Centrum ambulantní gynekologie a primární péče
Orlí 10, Brno

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Bohužel se musím připojit k negativním zkušenostem. První návštěva proběhla standardně avšak ze strany p. Dvořákové naprosto bez empatie a vysvětlení jak bude léčba probíhat. Po několika týdnech léčba téměř bez efektu a e recepty p. Dvořáková zasílá bez vysvětlení a upozornění, takže v podstatě ani netušíte, zda patří vám. Při potížích a zhoršování mého zdravotního stavu naprostý nezájem. Měla jsem pocit, že obtěžuji. I přes sdělení, že léčba nezabírá, žádná snaha ze strany p. Dvořákové řešit. Kontrolní prohlídka dle p. Dvořákové bezpředmětná, takže komunikace jen telefonicky. Naprostý nezájem a žádná komunikace. Jsem velice zklamaná z takto laxního přístupu. Dojem z p. Dvořákové - zřejmě bere toto povolání, kdy pacient řeší dlouhodobě obtěžující potíže, jen jako práci v nějaké fabrice u pásu. Nulový zájem o pacienta.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Dokud nebyl žádný problém k řešení prohlídka probíhala v pořádku. Mým problém ale bylo, že po vysazení antikoncepce stále po 3 letech mám hodně nepravidelnou menstruaci a s partnerem bysme chtěli miminko. Myslela jsem si, že paní doktorka udělá nějaké krevní testy apod. aby zjistila co je špatně, místo toho jsem dostala žádanku na reprodukční kliniku na reprodukci za 40.000 Kč. Kdybych věděla, že je to takto nevyhnutelné tak to řešit budu, ale je mi ještě pod 30 let a nevím nic, jaké mám hladiny hormonů apod. a rozhodně nechci nyní platit takové peníze. Tohle opravdu není ten přístup co bych očekávala.

Hezký den,
ráda bych se podělila o mou zkušenost s paní doktorkou Dvořákovou. Již delší dobu trpím na záněty močového měchýře.První návštěva paní doktorky probíhala v podstatě v pořádku,až na to,že trvala pouze max.5 min.Jasně jsem paní doktorce sdělila, že si nepřeji předepisovat antibiotika, jelikož jsem již přesáhla max.množství a tak jsem vyčkala na výsledek odběru a poté volala paní doktorce na výsledky a ta mi předepsala léky,kdy mi do telefonu nebyla schopna sdělit ani o jaké léky se jedná, co je za problém apod. Léky jsem si šla vyzvednout v lékárně a dozvěděla jsem, že se jedná o antibiotika. Po dobrání jsem cítila komplikace a na urologii mi sdělili, že tento postup předepsání silných antibiotik pouze na základě vzorku moče(nikoliv cevkováného odběru)je neprofesionální a že mám rozhozenou mikroflóru. Má druhá návštěva paní doktorky vypadala tak, že mi předepsala drahé léky z letáčku, které také nepomohly. Takže pokud chcete řešit nějaký problém, empatii a ochotu neočekávejte!

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Zatím nemohu posoudit řešení akutních problémů (naštěstí), ale za 3 roky pravidelných kontrol a dvou výjimečných návštěv skrz různé konzultace jsem s paní doktorkou byla vždy spokojená. Na co jsem potřebovala odpovědi, mi odpovědi dala a sama mi nabízí řešení navíc (léky, žádanku ke specialistovi). Objednací čas bývá přesný, což je mezi všemi ostatními lékaři velká výjimka. Já jsem rozhodně spokojená. Jediné vysvětlení pro neg.recenze je, že se možná se chová arogantně k arogantním lidem, pro což mám pochopení. :)

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

- žádná komunikace ohledně léků
- až nezájem ošetřovat
- měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání a paní doktorka s tím měla hrozný problém

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Podle mého názoru paní doktorka málo komunikuje s pacientem. Když jsem chodila jen na prevence, kde nebylo co řešit, tak mi nevadilo, že jsem do pár min venku, ale v těhotenství jsem potřebovala od paní doktorky více informací. Kromě nedostatečné komunikace došlo i na chybu, kdy mi paní doktorka v pokročilé fázi těhotenství neověřila ultrazvukem, zda se miminko přetočili hlavou dolů. Pouze na základě pohmatu chybně určila, že je hlavou dolů, podle lékařů v porodnici se tato informace ověřuje ultrazvukem. Byla jsem tedy odeslaná do porodnice pozdě a rodila za 3 dny koncem pánevním absolutně nepřipravená na tuto situaci.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Hledala jsem velmi akutně ambulanci, kam bych mohla pro mé obtíže a u paní doktorky Dvořákové byla možnost dostavit se téměř na druhý den, takže jsem byla opravdu ráda, ale pak jsem pochopila proč - věřím, že kdo k paní doktorce přijde, tak to buďto ještě párkrát zkusí a nebo jedna zkušenost a pryč. Neřekla bych, že by paní doktorka měla nemilé vystupování, ale všechno ostatní špatně - nedostatečná komunikace, bez empatie a hlavně ŠPATNÁ DIAGNOSTIKA! Já jsem opravdu trpěla, potřebovala jsem opravdu důslednou péči, aby se mi konečně ulevilo, ale dostala jsem jenom letáček na nějaká lokální probiotika. No dobře. Když se můj stav (samozřejmě) nelepšil, přišla jsem znova s tím, že už jsem si sama musela naordinovat další způsob léčby, kterému paní doktorka sice vyhověla, ale co by se teda dělo, kdybych si o to sama neřekla? Jednalo se o testy, které se ukázaly jako pozitivní. Co mě opravdu vytočilo byla nevhodná poznámka sestry k mému zdravotnímu stavu, která se absolutně nemá k tomu co vyjadřovat! Nehledě na to, že na kozu si vyhupsnete v malé ordinaci, ve které zároveň sedí i sestra, takže na vás klidně může vesele koukat:) Při dotazu, při sdělování výsledků telefonicky, jsem chtěla vědět, jestli po dobrání ATB mám přijít na kontrolu, bylo mi sděleno, že není potřeba. Aha? U onemocnění, které se nemusí podařit nasazenými ATB doléčit. Tak to rády uslyšíte, když jste v reproduktivním věku, ještě bezdětná a co si opravdu nepřejete, tak časem zjistit, že kvůli nedoléčení předchozích obtíží třeba nemůžete mít děti, že:) podle mě není nic horšího, než nemít důvěru právě ve svého gynekologa. Pro nás ženy je tato problematika opravdu choulostivá a jsme v tomto směru na sebe opatrné, což není divu. Takže pokud chcete mít jistotu, že jste zdravá, rozhodně nechoďte k této paní doktorce. Já ji od mé zkušenosti nazývám šarlatánkou (kruté, ale bohužel).

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Paní doktorka absolutně nekomunikativní, arogantní a neochotná odpovídat na otázky s tím, že po vyšetření na které mě poslala (ambulantní hysteroskopie) jsem začala mít potíže a skončila na pohotovosti, kde jsem dostala antibiotika s tím, že se mám ihned v pondělí hlásit u své lékařky. Neproběhlo žádné vyšetření (nebyla jsem objednaná), ale aspoň mě objednala na odběry. Odběry nedopadly dobře, tudíž jsem dostala další antibiotika s tím, že mám na odběry přijít po dobrání. Výsledky CRP byly lepší, tudíž jsem šla do práce s tím, že kontrola proběhne po menstruaci (nejbližší volný termín měla paní doktorka v době, kdy mi měla probíhat již další menstruace). Nic víc jsem se po telefonu nedozvěděla. Týden po dobrání antibiotik jsem začala mít horečky a zimnice. Jela jsem tedy bez objednání k paní doktorce, za což mi mezi dveřmi vyčinila. Každopádně vyšetření konečně proběhlo a po něm mi dala doporučení k okamžité hospitalizaci s tím, že musím na operaci. Lékaři v nemocnici byli první doktoři, kteří měli skutečně zájem a obratem se začala řešit moje situace, kdy mi bylo po mých otázkách řečeno, že to vypadá na zanesenou infekci po hysteroskopii. Ta se rozjela do takové míry, že jsem musela na operaci a přišla jsem o vejcovod, který byl zánětem zjizvený (vaječník mi naštěstí zachránili, i když byl také postižen). 2 měsíce na neschopence, z toho 5 dní na ARU a celkově 11 dní v nemocnici. Tímto paní Dvořákové moc děkuji za poskytnutý ,,zájem,, a ,,péči,, a to, že dokud mi nic nebylo si psala úkony a jakmile jsem začala po zákrocích v jejich centru mít problémy (do té doby jsem žádné velké problémy neměla a na záněty vůbec netrpěla) ztratila zájem, který ani před tím neměla, ale alespoň se netvářila, že ji obtěžuji. A to jsem přišla pouze na prevenci :-(

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Prozila jsem u pani doktorky dve těhotenství. Pri prvnim mi pece vyhovovalo (bezna pece) . Pri druhem jsem byla rodickou po cisrskem rezu s miminkem, ktere bylo koncem panevnim. I přes opakovane dotazy me odeslala do porodnice az 5 dni pred terminem. Tam jsem dostala vynadano a taky chapave pohledy, kdyz jsem rekla, ze jsem u pani doktorky Dvořákové, naštěstí vse dobre dopadlo. Nicmene od druheho tehotenstvi trpim nekonecnymi zanety, s nimiz mi nedokaze pomoci,je arogantni, neprijemna, nastvana, ze chodim opakovaně. Kdyz jsem mela akutni problem, sla jsem radeji na gynekologickou pohotovost, kde jsem se citila provinile, ale doktori i pres silene vytizeni byli vzdy mili a pomohli mi lepe. Nezajem, arogance, absolutne nulová komunikace. Výrazně nedoporučuji. Posledni navsteva me donutila konecne zmenit lekare. Doporucuji vsem.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

Jedním slovem hrůza! Mám chronické gynekologické problémy, k paní doktorce jsem bohužel přešla někdy cca v květnu. Ona mě vždy bez jakékoliv řešení a jakékoliv pomoci předepsala prášky, které nebyly účinné. Nikdy jsem neviděla výsledky výtěrů! Na pacienta má 10 minut, vy na ni ještě mluvíte a ona už vám říká nashledanou. Tudíž absolutně bez jakéhokoliv zájmu a pomoci Vás odbyde. No katastrofa. Nedoporučuju nikomu!