Michal Kouřil, gynekolog Karlovy Vary

Slovenská 545, Sokolov
Nemocnice Sokolov

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Milý profesionální přístup. Mě osobně změnil názor na lékaře. Jsem šťastná, že jsem v jeho péči. Nemám, co vytknout. Sestra také velice milá. Vždy se tam těším

Umístění: jiné místo Jiný

Pan MUDr. Kouřil je výborný gynekolog . Nemám čas a ani me upřímně nebaví přidávat jakékoliv hodnocení/recenzi na internet , ale zde udělám výjimku , protože pan doktor si zaslouží jen tu nejlepsi recenzi . Je to velmi šikovný a moc milý doktor . Pokaždé mám super naladu při odchodu z prohlídky a zdravotní sestřička pana doktora je taková třešnička na dortu v jeho ordinaci - také moc milá a sikovna .

Umístění: jiné místo

Pan doktor Kouřil je velmi empatický a respektující lékař, vše vysvětlí a ukáže, vždy jde od něho člověk s pozitivní náladou, stejně tak sestřička, velmi milá. Kéž by bylo více takových lidských lékařů. Vřele doporučuji

Velice milý gynekolog, který se snaží všechno srozumitelne vysvětlit a chová se tak aby se pacientka u něho cítila dobře. Nemam co vytknout, vždy byl milý, vyslechl mě a uměl mi pomoci. Naprostá spokojenost !