Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční dům Jiný

nejlepší praktický lékař, vždy vstřícný a pomohl, sestřička naprosto skvělá - stejně jako MUDr. Chromec ..... za mě nej ....

Umístění: Poliklinika MENS – Polyfunkční dům Jiný

Skvělý lékař dávno nebydlím v Přerově ale k němu jezdím nedokáži si představit že bych chodila jinam

Rozhodně nedoporučuji a hledám jiného praktického lékaře. Přes více než dva roky v jeho evidenci, sestra není schopná si vyžádat mojí kartu od předešlého lékaře, ačkoliv jí to ukládá zákon! Pan MUDr. mě při vstupní prohlídce neprohlídl, na otázku kdy se mám objednat na preventivní prohlídku mi řekl, že nemám nárok až kolem 50 let věku. A pokud mě něco bude bolet, tak se mám stavit. A při prevenci mi max. změří tlak, který mě za celou dobu evidence ani jednou nezměřil. Dále neuznává rehabilitace, považuje je za zbytečné. Ani na doporučení z chirurgie nereaguje, prý si mám vše rozhýbat sama.

Nejlepší lékař, kterého musím velmi doporučit. Velmi pozorný k pacientům a nezažila jsem, že by byl nepříjemně naladěn. Diagnozu mi vždy perfektně stanovil a velice pomohl. Děsím se doby, kdy přestane ordinovat. Ani si nechci představit přechod jinam.
Leontynka

Pozorný a zkušený lékař.

Dr. Chromec je dobrý lékař. Mohu ho jej doporučit.

Jsem velmi spokojen! Vždy dobře poradí, zná nejnovější léky i postupy. Několikrát mi svým šertným přístupem pomohl nemoc přestát co nejlépe. Děkuji.

Chodím v MUDr. Chromcovi již mnoho let a jesm velmi spokojená. Několikrát určil jinou diagnózu než jiní lékaři a vždy ta jeho byla správná. Naprosto mu důvěřuji.

sqělý internista