Sam. ordinace PL pro dospělé
K. Šípka 282, Pardubice

U této dr. jsme byli kdysi jako rodina reistrovaní a po zkušenostech s čekáním,neochotou a cpaním jen paralenu a homeopatik už nikdy více ...jako rodina jsme ji opustili a máme jiného dr. a lepšího ...mohu jen ostatní co jsou u ní varoovat utečte od paní dr. dokud je čas!!!! Tím ji nejvíce naštvete :D

MUDr. Milada Kratochvílová je dobrá lékařka. Občas j náladová, ale má přijemný přístup k pacientovi. Je velmi zodpovědná, ví, co se nemá riskovat a je ochotná naslouchat pacientovy trápení a rozumí mu, co se jeho zdraví děje. Nejsem hysterický/á. Doporučuji.

Vynadá mi vždy když tam přijdu, velice nepříjemná, nedá se k ní dovolat.

Všechny názory, co jsou zde napsány se podle mě zakládají na pravdě a je to stále stejné. S horším lékařem jsem se ještě nikdy snad nesetkal.

Povýšená, arogantní a pokaždé má jiná pravidla. Pravidla si vykládá podle toho, jak se ji to právě hodí. Je pro ni obrovský problém udělat cokoliv navíc, i když je to přímo v jejích povinnostech. Sestry se u ní střídají jak na běžícím pásu, protože s ní nedokáží vydržet. Přestože k lékaři téměř nechodím, při každé návštěvě u paní doktorky je nějaký problém. Chystám se od ní odejít.

Jsem u ní 6 let, za tu dobu jsem tam byla třikrát...pokaždé mi bylo řečeno, že to nic není a dostala jsem cucavé bombony, které si sama mohu koupit...Od té doby se radši léčím sama...Doufám, že se uvolní místo u lékaře, kam chci přejít!

Do práce chodí jak chce,rovněž časti úplně chybí.Odbornost mizerná,pacienti ji nemají rádi.

Povýšená,pokaždé jiná pravidla.Pacienty uráží a nevyslyší je.Jednou máme pro léky chodit dopoledne,jindy zase odpoledne.Když přijdete ve středu,tak máte chodit v pátek atd.Sestry se u ní střídají jak na běžícím pásu.

Nenaslouchá pacientům,věčně chybí v ordinaci,odbornost slabší.

U paní doktorky sem byl jen jednou,protože zaskakovala za moji lékařku a byl jsem z ní hodně vyděšený.Bylo na ní vidět,jak moc jí obtěžuji,ani mě nenechala domluvit a řekla,ať si počkám až se vrátí moje paní doktorka,potřeboval jsem prášky na tlak.