Pražská 893/21, Liberec
Dentali zubní klinika Liberec (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod
776 77.....

Ošetření kořenových kanálků (4 500 Kč)

Keramické korunky (9 000 Kč)

Estetická stomatologie (8 000 Kč) + 9 Více

Dentální hygiena (1 200 Kč)

Vstupní vyšetření / konzultace (800 Kč)

Protetické ošetření (5 500 Kč)

narozen v Jičíně studium na LFP Univerzity Karlovy v Plzni obor Zubní lékařství již během studia zájem o moderní technologie a postupy, aktivní účas...

• zubní kaz
  • zánět dásní
  • bolest nervových kořenů

Ukončené školy

• LFP Univerzita Karlova

Znalost jazyků

Angličtina

Názor přidán dne 18.05.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 04.10.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím již delší dobu a jsem velice spokojená, hlavně s kvalitou ošetření a milým přístupem.

Po dvou letech nemám co vytknout. Příjemné prostředí i celý personál a vždy kvalitně odvedená práce i z estetického hlediska.

Velmi chválím, konečně jsem se zbavila strachu z návštěvy zubní ordinace. Kdybych nemusela mít otevřenou pusu, možná bych při ošetření i usnula. Opravdu velmi příjemný personál, nádherné prostředí, odborné, bezbolestné ošetření. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V mých očích jednička...řekla jsem to i panu doktorovi, když mi vloni zachránil zub. Jeho ordinaci jsem vyhledala po nešťastném ošetření mé letité zubní lékařky. To, co vypadalo děsivě (zánět okostice), dál do původního stavu. Jediný nedostatek = chybí lůžkové oddělení pro závažné případy...prý na tom pracuje:-). Doporučuji všem, bez ohledu na ceny. Zdraví se nedá finančně nijak ohodnotit.
Žel, souhlasím s názorem, že je špatné, když stát neumí vytvořit podmínky pro naše kvalitní lékaře. Na druhé straně: Chvála Bohu, že se tito specialisté umí prosadit a že tu pro nás jsou. Ještě jednou, pane doktore, Děkuji ! JL

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, kompletní vstupní vyšetření, dobrá informovanost, stanovený plán léčby, příjemné vystupování. Proč to takhle nemůže fungovat i jinde?

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám za sebou vstupní prohlídku a první ošetření. Oceňuji sestavení plánu léčby, písemné vyhotovení včetně odhadované ceny výkonů (suma nepotěšila, na druhou stranu člověk ví, na co se připravit). Ošetření kazu bylo bezbolestné a pečlivé. Pan doktor je jemný, příjemný a komunikuje (což nebývá u všech lékařů zvykem), jednání personálu se také nedá nic vytknout. Jediné mínus vidím v dlouhých objednacích lhůtách (pokud je problémů k řešení více, vypadá to na běh na velmi dlouhou trať).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dnešní návštěvě u pana doktora musím ocenit jeho profesionální přístup. Před zákrokem mi vše vysvětlil a přesto, že se jednalo o komplikovanější zákrok, proběhl k mému nadšení naprosto bezbolestně.Cena odpovídá vybavení a použitým materiálům, takže mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Z profesního hlediska velmi dobrý, bohužel si jeho služby nechci dovolit - celý život si platím ZP a teď mám zaplatit 25000Kč za plomby - stačil by mi amalgám za 1/4 ceny. Zní to hrozivě, ale pravidelně chodím na preventivní prohlídky, téměř vždy bez kazu a najednou tohle.

Estetická stomatologie

800 Kč

Běžný termín

Vstupní vyšetřená / konzultace

Cena není uvedená

Názor přidán dne 18.05.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 04.10.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• zubní kaz
  • zánět dásní