Další dostupný termín:

Viz kalendář
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
777 33.....

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření +1 Více

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění
  • migréna

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova neurologické vyšetření

Paní doktorka se o mé zdraví stará několik let. Oceňuji její důsledné vyšetřování i praktické zákroky. Velký dík ze pohodu mého stáří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, důkladně vyšetřuje. Mohu určitě doporučit. Při příchodu člověk dlouho nečeká.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova akutné lumbago

K pani doktorke som sa objednala na základe odporúčania od mojej známej, že je dobrá odborníčka a potvrdilo sa to. Pani doktorka je velmi príjemná, ústretová, ktorá komunikuje s pacientom o príznakoch choroby a možnostiach a sposobe liečby. Bola som s jej prístupom a sposobom práce velmi spokojná.V prípade potreby, odporúčala by som ju aj dalším pacientom a známym.

Dnes jsem navštívil paní doktorku,která byla opravdu důsledná a přistupovala profesionálně u vyšetření.Jsem moc spokojený a děkuji paní doktorce,která mě odeslala na žlutý kopec+jiné vyšetření.Je to skvělá paní doktorka,která si rozumí své práci.Můžu jenom doporučit.100%spokojenost.

Paní doktorka velmi dobře zná obor kterému se věnuje.Jsem zdravotník a znám spousty lékařů - tuhle ordinaci mohu jen doporučit ...
a dekuji.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova odborné vyšetření

Na řadu jsem přišel v termínu dle objednání, takže jsem nečekal. Paní doktorka má velmi profesionální přístup a trpělivost, vše během vyšetření objasní a vysvětlí a sdělí další postup léčby. Byl jsem velmi spokojen, mohu jen doporučit.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova stav po mozkové mrtvici

U paní MUDr.Dittrich jsme byli poprvé a jsme velice spokojení s přístupem,vyšetřením a radou jak dál postupovat. Jsme objednáni na další návštěvu.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Paní doktorka skvělá jako vždy! I tentokrát v akutním bolestivém případě mi velmi pomohla. Moc a moc díky!!

paní doktorka mne vyšetřila z komplexního hlediska. poslala na další vyšetření, doporučila další postup.
byla milá a šla rovnou k věci. dokázala mi velmi rychle odstranit blokace páteře i krku.

Š
Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je arogantní a neochotná osoba. Když jsem jí zdělil, že půl-roka trpím, že by to chtělo vyšetření napr. MRZ. Řekla "neexistuje", že neurologovi stačí kladívko. Po pacientovi křičí a do minuty víte co je zač. Okamžitě jsem utekl.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Uvádím věci na pravou míru.
Pacient byl řádně vyšetřen a odeslán na dvě odborná vyšetření, která ani neabsolvoval a napsal tento závěr.
Nehodlám jako lékařka s letitou praxí diktovat si od pacienta, co mám dělat, protože se o tom s někým pobavil nebo si to přečetl na internetu.
Také nebudu doporučovat drahá vyšetření, pokud nejsou vzhledem k výsledku klinického vyšetření třeba.
Pokud pacient sám usoudí, že je pro něj toto vyšetření nutné, má možnost si ho sám zaplatit.
Pro pacienta jsem s pozdravem a přeji hodně štěstí při hledání příjemného neurologa, který se bude řídit radami či nasmyslnými požadavky či přáním pacienta.

30 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• dobrý den nevíte o někom kdo umí neurologii muskoskeletární ještě ruční metodu skontrolování cele páteře nebo i ortoped jsem z hlučína,tak jestli o někom nevíte v okolí ostravy nebo opavy děkuji moc naschledanou.

Prim. MUDr.Krobot ve Zlíně- soukromé zařízení Sponte sua

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Souvisí hubnutí s Tetanii?
    V poslední době jsem zhubla asi 5kg, přitom mám pocit, že jim normálně

To není pravděpodobné, ale musela bych o tom vědět víc.

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění