Michal Haltuch, zubař Chrudim

MUDr. Michal Haltuch

Uložit

Zubař Více

35 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čelakovského 116, Chrudim
Sam.ordinace PL-stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Empatický přístup, uctivé jednání. Komplikovaná extrakce 38 bezbolestná, rekonvalescence hladká. MUDr navodil pocit klidu, podal vystetlení i zavtipkoval. Zkušenost nad očekávání! Děkuji!


P
Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Jiný

Skvělý pan Doktor. Moc hodný a velký profesionál. Trhání moudráků bylo neuvěřitelně rychlé. Sestřička v ordinaci též úžasná. Kéž by to takto bylo všude. Moc děkuji.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Implantát a trhani moudraku

Pan doktor Haltuch je opravdový profesionál, moc chvalim, je zlatej, vse bezbolestne, moc hodnej a sestřička je moc sympatická, hodna usmevava, jsou super tým, kez by to takhle vypadalo ve všech ordinacích. At se vám dari!!! Děkuji! Martina Valentová


H
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa

Absolutne bezbolestne a rychlost vyndani dvou zubu moudrosti me vazne zaskocila (otazka nekolika malo minut) Sestricka velmi mila,empaticka. Bolest se zatim nedostavila ani po vyprchani anestezie. Po novem roce jdu zas a tentokrat to bude bez sebemensich obav.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa chirurgická extrakce zubu

Na pana doktora jsem dostala velmi dobré doporučení od mojí zubní lékařky. Navštívila jsem ho kvůli chirurgické extrakci neprořezané a ležící dolní osmičky. Po zkušenosti s předchozím zákrokem v jiné ordinaci, kdy extrakce trvala 2 hodiny a byla velmi, velmi bolestivá a komplikovaná, jsem měla ze zákroku naprostou panickou hrůzu. Do ordinace mě pozvala úžasná a usměvavá sestřička a všichni víme, že to dělá hodně. Nedobré vzpomínky na mě bohužel na lékařském křesle dolehly, takže mi byla mi byla nabídnuta a podána perorální analgosedace spolu s anestezií do dásně. Pan doktor přesně věděl, kam injekci píchnout, takže stačily pouze 2 a ne 4 jako minulý rok. Samotný zákrok, jehož součástí bylo i odvrtání zubu z kosti, byl naprosto bezbolestný, stres byl zmírněný sedací a trval sotva 10 minut. Rekonvalescence byla velmi dobrá. Pan doktor je naprostý profesionál a vřele ho všem doporučuji.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Trhání 7 a 8

Včera jsem byl byl na extenzi sedmičky a osmičky. Naprosto neuvěřitelné. Pominu-li injekci a čekání až zabere, tak Pan Doktor mi oba zuby vyndal dohromady během jedné minuty. Kdybych to nezažil, tak bych tomu snad ani neuvěřil. Úplně bezbolestné bylo i když mi odpoledne doma přestala učinkovat injekce. Perfektní, profesionální přístup byl rovněž sestřičky. Super. Děkuji moc. Mohu jen dodporučit.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa vytrhnutí moudráků

Největší profesionál, vytrhl mi postupem 3 moudráky, jeden s šitím v kosti. Nic nebolelo ani při záktoku,ani po tom. Vše velice rychle, zuby vytrhne během minutky a je moc hodný i setra je velice miůá a empatická. Moc Děkuji Najmanová Lenka


O
Ověřeny pacient

Opravdu vynikající profesionál ve svém oboru. Vytrhnutí ,,moudráku" nezabralo více než 1o minut. Bezproblémová komunikace. Zákrok bezbolestný. Sestřička je moc hodná.
Martin Hromádko


H
Ověřeny pacient

Dobrý den,svojí vlastní vinnou jsem musela na resekci všech horních zubú a tří dolních zubú.Hrozně moc jsem se bála,ale pan doktor je nejen úžasný člověk,ale hlavně je velký profesionál,má zlaté ručičky,i nepříjemný zákrok se dal zvládnout,před i při zákroku vše vysvětleno,a sestřička má srdíčko na pravém místě a profesionálka,umí pohladit slúvkem a pak je i ten nepříjemný zákrok v pohodě,jak jsem se bála,ale nyní vím,že nebylo proč,zákroky celkem bez bolestné,rychlé a po té,žádná bolest,žádný otok,opravdu nemám slov,jsou to profesionálové,Moc jim děkuji Kučerová Hana


A
Ověřeny pacient

Přístup pana doktora i sestřičky naprosto špičkový, resekce osmiček velmi rychlá s průběžným popisováním výkonu, aby se dcera nebála. Před zákrokem jsem ocenila premedikaci na zklidnění, po zákroku perfektní info o následné péči, včetně medikace. Naprosto příjemné chování, profesionální. Na doktora si pouze nehraje, on jím je. Mohu jen doporučit, v kombinaci s fantastickou sestřičkou je to paráda. Iveta Babjáková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti