Čelakovského 116, Chrudim
Sam.ordinace PL-stomatologa (mapa)

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Implantát a trhani moudraku

Pan doktor Haltuch je opravdový profesionál, moc chvalim, je zlatej, vse bezbolestne, moc hodnej a sestřička je moc sympatická, hodna usmevava, jsou super tým, kez by to takhle vypadalo ve všech ordinacích. At se vám dari!!! Děkuji! Martina Valentová

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa

Absolutne bezbolestne a rychlost vyndani dvou zubu moudrosti me vazne zaskocila (otazka nekolika malo minut) Sestricka velmi mila,empaticka. Bolest se zatim nedostavila ani po vyprchani anestezie. Po novem roce jdu zas a tentokrat to bude bez sebemensich obav.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa chirurgická extrakce zubu

Na pana doktora jsem dostala velmi dobré doporučení od mojí zubní lékařky. Navštívila jsem ho kvůli chirurgické extrakci neprořezané a ležící dolní osmičky. Po zkušenosti s předchozím zákrokem v jiné ordinaci, kdy extrakce trvala 2 hodiny a byla velmi, velmi bolestivá a komplikovaná, jsem měla ze zákroku naprostou panickou hrůzu. Do ordinace mě pozvala úžasná a usměvavá sestřička a všichni víme, že to dělá hodně. Nedobré vzpomínky na mě bohužel na lékařském křesle dolehly, takže mi byla mi byla nabídnuta a podána perorální analgosedace spolu s anestezií do dásně. Pan doktor přesně věděl, kam injekci píchnout, takže stačily pouze 2 a ne 4 jako minulý rok. Samotný zákrok, jehož součástí bylo i odvrtání zubu z kosti, byl naprosto bezbolestný, stres byl zmírněný sedací a trval sotva 10 minut. Rekonvalescence byla velmi dobrá. Pan doktor je naprostý profesionál a vřele ho všem doporučuji.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa Trhání 7 a 8

Včera jsem byl byl na extenzi sedmičky a osmičky. Naprosto neuvěřitelné. Pominu-li injekci a čekání až zabere, tak Pan Doktor mi oba zuby vyndal dohromady během jedné minuty. Kdybych to nezažil, tak bych tomu snad ani neuvěřil. Úplně bezbolestné bylo i když mi odpoledne doma přestala učinkovat injekce. Perfektní, profesionální přístup byl rovněž sestřičky. Super. Děkuji moc. Mohu jen dodporučit.

Umístění: Sam.ordinace PL-stomatologa vytrhnutí moudráků

Největší profesionál, vytrhl mi postupem 3 moudráky, jeden s šitím v kosti. Nic nebolelo ani při záktoku,ani po tom. Vše velice rychle, zuby vytrhne během minutky a je moc hodný i setra je velice miůá a empatická. Moc Děkuji Najmanová Lenka

O

Opravdu vynikající profesionál ve svém oboru. Vytrhnutí ,,moudráku" nezabralo více než 1o minut. Bezproblémová komunikace. Zákrok bezbolestný. Sestřička je moc hodná.
Martin Hromádko

Dobrý den,svojí vlastní vinnou jsem musela na resekci všech horních zubú a tří dolních zubú.Hrozně moc jsem se bála,ale pan doktor je nejen úžasný člověk,ale hlavně je velký profesionál,má zlaté ručičky,i nepříjemný zákrok se dal zvládnout,před i při zákroku vše vysvětleno,a sestřička má srdíčko na pravém místě a profesionálka,umí pohladit slúvkem a pak je i ten nepříjemný zákrok v pohodě,jak jsem se bála,ale nyní vím,že nebylo proč,zákroky celkem bez bolestné,rychlé a po té,žádná bolest,žádný otok,opravdu nemám slov,jsou to profesionálové,Moc jim děkuji Kučerová Hana

Přístup pana doktora i sestřičky naprosto špičkový, resekce osmiček velmi rychlá s průběžným popisováním výkonu, aby se dcera nebála. Před zákrokem jsem ocenila premedikaci na zklidnění, po zákroku perfektní info o následné péči, včetně medikace. Naprosto příjemné chování, profesionální. Na doktora si pouze nehraje, on jím je. Mohu jen doporučit, v kombinaci s fantastickou sestřičkou je to paráda. Iveta Babjáková

Pan doktor má opravdu zlaté ruce. Nechala jsem si u něj vytrhnout zub moudrosti a zákrok byl velmi šetrný, nic jsem necítila. Celý proces i s injekcí trval asi 15 minut. Sestřička je milá a ochotná. Jsou to profíci, jak již tu bylo řečeno. Vřele doporučuji!

Chodím k tomuto lékaři již pět let a nemůžu si na nic stěžovat. Skvělý lékař a velmi příjemná sestřička. Zuzana Kalužová