Milada Nová

Pediatr

Kontaktní informace

• Přístup paní doktorky Nové k dítěti i rodičům je nadstandardní! Je velmi ochotná, nespěchá a hlavně vyslechne. Jsem ráda, že nás přijala do péče.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Mohu jen souhlasit s předešlými názory, paní doktorka je moc milá, pečlivá, má dlouholetou praxi a velmi široký přehled o novinkách ve zdravotnictví, pozve si vás na konkrétní čas a dítěti se více než maximálně věnuje, vše vysvětlí, poradí, zodpoví všechny otázky. Nenosí bílý plášť, takže z ní děti nemají strach. Komunikuje i přes email. Jsem moc ráda, že můžeme využívat její péči.

• MUDr. Milada Nová je skvělá lékařka. Mé dceři věnuje maximální péči a to už od novorozeneckého věku. Mohu jí vřele doporučit všem rodičům, kteří hledají lékaře pro svá dítka.
      Tímto bych paní doktorce i sestřičce chtěla moc poděkovat za veškerou péči a skvělý přístup k dětem i k rodičům.

• Velmi milá paní doktorka, vztah k malým pacientům naprosto dokonalý... s dcerou si vždy chvilinku pohraje a až pak jí vyšetří, aby se jí nebála... fakt super.. a sestřička také miloučká. Čekací doby v čekárně jsou sice delší než jinde ale vždy mi to za to stálo. doporučuji..

• Naše paní doktorka je velmi příjemná, dětmi i rodiči oblíbená. Krom toho, že je ve svém oboru profesionál, má hlavně lidský přístup a vystupování. Má pochopení, vše se snaží srozumitelně vysvětlit, umí povzbudit a pokud je to nutné ochotně nabídne pomoc i mimo ordinační hodiny. Jsme spokojení a jsme rádi, že se nás paní doktorka ujala.

• Paní doktorka Nová je prostě ta nejlepší, jakou znám. Vždy vše pečlivě vyšetří, nic nezanedbá a vždy včas pošle děti ke speciálnímu vyšetření. Všechno důkladně vysvětlí, vždy vyslechne a je přístupná i přírodním metodám léčby. S rodiči jedná skoro jako se sobě rovnými, nepovyšuje se, je prostě NEJ!!!

• Paní doktorka je ta nejlepsi.Sestricka ta take.Musim je velmi pochvalit jsou nejlepsi na svete a tak jak jsou hodne.Pani doktorku bych doporucil vsem .

• vynikající dětská doktorka

• Naprostá spokojenost s paní doktorkou.

• Musím také paní doktorku (ale i její milou sestřičku) doporučit. Mám 4 děti, se všemi chodím s ní, druhá dcerka potřebuje speciálnější péči, nesmí se nakazit v čekárně apod. a vždy mi vyjdou vstříc, nějak se to prostě udělá, abychom nečekali a přišli v době, kdy moc nemocných není. Samotná péče je také profesionální a lidská. Děkuju.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní