Sam.ordinace PL-stomatologa
Čelakovského 116, Chrudim

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Jiný

Dne 30.9.2021 jsem byl na extrakci dvou zubů moudrosti, při které mi pan doktor Haltuch zlomil čelist. Na riziko zlomení čelisti mě neupozornil. Dle slov odborníka zvolil nevhodný způsob extrakce. Žádná patologie čelisti prokázána nebyla. Jsem mladý, zdravý muž. Poslal mě se zlomenou čelistí domů a sdělil mi, že se mám dostavit další den do pardubické nemocnice na chirurgický zákrok v celkové anestezii. Po příjezdu do nemocnice mi bylo řečeno, že zákrok (šroubování kovového materiálu do čelisti) provedou v lokální anestezii. Bolestí jsem omdléval. Měsíc jsem chodil se sdrátovanou čelistí a za rok jsem absolvoval další chirurgický zákrok (odstranění dlahy a šroubů z čelisti). Neobešlo se to bez trvalých následků a přišel jsem o práci. Marně jsem doufal, že se mi pan doktor omluví a nabídne mi kompenzaci za to, co mi provedl. Nestalo se. Kontaktoval jsem tedy právníka. Pan doktor příliš nespolupracoval a na závěr svou vinu popřel.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Jiný

Nemít vlastní zkušenost,tak těm komentářům tady snad ani nevěřím. Ještě jsem nikdy nepotkala, tak skvělého pana doktora. Extrakce kořenu, který se bohužel mému bejvalému zubaři nepovedl odstranit. Nejdéle trvalo než zabere injekce a mnou obávaný zákrok trval asi tak minutu. Klaním se před zubařským umem pana doktora.

Nikdy jsem nepotkala tak skvěleho lékaře jako je pan MUDr Michal Haltuch. Empatie, rychlost ošetření i přes velice bolestivý případ kdy jsem to panu doktorovi zrovna neulehčila. Nadstandardní pece. Opravdu člověk na svém místě i zdravotní sestřička. Jsem nadmíru spokojena. Děkuji

Empatický přístup, uctivé jednání. Komplikovaná extrakce 38 bezbolestná, rekonvalescence hladká. MUDr navodil pocit klidu, podal vystetlení i zavtipkoval. Zkušenost nad očekávání! Děkuji!

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Jiný

Skvělý pan Doktor. Moc hodný a velký profesionál. Trhání moudráků bylo neuvěřitelně rychlé. Sestřička v ordinaci též úžasná. Kéž by to takto bylo všude. Moc děkuji.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Implantát a trhani moudraku

Pan doktor Haltuch je opravdový profesionál, moc chvalim, je zlatej, vse bezbolestne, moc hodnej a sestřička je moc sympatická, hodna usmevava, jsou super tým, kez by to takhle vypadalo ve všech ordinacích. At se vám dari!!! Děkuji! Martina Valentová

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa

Absolutne bezbolestne a rychlost vyndani dvou zubu moudrosti me vazne zaskocila (otazka nekolika malo minut) Sestricka velmi mila,empaticka. Bolest se zatim nedostavila ani po vyprchani anestezie. Po novem roce jdu zas a tentokrat to bude bez sebemensich obav.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa chirurgická extrakce zubu

Na pana doktora jsem dostala velmi dobré doporučení od mojí zubní lékařky. Navštívila jsem ho kvůli chirurgické extrakci neprořezané a ležící dolní osmičky. Po zkušenosti s předchozím zákrokem v jiné ordinaci, kdy extrakce trvala 2 hodiny a byla velmi, velmi bolestivá a komplikovaná, jsem měla ze zákroku naprostou panickou hrůzu. Do ordinace mě pozvala úžasná a usměvavá sestřička a všichni víme, že to dělá hodně. Nedobré vzpomínky na mě bohužel na lékařském křesle dolehly, takže mi byla mi byla nabídnuta a podána perorální analgosedace spolu s anestezií do dásně. Pan doktor přesně věděl, kam injekci píchnout, takže stačily pouze 2 a ne 4 jako minulý rok. Samotný zákrok, jehož součástí bylo i odvrtání zubu z kosti, byl naprosto bezbolestný, stres byl zmírněný sedací a trval sotva 10 minut. Rekonvalescence byla velmi dobrá. Pan doktor je naprostý profesionál a vřele ho všem doporučuji.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Trhání 7 a 8

Včera jsem byl byl na extenzi sedmičky a osmičky. Naprosto neuvěřitelné. Pominu-li injekci a čekání až zabere, tak Pan Doktor mi oba zuby vyndal dohromady během jedné minuty. Kdybych to nezažil, tak bych tomu snad ani neuvěřil. Úplně bezbolestné bylo i když mi odpoledne doma přestala učinkovat injekce. Perfektní, profesionální přístup byl rovněž sestřičky. Super. Děkuji moc. Mohu jen dodporučit.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa vytrhnutí moudráků

Největší profesionál, vytrhl mi postupem 3 moudráky, jeden s šitím v kosti. Nic nebolelo ani při záktoku,ani po tom. Vše velice rychle, zuby vytrhne během minutky a je moc hodný i setra je velice miůá a empatická. Moc Děkuji Najmanová Lenka