Adresa

Plzeň, Plzeň 3, Plzeň
ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů

Běžný termín

Dentální hygiena +3 Více

Dětské pacienty

Preventivní prohlídka

Zubní vyšetření


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů


Plzeň, Plzeň

ordinace


Běžný termín


Plzeň, Plzeň

ordinace


Dentální hygiena


Plzeň, Plzeň

ordinace


Dětské pacienty


Plzeň, Plzeň

ordinace


Preventivní prohlídka


Plzeň, Plzeň

ordinace


Zubní vyšetření


Plzeň, Plzeň

ordinace

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
27 názorů

P
Umístění: ordinace Preventivní prohlídka

Je jasné, že se vše také odvíjí od snahy pečovat o vlastí chrup, žádný zubař nebude skákat radostí, když uvidí zanedbaný chlívek místo ústní dutiny. Paní doktorka je pohodový odborník a nemám žádný důvod napsat kritickou výtku. Doporučuji.


J
Ověřeny pacient
Umístění: ordinace prevence zubního kazu

Paní doktorku jsem si vybrala kvůli dobrým recenzím. Já s paní doktorkou dobré zkušenosti bohužel nemám. Byla jsem u ní vedená přes 2 roky. Během té doby mi nenašla žádný kaz. Když se mi začala drolit plomba musela jsem ji říct který zub to je. Nebyla schopná ho najít sama. A když se mi zlomil zub (ta část zubu co je vidět) chtěla mi ho vytrhnout, že se prý s ním už nedá nic dělat. Nyní jsem u jiného zubaře, který mi zlomený zub zachránil, dokonce při vstupní prohlídce našel 2 kazy (jeden velký... kdo ví jak dlouho jsem ho měla).
Paní Tomčíkovou nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla od své původní zubní lékařky, s jejíž péčí jsem absolutně nebyla spokojená. Už teď po 3. návštěvě se nebojím říci, že bych paní doktorku Tomčíkovou nevyměnila ani za nic. Je milá, vstřícná a především velmi profesionální. I poté, co mi při poslední návštěvě trhala zub, jsem o ní odcházela s úsměvem. Doporučuji!


B
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Mám za sebou 2 návštěvy (preventivní prohlídky) bez nutnosti zákroku, ale celkový dojem zatím velmi dobrý.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionálka s úžasně lidským přístupem. Chodím k ní velmi ráda a troufám si tvrdit, že je to nejlepší doktorka, kterou mám to štěstí navštěvovat.


J
Ověřeny pacient

Všem ,kteří nemají důvěru k zubaři či se ho bojí doporučuji moji paní zubařku.Je moc milá, pečlivá, pozorná a s výsledkem jsem vždy spokojená. Tentokrát jsem byla i na trhání moudráku a vše proběhlo bezbolestně a i léčení je úplně v pohodě. takže asi jako jediná říkám.ne vždy trhání osmiček bolí.
Paní zubařku chci zastat, zde před negativním hodnocení :Prosím, choďte na preventivní prohlídky a nic neoddalujte. Sama jsem na zuby jednu dobu kašlala a doteď mi je paní Tomčíková dává dohromady,ale dobře mi tak.Zuby máme na celý život a každý den je používáme, tak se o ně hezky starejte a budete od zubaře chodit s úsměvem na rtech i na duši :)


Názor přidán dne 17.09.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Paní zubařka mi trošku vyrazila dech. Přišel jsem s náladou nic moc, navíc jsem měl kaz a věděl, že se bude vrtat. Smysl pro humor a dobrá nálada paní doktorky i sestry mě velice překvapili a potěšili! Vrtání velice pečlivě aby nezůstal neošetřený kaz a navíc bezbolestně, přestože vyvrtaná "díra" nebyla malá. Vybral jsem si bílou plombu. Aplikace a následné odstranění přebytků a leštění zubu na výbornou. Několikrát se mě paní doktorka zeptala, jestli jsem spokojený a jestli je vše v pořádku po aplikaci plomby. Od paní doktorky jsem odcházel veselý, s pocitem špičkově vykonané práce. K této paní doktorce se opravdu bát nemusíte :). Jsem rád, že chodím právě sem!


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná! :) Profesionálka ve svém oboru. Vše předem vysvětlí, neustále se usmívá a snaží se, aby nic nebolelo. Celé roky jsem se zubařů bála, ale na návštěvy k paní doktorce se dokonce těším. :) Vždycky odcházím s úsměvem! :) Paní doktorka dává výborně dohromady to, co jsem spoustu času zanedbávala.. Jsem ráda, že jsem narazila na někoho jako je ona. :) Nemohla jsem si vybrat lépe!


S
Ověřeny pacient

Já mám tedy také strach ze zubařů a také jsem nebyla před návštěvou paní doktorky léta u zubaře, ale jsem spokojená. O bolesti tedy nemluvím, mě bolí všechno (asi i psychicky). Paní doktorka je moc hodná, sestřička i recepční taktéž. Doufám, že mi brzy dá všechny zuby dohromady a budu moc chodit už jen jednou za půl roku (s názorem pravidelných návštěv naprosto souhlasím). Poslední bílá plomba není téměř vidět :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, už několik let mě trápí krvácení dásní. Navštívila jsem kvůli tomu jak zubní lékařku tak i zubní hygienistku ale zlepšení se bohužel nedostavil.
  Chtěla bych se zeptat, jak by probíhala léčba u Vás? Budu moc ráda za jakékoliv informace. Děkuji.

  Dobrý den,
  pokud i přes návštěvy lékaře a hygienistky nepomohlo, pak bychom Vám doporučili se obrátit na parodontologa.
  S pozdravem Stomatologie Husova

  Milada Tomčíková

 • Dobrý den, ordinuje ještě paní doktorka a nebo je v ordinaci jen pan Kyrylo Trygub? Berete nové pacienty?

  MUDr Tomčíková již zde neordinuje. Od srpna bude již na nové adrese. Tu najdete při vyhledávání jejího jména na internetu. Děkuji. Stomatologie Husova

  Milada Tomčíková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti