Ordinace praktického lékaře
Frýdecká 936/59, Vratimov

Nastěhoval jsem se nedávno do Vratimova a zvažoval ke kterému lékaři budu chodit. Zavítal jsem do střediska a byl jsem mile překvapen, po zkušenostích s minulým lékařem. Pan Dr.Večerek se mne hned ujal a pomohl mi. Působí sice velice mladě, ale myslím si, že z něj bude velmi dobrý lékařa dostal jsem i další rady jak v léčbě dále postupovat.

Při vstupní prohlídce do zaměstnání u ml. Mudr. Večerka jsem byl bezdůvodně shledán práce neschopen,aniž by si pan doktor zjistil potřebné informace k tomuto zaměstnání.Tímto mě velmi poškodil a zaměstnání jsem nezískal.Po stížnosti na krajském úřadě,kde mi bylo dáno za pravdu se pan Večerek ani neomluvil,neozval,nevyjádřil. Dle mého názoru je to velmi špatný lékař.

Jsem rád, že jsem takového lékaře poznal. Nyní k němu chodí i moje manželka, a zanedlouho i náš syn. Je to velmi dobrý lékař, který má přehled a vynikající vědomosti. Také umí pacienta pochopit a (nejen) tím je jeho vystupování profesionální a příjemné. Skloubit takový postoj spolu s jeho vědomostmi to je skutečně umění. Myslím si, že jej jeho práce baví a proto ji dělá velmi dobře.

Pane doktore, děkuji Vám za Vaši péči.

Tyrpa

nejlepši doktor

Dle mého názoru je to velmi ochotný lékař, přesně mi naordinoval to, co jsem potřebovala, protože s lékařem z nemocnice jsem měla jen negativní zkušenosti, katastrofální přístup.

Lékař napravém místě.

výborný diagnostik, má široké léčebné schopnosti, včetně akupunktury, elektroléčby, byla jsem s ním vždy spokojená a doporučuji ostatním!

Pan doktor, pacienta nijak neléčí. Spíše střílí od boku. Mou zdravotní kartu získal podvodem. Po úmrtí dr. Cieslara, ukradl karty a poté ej odmítal vydat. Po odchodu od tohoto lékaře jsem už svou kartu nezískala zpět, jen směšný 3 řádkový výpis. Všechny zprávy , ktére v kartě byli od od¨b. léakřů přišli vniveč.

S panem doktorem jsem spokojená, stejně tak i moje kamarádka, pan doktor má citlivý přístup k pacientům a je odborně na výši. Má vynikající výsledky i v alternativní medicíně - akupunktuře, kde pomohl již hodně lidem. Spolu se svým otcem - lékařem - a zdravotnickými sestřičkami tvoří kvalitní tým, navíc je ordinace vybavena moderním technickým zařízením a přístroji!

Je to vynikající praktický lékař, jak po stránce odborné, tak i lidské, opakovaně
pomohl mi a mé rodině ke zlepšení zdrav. stavu. Doporučuji i ostatním!