Adresa

Praktik Petrová s.r.o.
Pražská 1192, Pelhřimov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Přijímám: dospělí
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • všeobecný praktický lékař
  • urgentní medicína

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Praktik Petrová s.r.o.

Velmi vstřícná , ochotná , spolehlivá , přátelská a hlavně , co je v dnešní době veliký bonus , a co mnozí praktičtí lékaři postrádají - profesionalita a praxe..Doporučuji

N
Ověřený profil

Velmi ochotná a obětavá lékařka. Po dlouhé nemoci mé dcery ji velice pomohla, když ji zaslala na kontrolu, kterou měla mít již daleko dříve. Na operaci mozku přišla za 5 minut dvanáct. Děkujeme ji za její ochotu.

P
Ověřený profil

Perfektní lékařka! Nic nepodcení a její péče je jak o mou fyzickou tak i psychickou stránku. Je báječná a mohu jen doporučit!


Výborný internista,s veli pěkným přístupem ke klientům.Umí přenést optimistickou náladu na okolí.Vždy usměvavá.Především odborně zdatná.


B

Lidský přístup k pacientům. Perfektní !!!


J

Paní doktorku jsem poznal teprve minulý týden,ale na první pohled mě upoutala,okouzlila mě.Moc jí fandim a přeju jen samé dobré pacienty.


P

skvělá Mudr.moc jí fandím,vše zvládá skvěle,práci i rodinu.Má lidskej přístup k pacientům,je milá ,usměvavá,ochotná,fakt je dobrá!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem muž ve věku 24 let. Lékař mi zdělil, že mám přemnožoou candidu v trávicím traktu. Předepsal mi Mycomax a doporučil dodržování vhodné diety s omezením sacharidů. Rád bych se zeptal zda se má Mycomaxem přeléčit i moje přítelkyně (na kvasinky netrpí)? Popřípadě zda je možné (pokud by candidu měla a nepřeléčila se), abych ji od ní v budoucnu chytil při líbáním? Děkuji

Dobrý den, přeléčení partnerky bych neviděla jako účelné - candida albicans je naprosto běžným druhem kvasinky vyskytujícím se na sliznicích. Obvykle bývá v rovnováze s bakteriálním osídlením, proto se více rozroste například po léčbě antibiotiky, kdy je bakteriální mikroflóra potlačena. Je proto zbytečné se snažit kvasinku vyhubit, pokud nevyvolává potíže.

MUDr. Michaela Petrová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.