Michaela Hoňková, kardiolog Praha

MUDr. Michaela Hoňková

Kardiolog, Internista Více

Na Struze 6, Praha
Kardiologická a interní ordinace

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Jsem po operaci srdce a k paní doktorce jsem přišla asi před rokem. Jsem velmi spokojená s přístupem k pacientovi, ale i po odborné stránce. Myslím, že je velmi důležité, mít k lékaři důvěru a tu já k paní doktorce mám. Velmi příjemné jsou i sestřičky.

Paní doktorka velice zkušená lékařka s velkým citem. Mému dědečkovi zachránila život, jelikož dokázala odhalit srdeční chorobu, kterou jiní specialisté nepoznali ! Sám se u paní doktorky léčím a mohu jen a jen chválit ! Novotný

Velmi svědomitá a pečlivá paní doktorka.

Velmi profesionální přístup

Léčim se u paní lékařkytéměř 20 let. Specialistka s naprosto profesionálním přístupem k pacientům, s výbornými znalostmi a vybavením ke specializovaným vyšetřením srdce.

Paní doktorka je velmi příjemná profesionálka, to se týká i zdravotnického personálu. Pacientovi se dostane individuálního přístupu a příjemného prostředí v ordinaci.

velmi dobrá kardioložka i její spolupracovníci, jsem moc spokojena

Specialistka se širokou praxí i vědomostmi.