Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno
Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
777 33.....

Neurologické vyšetření

Myoskeletární medicína

Běžný termín +1 Více

Pouze pacienti od 15 let !!

V případě plné obsazenosti objednacích termínů, nelze zařazovat další pacienty na úkor řádně objednaných. Vyšetření a ošetření mimo tyto ordinační d...

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění
  • migréna

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Za pani doktorkou jsem prisla s bolestmi zad a DK, ktere me trapi vic jak 5 let.Vysledkem je nove vysetreni a dalsi lecebne postupy.Je ochotna, vstricna,s profesionalnim pristupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka má profesionální přístup, je velmi příjemná a skvěle se věnuje pacientům.Pečlivě mě vyšetřila a odeslala na další doplňující vyšetření. Díky online objednání není žadná čekací doba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Odborná konzultace a následná léčba

+ online objednání, kratší čekací lhůty, dodržování času
+ dostupnost a parkování i pro mimobrněnské
+ vstupní vyšetření, odeslání na doplňující testy
+ léčba, laser, rehabilitace
+ odstranění problému - tomu jsem značně pomohla dodržováním doporučeného režimu cvičení, rehabilitací apod. :)
+ po několika málo měsících problém vyřešen!

Paní doktorka Dittrich byla ochotná a vstřícná, vyslechla mě, dosti podrobně vyšetřila a odeslala k dalším vyšetřením.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Pravidelné kontroly po 2 let

Paní doktorka je dle mého názoru nekompetentní a měla by vrátit diplom. Rozhodně nikomu neberu názor, ze byli spokojeni a MUDr. Dittrich jim pomohla, my máme v rodině ovšem opačnou zkušenost.

Moje matka k ní chodila 2 roky a dotyčná doktorka ji neustále předepisovala jiné léky a myslela si, ze má jinou nemoc, než která se nakonec skutečně potvrdila, a to ačkoliv na tuto nemoc byla upozorněna samotnou pacientkou, ze dle příznaků to vypadá skutečně na danou nemoc.

Po 2 letech, kdy se stav horšil a má matka na tom byla již vážně špatně, jsme ji objednali na extrapyramidovou poradnu v nemocnici u sv. Anny. Ano, čekací doba dlouhá, ale vyplatila se. Zdejší profesorka, okamžitě dle příznaků a popisu, co se mé matce děje, řekla, ze se zcela jistě jedná o Parkinsonovu chorobu, bez nějakých vyšetření nebo jiných věci ji předepsala léky a světě div se, má matka muže “normálně” fungovat a po 2 letech trápení a cpaní do sebe zbytečných léků zase žije “klasickým” životem, byť s touto nemocí.

Sama profesorka řekla, ze nechápe, co je MUDr. Dittrich za neuroložku, když nepozná takto očividné příznaky.

Tento případ je naše zkušenost, nikomu neberu zkušenosti pozitivní. Ale pokud Vám záleží na Vašich blízkých a chcete pro ně doktora, který jim pomůže a své práci rozumí, pak tuto doktorku, prý neuroložku zabývající se parkinsonem, nedoporučujeme.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Vážený pane, pokud byste byl názoru, že se má něco zlepšit, tak byste se podepsal celým jménem nebo uvedl o jaký případ jde.
Obdivuji lidi, kteří s medicínou nemají pranic společného, ale ví, kdo by měl vrátit diplom.
Navíc, kolikrát za ty dva roky jste tu s maminkou osobně byl??
Aby jste se styděl nemá cenu tak sebestřednému člověku, kterému je vše jasné, vůbec říkat.
Přeji hezké dny. Hlavně buďte zdráv anebo se uzdravujte sám.

Pani Mudr. ma ako vždy vzala včas objednania, bez čakania. Vyšetrila ma, dôkladne vysvetlila postup ďalšej lieky, ako aj dávkovanie liekov. Chodím na kontroly a viem, že nečakám a všetko čo bude nasledovať v mojej liečbe viem na 100 %. Som spokojná a zároveň presvedčená o správnosti liečby.

Jako vždy veliká spokojenost. Paní doktorka velice ochotná, příjemná udělala mi celkové vyšetření, vysvětlila mi problém mého stavu a odeslala mě na vyšetření metodou EMG. Po novém roce budu mít operaci KT a můj problém bude vyřešen. Za mě mohu určitě jen doporučit.

F

Spoľahlivo, presne na čas, bez stresu. Príjemný prístup, žiadna nervozita, rada všetko vysvetlí. Nemám nič čo by som mohol vytknúť :)

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Jako vždy veliká spokojenost. Paní doktorka, i přesto, že byla očividně unavená, poradila a co hlavně, pomohla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova neurologické vyšetření

První návštěva i vyšetření, po zjištění všech problémů jsem odeslána na odborná pracoviště, snad se zjistí co mi je. Z mého pohledu spokojenost. Děkuji
Kouřilová Zdenka

Neurologické vyšetření

Myoskeletární medicína

Běžný termín

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

+ online objednání, kratší čekací lhůty, dodržování času
+ dostupnost a parkování i pro mimobrněnské
+ vstupní vyšetření, odeslání na doplňující testy
+ léčba, laser, rehabilitace
+ po několika málo měsících problém vyřešen!

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Navíc, kolikrát za ty dva roky jste tu s maminkou osobně byl??
Přeji hezké dny. Hlavně buďte zdráv anebo se uzdravujte sám.

F

Kouřilová Zdenka

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Bude mi 23 let a jsem zaměstnán v Logistice (řidič - kancelář). Poslední rok jsem, ale neustále hrozně unaven, nemůžu se probudit/probrat přijdu večer domů a opět otupělost a usínám např. u Večeře. Otupělost se objevuje v odpoledních hodinách a občas se přidává podrážděnost a bolest hlavy. Od nového roku se u mě objevili další problémy i když spím přijdu si čim dál více nevyspalý a začali mi vypadávat předměty z rukou více jak 3x za den, někdo mi něco povídá a já nevnímám několik sekund (jsem mimo). Je pravda že zažívám mnoho stresových situací, může to být způsobeno psychikou co by jste mi doporučovala za postup.
    Mimo jiné jsem zažil již minimálně 6x úraz hlavy, tak mě napadlo zda se nemůže poranění projevovat časem. Popřípadě další moje dignoza je anémie, společně s nízkým tlakem (nemá vliv na výše popsané)
    Nepomáhají ani podpůrné prostředky ani vitamíny.

Nutná osobní komunikace a vyšetření.
    Třeba se objednat.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Dobrý den, je mi 25 let a jsem rok po mrtvici. Měla jsem ochrnutou pravou ruku, pravý koutek pusy a špatně se mi mluvilo. Cca do 2 měsíců jsem se ze všeho dostala a dnes na mě není nic poznat a všechna vyšetření dopadla na výbornou, pravděpodobně jsem to měla z antikoncepce, kterou jsem začala brát 1,5 měsíce před tím, ale mám problém. Stále mě bolí hlava, mám bolesti pravé ruky a teď se objevili i bolesti pravé nohy, dle vyšetření je noha v pořádku, ale pořád bolí, když chci doma uklidit nebo mám větší výdej energie, tak pak druhý den jsem absolutně k nepouziti a dostávám se z toho třeba i 3 dny. Mám doma 3letého chlapce a prostě to takhle dál nejde. Beru magnesium na doporučení doktora, ale nezdá se mi, že by to mělo nějaké velké zlepšení. Stále beru anopyrin 100mg, rosumop 40mg a euthyrox 100mg na štítnou žlázu. Můžete mi prosím poradit nebo pomoct, jak se z toho dostat? Už to opravdu nejde, děkuji.

Souhlasím, je třeba osobní pohovor a vyšetření.

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění