Michal  Klimas , zubař Ostrava

MDDr. Michal Klimas

Uložit

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pustkovecká 39b, Pustkovec, Ostrava
MK MicroDENTAL s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Zubní kaz
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Dental centrum porcelánové korunky

K panu doktorovi jsme začali chodit jako k zastupujícímu lékaři a už jsme u něj zůstali. Neskutečný přístup. I bázlivého člověka svým chováním zbaví strachu, všechno probíhá rychle, šetrně, přitom precizně . Je znát, že pana doktora jeho práce baví. Pacientovi všechno vysvětlí, nenutí ho za každou cenu do drahých zákroků, navrhuje několik řešení. Ani děti se zubaře nebojí, dokonce se ptají, kdy půjdeme zase. Víc takových! Pan doktor je opravdu člověk na svém místě.


N
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Včera jsem navštívila zubní pohotovost v Havířově, hrozně jsem se bála, trpím úzkostmi a velkým strachem, po navštívení pohotovosti a střed s úžasným panem zubařem Michalem Klimasem naprosto tento stres odboural, je to vynikající stomatolog ještě nikomu se nepodařilo mi vytrhnout stoličku tak rychle do 2 minut až by se mu zlomila korunka ua kterou tahal, nemusel tahat samotné kořeny takovým tím našroubávátkem já tomu říkám nečekala jsem že má takovy grif v rukou a zlaté ruce pana zubaře a řekl mi hotovo, nechtěla jsem tomu uvěřit, protože jiní zubaři se semnou vždy trápili i 2 hodiny v křesle, ale tento zubař byl rychlý a žádný řezník prostě bezbolestně rychle. Ruce bych mu líbala jsem dojatá nad přístupem tohoto doktora. Pane zubaři velká poklona smekám před Vámi velká čest bylo mi ctí Vás potkat. Přeji mnoho zdraví a tak spokojených pacientu jako jsem byla já. S pozdravem Nawratová Patra.


P
Umístění: Dental centrum ošetření zubního kazu

Navstívil jsem hodně zubařu zašel jsem si na pohotovost do havířova z bolavím zubem pan zubař michal klimas mi hodně pomohl od neúporné bolesti opravdu profík moc mu děkuji


T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Zub ve stavu zkázy.

Úžasný pan zubař perfektní přístup parádní práce dnes na pohotovosti úžásný přístup i paní sestřičky maximální spokojenost.


Ověřeny pacient
Umístění: Dental centrum Pravidelne kontroly

K panu doktorovi chodíme se čtyřletou dcerou. chodila jsem i jako těhotná a se synem budu chodit také. Dcera již nemá strach ze zubní prohlídky jako dřív díky tomu, že pan doktor ji vše popíše, vysvětlí, je trpělivý, ochotný a citlivý. Velmi slušný. a já také chodím ráda a s důvěrou. Děkuji za váš přístup. S celým dental centrem mám dobré zkušenosti takže se nebojím ani případného zástupu. Urbanczykova


K

Názor přidán dne 23.05.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


R
Ověřeny pacient
Umístění: Dental centrum

Jsem velice spokojen s panem doktorem Klimasem...Jeho lidský přístup a uklidňující hlas mne zbavil strachu si sednout na křeslo...Chodím do Dental centra teprve 1/4 roku, ale nyní už zcela bez obav...Ordinace je příjemná na pohled, což taky nového pacienta uvolní.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Dental centrum

Vždy jsem nerad chodil k zubaři. Po návštěvě u pana Klimase se tento pocit změnil. Příjemná ordinace a velmi ochotná pani sestřička, ale především profesionálni a přitom velmi lidský přístup. Ordinace moderně vybavená a vše šlo hladce. Pan doktor mě vždy o všem dobře informoval a celé vyšetřeni vedl tak, ať bolí co nejméně. Za mě perfektní zkušenost a všem kdo váhaji návševu jako já vřele doporučuji! :)


J

Názor přidán dne 23.08.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo léčba přecitlivělosti zuboviny

I přes moji odontofobii je návštěva u pana doktora snesitelná. Chodím na pravidelné kontroly a nevyhýbám se jim jako dříve. Má lidský přístup a každá poskytnutá péče byla bezbolestná. Při každém kroku v průběhu vyšetření informuje a uklidní. velké díky za takové zubaře.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně
  • Zubní kaz
Zobrazit všechny léčené nemoci