě šok, ještě k tomu jsem zdravotník - naštěstí v tomto případě, proto jsem se nechala vyšetřit jinde a zjistilo se, že to co mělo být ruplé, byla pouze zjizvená tkáň po císařském řezu a tudíž naprosto normální a zdravý nález na děloze po operaci. Jak to mohlo dopadnout nad tím nechci ani přemýšlet... Obrázek si jistě uděláte sami... Monika


J
Ověřený profil

K panu doktorovi chodím už 16 let a neměnila bych. Profesionální i lidský lékař.


H
Ověřený profil

Já jsem s panem doktorem velice spokojená, sice jsem neměla zatím vážný důvod, ale na cokoliv jsem se optala mi vysvětlil a poradil.


S
Ověřený profil

Maximálně mi vyhovuje. Má mou absolutní důvěru jako profesionál i jako člověk.


Ověřený profil

Horsiho gynekologa asi budete jen tezko hledat. Neni schopen rozpoznat endometriozu a mysli si, ze je clovek simulant - coz tedy ja podle nej byla skoro ctyri roky. Pokud vam nic neni, na predepsani antikoncepce dobry, ale jinak pryc.


Došlo k chybě, zkuste to znovu