Další dostupný termín:

Viz kalendář
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
777 33.....

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření +1 Více

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění
  • migréna

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pani doktorka je mila, pekne komunikuje, odpoveda na mail a telefonat v rozumnom case. Celkovo zanechava prijemny pocit v cloveku.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova bolesti páteře

S přístupem paní doktorky, vyšetřením i léčbou jsem velice spokojena. Jsem moc ráda, že jsem dostala doporučení od kamarádky právě k návštěvě MUDr. Dittrich.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova neurologické vyšetření

Paní doktorka se o mé zdraví stará několik let. Oceňuji její důsledné vyšetřování i praktické zákroky. Velký dík ze pohodu mého stáří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, důkladně vyšetřuje. Mohu určitě doporučit. Při příchodu člověk dlouho nečeká.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova akutné lumbago

K pani doktorke som sa objednala na základe odporúčania od mojej známej, že je dobrá odborníčka a potvrdilo sa to. Pani doktorka je velmi príjemná, ústretová, ktorá komunikuje s pacientom o príznakoch choroby a možnostiach a sposobe liečby. Bola som s jej prístupom a sposobom práce velmi spokojná.V prípade potreby, odporúčala by som ju aj dalším pacientom a známym.

Dnes jsem navštívil paní doktorku,která byla opravdu důsledná a přistupovala profesionálně u vyšetření.Jsem moc spokojený a děkuji paní doktorce,která mě odeslala na žlutý kopec+jiné vyšetření.Je to skvělá paní doktorka,která si rozumí své práci.Můžu jenom doporučit.100%spokojenost.

Paní doktorka velmi dobře zná obor kterému se věnuje.Jsem zdravotník a znám spousty lékařů - tuhle ordinaci mohu jen doporučit ...
a dekuji.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova odborné vyšetření

Na řadu jsem přišel v termínu dle objednání, takže jsem nečekal. Paní doktorka má velmi profesionální přístup a trpělivost, vše během vyšetření objasní a vysvětlí a sdělí další postup léčby. Byl jsem velmi spokojen, mohu jen doporučit.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova stav po mozkové mrtvici

U paní MUDr.Dittrich jsme byli poprvé a jsme velice spokojení s přístupem,vyšetřením a radou jak dál postupovat. Jsme objednáni na další návštěvu.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Paní doktorka skvělá jako vždy! I tentokrát v akutním bolestivém případě mi velmi pomohla. Moc a moc díky!!

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Souvisí hubnutí s Tetanii?
    V poslední době jsem zhubla asi 5kg, přitom mám pocit, že jim normálně

To není pravděpodobné, ale musela bych o tom vědět víc.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Dobrý večer. Mám na vás prosbu. Již několik let trpím tinnitem a poslední dobou i občasným zeslabením sluchu v hlubokých tónech, které většinou po několika hodinách samo odezní. Ráda bych věděla, může-li můj problém souviset s krční páteří a je-li nález na mé krční páteři vážný? " Mírná scoliosa C páteře, oploštění lordosy až paradox. kyfotizace s max. C4/5, těžká osteochondrosa disku C5/6, méně i na C6/7 a tvorba výrazných ventrálních i dorzálních osteofytů s max. na C5, méně i na C4 a C6."
    Moc děkuji

Myslím, že to není možnos řešit jen s informacemi a dotazy po internetu.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění