Orlí 10, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

1.5

Ž
Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Když to tak čtu jsem překvapená kolika lidem se člověk nezavděčí. Chodím k paní doktorce 15 let a jsem velmi spokojená . I když jsem měla zdravotní problémy i změny v histologii vždy mě naprosto uklidnila byla vlídna a nic nezanedbala. I v těhotenství se mi věnovala na maximum (mám dvojcata ) . Vše mi vysvětlila a chovala se vždy profesionálně a pozitivně . Doporučila jsem ji i kamarádkám a co k ní chodí jsou velmi spokojene. A to že jsou některé služby dražší dobře ale to jak si není její chyba je zaměstnanec kliniky a tam mají nějaký ceník. Líbí se mi že mě ne posílají buch ví kam a že mi veškeré vyšetření dělají u nich na klinice . V těhotenství vždy vyšetříla čípek (a u mě to byl problém měla jsem porodní cesty hodně na hoře ) což je velmi důležité. Krev moč tlak úplně vše. A na každé návštěvě mi dělala ultrazvuk a vždy mi děti ukazala. A taky učila sestřičku s ultrazvukem ( možná to nebyla sestřička ale medik který se učil což je dobře ) a vůbec mi to nevadilo ba naopak a to podotýkám mám dvojcata. Tak ze za mě děkuji paní doktorce že je takový profesionál a specialista protože za to jak moje těhotenství proběhlo vděčím ji . Děkuji i za to že veškeré problémy řešíte včas protože jinak by byli daleko větší.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

V péči paní Dr. Dvořákové se cítím bezpečně. Její přístup je věcný a profesionální. Vždy chápu její komentář mého zdravotního stavu. Má moji naprostou důvěru.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Bolest, a dlouholetý změny na děložním čípku

Po prve jsem přišla k doktorce Dvořákové s tím že mám dlouholeté změny na děložním čípku, a říkala že v Srbsku mi to kontrolují každých 6 měsíců, a také že uvažovali intervenci. Vyšla jsem z ordinaci v šoku, kvůli tomu že můj přehled celkem trval tak asi 50 vteřin. Výsledky cytologie jsem nedostala, tak jsem volala asi tak 5x. Vždy jsem dostávala stejnou odpověď- nemůžou je najít. Mezičasem jsem dělala ultrazvuk břicha, kde mi bylo řečeno že bych měla jít ke gynekologovi, kvůli změnám v genitální oblasti. Tak jsem se objevila u doktorky podruhé. Arogantně se mě zeptala: “ Co máte za problém?”
Tak říkám, za prve bych chtěla dostat výsledky testu, který jste dělala tak asi 3 měsíce zpátky. Ona na to odpověděla, že je ani nedostanu, protože ona “tvrdí” že jsou v pořádku!!!!!!!!
Říkám:
- Ty výsledky se našli po třech měsících, anebo si Vy myslíte že jsou v pořádku?
Tak na to odpověděla nechutně: “Ještě nějaký problém?”
Moje chyba, že jsem z ordinace nevyšla hned. Tak jsem ji řekla, že 2 měsíce cítím bolest, a že mě poslali k ni na ultrazvuk. Žádala o papír UZ břicha. Když ho přečetla, důrazně zvýšeným tónem řekla, že tam je vše ok. Ptala jsem se...
- Dobře, a můžete mi říct co znamená to co napsali v zprávě, a ještě k tomu dali přesné dimenze?
Ona na to zase důrazně:
- “ Co já vím co oni tam viděli, je to nespecifikované!!!!!”
Tak mě naštvaně zase poslala do šatny, ten druhý přehled trval celých 30 vteřin!!!! Absolutní nezájem!!!

Nemám slov. K té doktorce už v životě NE!!!
Nikomu nedoporučuji.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Dnes jsem se definitivně rozhodla, že docházení k paní doktorce Dvořákové ukončím a najdu si jiného gynekologa. Byla jsem k ní objednana přes online systém na 10:30. V 10:05 jsem již pro jistotu v předstihu čekala v prázdné čekárně a na vyzvání šla skoro hned dovnitř. Sestra na mě hned opravdu nepříjemně udeřila, že nejsem objednána a jestli jsem četla mail. Nevěděla jsem, která bije. Prý se někdy stane, že se na stejný termín objednávají dvě pacientky najednou a objednání se nepovede. Nuz, to jsem netušila a žádný mail jsem bohužel nečetla, protože jsem se objednávala z mailu, který mám zde u paní doktorky sice registrován, ale již ho nepoužívám. (Ani po dodatečne kontrole mailu, a to i hromadné pošty a spamu se mi uvedeny mail nepodařilo dohledat). Ptám se tedy, jestli mám přijít jindy. S posměch*m a neskrývaným pohrda*im mi oznámili, že mě "tedy vemou", když tu teď "náhodou" nikoho nemají. Paní doktorka začala tím, že jsem tu loni byla na odstranění asi 1cm2 labia zdeformovaneho po porodu a že jsem si ani nepřišla pro výsledky a že mě to asi nezajímá. Nechapu opět. Nepamatuji se, že by mi někdo říkal, že si mám přijít pro nějaké výsledky. Sestra se posměvač*e rozesměje: Tak to vám teda říkala, paní doktorka, já i sestra dole. Tak to mi tedy vážně nejde do hlavy, že by mi to říkali 3lidi a já to ani nezaregistrovala. Připadám si jako naprostý hlup*k. Mlčím, co mi taky zbývá... Ptám se, o jaké výsledky tedy šlo. Prý o histologii toho odříznutého kousku. Začínám být dopalena. To mě tu dusi kvůli odstranenemu malému kousku kůže? Šlo snad o nějaké životně důležité výsledky? Spíš o rutinu kdyby náhodou něco. Mlčím. Doktorka se mě ptá, zda bylo posledně po tom zákroku všechno v pořádku. Vaham, zda se do toho pouštět. Zda s ní teď řešit, že jsem potom prožívala muka, protože mi řez provedla nešikovně tak, že steh procházel klitori*em. Že stehy nevypadaly ani po osmi týdnech a nakonec mi s nimi pomohl muž. Beztak by to teď už nemělo smysl. Nakonec zminuju jen tu část se stehy, načež se paní doktorka opět samoli*e zasměje a s lehkostí nadhazuje, že jsem s tím měla přijít za ní a ne za manželem. V duchu si rikam, jak teď reagovat... Zda namítnout, že jsme tou dobou všichni doma zrovna marodili s chřipkou a nebo přiznat i faktor, že se mi k ní po tom opravdu nevydařeném zákroku (který nakonec způsobil úplně stejnou deformaci, kterou předtím měl odstranit) vůbec nechtelo. Mlčím, asi fakt nemá smysl se tu s ní dohadovat. Paní doktorka se vítězně usmívá a je spokojená, že dosáhla svého - udělala že mě hlupá*a. Absolvuji asi 2minutovou preventivní prohlídku a jsem ráda, že je návštěva u konce. Chodila jsem sem 7let a vždycky jsem se měla za člověka, který viděl, jak funguje zdravotnictví např v rozvojových zemích Asie a našeho zdravotnictví si váží a i doktorům přiznává právo na "špatný den". Jen tak něco mě nerozhodilo, Nyní ovšem nastal čas najít gynekologa, který se k pacientům chová profesionálně a s úctou, však jich v ČR máme požehnaně!!! Zaplaťpánbůh.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče gynekologické vyšetření

Dobrý den chci se svami podělit o moji zkušenost s touhle “ Doktorkou “ Začnu asi tady tím . V roce 2017 jsem zjistila přes domácí test ze jsem těhotná moje kamarádka mi doporucila tady paní doktorku Dvořákovou. Na recepci mi dali papíry ať to výpisu vypsala sem vše a zaskrla jsem ze nechci aby u me prohlídky byla sestra ale ta tam byla vždycky když sem šla na prohlídku ale jdeme k věci paní doktorka mě požádala ať si odhlozim a lehnu si a tak sem tak učinila a četla jsem ba internetu a vsude ze sonda nemá byt zaváděna do pochvy aby se neodtrhl vacek . Řekla ze sem v 7tt říkám udělejte mi fotku a ona ze jedna fotka stojí 50 korun říkám nevadí nic sedla si říkám mate tu fotku a ona ze nemá ze na pristi kontrole mi ji dá byla sem zklamaná ale dobrý jdu domu a začala sem špinit rychle pro mě přijela sanitka a řekli mi ze už tam žádný gestacni Vacek nevidím řekla jsem doktorovi co měl službu vše co se stalo a ten mi rekl ze moje gynekolozka mě neměla kontrolovat sondou šla sem na vyskrab . Po dvou letech jsem zjistila zase ze jsem těhotná bala sem se jit k ni na prohlídku chtěla sem jit jinam nikam mě nechtěli vzít tak sem šla nakonec kni první prohlídka dopadla takhle dala mi tam sondu udělala fotecku a poslala mě pryč takže kontrola trvala 3 minuty ze vším všudy ???? druhá kontrola přišla sem o den dřív zapomněla jsem termín nakonec mě vzala ale až po hodině udělala to naschvál mezi tím sem seděla v te čekárně a vycházeli ty holky a měli darecky k těhotenství takovou krabici s nápisem MOJE MIMINKO říkám si asi to dostanu taky vzala mě odložila sem si zas mě kontrolovala přes sondu byla sem ve 25tt říkám ze chci fotky no zas mi neudělala nic jako obvykle arogantní hnusna a protivna pokaždé . 1550 Kč chtěla za nějaké vyšetření nesla sem kni šla sem jinam tam sem platila 800 Kč a dali mi dárek tu krabici moje miminko ona Dvořáková na mě vylitla ze sem nepřišla a ukázala sem ji papir ze sem na tom vyšetření byla tak byla taková urazena ale v pohodě . Moje celková zkušenost s touhle doktorkou? Běžte všichni od ni pryč ona tahá od lidi jen peníze nepříjemná vyšetření bolestivé za mě už nikdy tahle doktorka !!!! Muj názor děkuji

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Nepravidelná mestruace, bolesti v podbříšku, teploty.

Dobrý den,
chci také přidat svou bohužel špatnou zkušenost s paní doktorkou. Je mi 21 let a doposud jsem neměla žádné problémy.
Asi měsíc mě trápily bolesti pravého vaječníku, neklesajicí zvýšené teploty od 37-37,7 stupňů a nevolnosti s nechutenstvím. Jak přišla mentruce, tak byla o týden opožděná a extrémně bolestivá (více jak kdy dřiv).
Tak jsem se tedy okamžitě objednala na gynekologii k paní doktorce Dvořákové.
Hned pár dní po ukončení mentruce jsem měla termín návštěvy, tak jsem tam přišla vymydlená, lehla si a sdělila jí moje problémy. Paní doktorka mi s lehkou hlavou řekla, že to je normální a že jsem naprosto v pořádku a nic mi není. Prohlídka trvala asi 3 minuty. Nedělala ani žádné testy a hned mě poslala domů. Trošku mě to zarazilo, ale zároveň jsem byla ráda, že jsem “v pořádku”.
Bohužel hned další DEN PO NÁVŠTĚVĚ jsem začala zvracet, teploty stouply a bolest byla nesnesitelná. Jeli jsme na pohotovost a tam zjistili, že mám nebezpečné cysty na pravém vaječníku, dokonce jedna praskla a infikovala i apendix. Musela jsem na laparoskopii.
Když jsem jim sdělila, že jsem byla den předtím na kontrole na gynekologii, nevěřícně na mě koukali, jak je možné, že jsem byla takovýmto způsobem zanedbaná.
Když si tak velké cysty na vaječníku všimne i mladá slečna čertvě po škole, co ani není odborně zaměřená gynekoložka. A odborník jí přehlédne, tak očividně není něco v pořádku!!!

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

No tak já jsem vždycky paní doktorku Dvořákovou docela bránila když někdo něco proti ní řekl ale dnesni návštěva mě totálně dostala mám po dvou spontánních potratech a jedné gynekologické operaci a je mi skoro 35 let jsem konečně těhotná no a chtěla jsem po paní doktorce neschopenku bylo mě řečeno že to není potřeba no dívala se na mě jak na simulanta přitom mám docela těžkou práci a mám prostě strach že opět potratim takže už mě tam nikdo neuvidí

X
Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Paní doktorka byla moje vůbec první gynekoložka, ale neprojevila při vyšetření žádnou empatii, nevysvětlila mi postup vyšetření, nic.
Ačkoli jsem v dotazníku zaškrtla možnost, že si nepřeji, aby při mém vyšetření byla přítomna sestra, byla tam.
Jediné pozitivum spatřuji v podání ruky, čímž ale profesionalita v této ordinaci končí.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Nedoporučuji!!! na začátku těhotenství jsem měla podezření na toxoplazmozu, Dr. mě poslala do rizikové poradny kde zjistili,že plod je naprosto v pořádku a parazit již není aktivní... i přesto mi doporučila těhotenství přerušit!!! kdybych ji tehdy poslechla, neležel by teď vedle mě ten největší poklad, který je naprosto zdravý

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče tehotenstvi

udelala jse si domaci tehotensky test, ktery byl pozitivni a chtel jsem aby mi udelali test z krve a potvrdili tehotenstvi, doktorka Dvorakova pouze rekla ze pokud test dom vysel pozitivni tak krevni vyjde taky a poslala me domu ze mam prijit za mesic.. Hrozne chovani, velmi neprijemna.