Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je velice milá, empatická a veselá. Se sestřičkou tvoří parádní duo, člověk u nich skoro zapomene na své obtíže. Je radost tam chodit, ta atmosféra je sama o sobě léčivá. A možnou příčinu obtíží odhalila ve vteřině pohledem na soupis léků, které užívám.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka je velká profesionálka a velmi milá a empatický bytost. Velmi mi pomohla a jsem ji velice vděčná.

Paní MUDr. Milada Cvačková je vynikající lékařka ve svém oboru - při mých častých akutních zdravotních obtížích mi vždy ihned ochotně a hlavně účinně pomohla, včetně následné další léčby. Nikdy vůči mně nebyla
nepříjemná, naopak vždy se chovala vstřícně, zajímala se o můj zdravotní stav z pozice alergologa-imunuloga,
ale zároveň byla vždy dobrýmn psychologem, takže na mne jak při akut.obtížích, tak i při klasických kontrolách působila velmi klidně, vyrovnaně a příjemně. Proto jí zůstávám "věrná" a nehledám jiného alergologa-imunologa. Kéž by takových lékařek a lékařů bylo v ČR více...

Pokud pacient má letité život omezující potíže, tak přístup paní doktorky není dostatečný. Nicméně je alespoň příjemná.

Pani doktorka má hluboké znalosti a dostatečné zkušenosti. Její přístup je efektivní a vysoce profesionální. Martina Černá