Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno
Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
777 33.....

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření +1 Více

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění
  • migréna

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Paní doktorka velmi dobře zná obor kterému se věnuje.Jsem zdravotník a znám spousty lékařů - tuhle ordinaci mohu jen doporučit ...
a dekuji.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova odborné vyšetření

Na řadu jsem přišel v termínu dle objednání, takže jsem nečekal. Paní doktorka má velmi profesionální přístup a trpělivost, vše během vyšetření objasní a vysvětlí a sdělí další postup léčby. Byl jsem velmi spokojen, mohu jen doporučit.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova stav po mozkové mrtvici

U paní MUDr.Dittrich jsme byli poprvé a jsme velice spokojení s přístupem,vyšetřením a radou jak dál postupovat. Jsme objednáni na další návštěvu.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Paní doktorka skvělá jako vždy! I tentokrát v akutním bolestivém případě mi velmi pomohla. Moc a moc díky!!

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova neurologické vyšetření

paní doktorka mne vyšetřila z komplexního hlediska. poslala na další vyšetření, doporučila další postup.
byla milá a šla rovnou k věci. dokázala mi velmi rychle odstranit blokace páteře i krku.

Š
Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je arogantní a neochotná osoba. Když jsem jí zdělil, že půl-roka trpím, že by to chtělo vyšetření napr. MRZ. Řekla "neexistuje", že neurologovi stačí kladívko. Po pacientovi křičí a do minuty víte co je zač. Okamžitě jsem utekl.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Uvádím věci na pravou míru.
Pacient byl řádně vyšetřen a odeslán na dvě odborná vyšetření, která ani neabsolvoval a napsal tento závěr.
Nehodlám jako lékařka s letitou praxí diktovat si od pacienta, co mám dělat, protože se o tom s někým pobavil nebo si to přečetl na internetu.
Také nebudu doporučovat drahá vyšetření, pokud nejsou vzhledem k výsledku klinického vyšetření třeba.
Pokud pacient sám usoudí, že je pro něj toto vyšetření nutné, má možnost si ho sám zaplatit.
Pro pacienta jsem s pozdravem a přeji hodně štěstí při hledání příjemného neurologa, který se bude řídit radami či nasmyslnými požadavky či přáním pacienta.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Za pani doktorkou jsem prisla s bolestmi zad a DK, ktere me trapi vic jak 5 let.Vysledkem je nove vysetreni a dalsi lecebne postupy.Je ochotna, vstricna,s profesionalnim pristupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka má profesionální přístup, je velmi příjemná a skvěle se věnuje pacientům.Pečlivě mě vyšetřila a odeslala na další doplňující vyšetření. Díky online objednání není žadná čekací doba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Odborná konzultace a následná léčba

+ online objednání, kratší čekací lhůty, dodržování času
+ dostupnost a parkování i pro mimobrněnské
+ vstupní vyšetření, odeslání na doplňující testy
+ léčba, laser, rehabilitace
+ odstranění problému - tomu jsem značně pomohla dodržováním doporučeného režimu cvičení, rehabilitací apod. :)
+ po několika málo měsících problém vyřešen!

Paní doktorka Dittrich byla ochotná a vstřícná, vyslechla mě, dosti podrobně vyšetřila a odeslala k dalším vyšetřením.

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore. Mám na vás prosbu. Dnes jsem si vyzvedl výsledek z rentgenu páteře kam jsem byl odeslán obvodním lékařem protože mám dost velké bolesti na levé straně zad kde je ploténka, bolest mi vystřeluje do nohy brní mi dost často celá levá noha až do prstů, už se mi několikrát stalo že mi celá noha jakoby odumřela, doma když sedím a vstanu tak se rovnám o futra u dveří abych mohl jít narovnaný. Má toto cenu dále řešit např. s neurologem? Můj obvodní lékař mi řekl že podle výledku je to vzhledem k mému věku 42 let normální opotřebení páteře a napsal mi aulin na bolest. RTG LS páteře : osa l páteře vlevo, plochá lordosa, chondroza disku L 4/5 5/S+, schmorlův uzel L2, V. s hypoplasie Xll. žeber, incip. def. spondylosa l3-5. Děkuji za odpověď. Petr.

Jistě je to pro neurologa a rychle.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Dobrý den, u lékaře jsem nikdy nebyla, ale od mala trpím bolestmi hlavy, postupem času se mi bolest zhoršila a vyskytuje je čím dál častěji. Bolest hlavy je doprovázena pocitem na zvracení a jakoby pulzováním v hlavě v rytmu srdce. Dnes se mi poprvé stalo, že mě začala brnět levá ruka od loktu až k prstům, brnění horního rtu a špičku nosu, následně přešla do brnění levé části dásně a nakonec brnění levé části jazyka. Je mi 22 let. Děkuji.

Nutno neurologicky došetřit. Objednejte se.

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění