Adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
nám. Přátelství 665, Prachatice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionál každým coulem a lékař na správném místě. Nad ničím nemávne rukou, ale hledá příčinu potíží, i když je to třeba prkotina :) Pokud má sebemenší podezření, ihned a bez odkladu zajišťuje specializované vyšetření. Jsem ráda, že po úmrtí paní doktorky Vastlové, jsem našla skvělou lékařku pro naší velikou rodinu :)

R
Ověřený profil

Velice mi imponuje,že paní doktorka ordinuje odpoledne,dokonce 2xtýdně.Nemusím si brát dovolenou ,nebo propustku ,když potřebuji k dokrorovi.Navíc má obdivuhodné znalosti a ,když něco neví,tak si to najde hned na Internetu .Hodně se mi líbí i to,že se vyzná v bylinkách a v různých vitaminech a dietách .Zatím jsem s ní měla jen ty nejlepší zkušenosti.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionál po všech strankách, ochotně pomůže kdykoliv a komukoliv. Její zkušenosti po profesionální stránce jsou obdivuhodné a já osobně jí mnohokráte děkuji za její výbornou péči nejen o mne, ale téměř celou moji rodinu. Pakliže někomu vadí čekací doby v ordinaci, pak vězte, že standartní doba čekaní, tudíž oštření pacienta je 20min. Pokud vás to nebaví, jen tak tam sedět a čekat, tak si třeba čtěte.


Já jsem již paní Dr hodnotil,bohužel se mé kladné hodnocení ,,VYPAŘILO".
Říkám,že mi nevadí co ve volném čase dělá ,důležité je ,že je profesionál ,navíc slouží na záchrance ,což se o ostatních nedá říci,je obětavá a velmi inteligentní.Nemám s ní problém .Kdybych byl svobodný ,chtěl bych takovou ženskou mít doma.Dr Neumanová.


Došlo k chybě, zkuste to znovu