MUDr.

Michaela Dittrich (Albrechtová)

verifiedCreated with Sketch.

Neurolog přijímá nové pacienty

109 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 96 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V případě plné obsazenosti objednacích termínů, nelze zařazovat další pacienty na úkor řádně objednaných. Vyšetření a ošetření mimo tyto ordinační doby na vyžádání lékaře 600,-Kč. spojení… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Libušina třída 4, Kohoutovice
    623 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Myoskeletární medicína
    Pouze pacienti od 15 let !!

Hodnocení pacientů

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Odchod mého neurologa do důchodu

Pozitivní. Byla jsem mile překvapena jednoduchostí objednávek. Paní doktorka se mi věnovala. Můj stav je po úrazu stabilizován a jelikož jsem na vozíku, potřebuji rehabilitace, které mi paní doktorka předepsala.

• Z
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Dobrý den, tak k této paní dr už nikdy více. Po doktorech nechodím, ale protože jsem měla už 4 měsíce bolesti, rozhodla jsem se lékaře navštívit. Paní dr mě vyšetřila, předepsala Melocox a 5 laserových terapií, které se ovšem platí u ní v ambulanci. Po zaplacení 1000 Kč a druhé návštěvě se mě paní dr zeptala jak se daří. Když jsem odpověděla, že mně to bolí dál, tak mně na to řekla - TAK TO BUDE JEDINĚ V HLAVĚ. Byla jsem v šoku! Neudělala mně ultrazvuk, rtg, viděla mě po druhé v životě a řekne toto? Jsem sportovní člověk, hodně jezdím na kole, lékaře nevyhledávám, jen v nejnutnějších případech jako byl tento a taková zkušenost...Jediné co paní doktorka udělala dobře, že mně dala žádanku k ortopedovi, který našel můj problém, jeho léčba je úspěšná a chová se slušně k pacientovi....a to bylo až na mou otázku, jestli teda nemám spíš problém v kyčli...Za mě sem už nikdy více!

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: pravděpodobný problém s karpálním tunelem

paní doktorka příjemná,moje první návštěva,pečlivá celková vstupní prohlídka,byl jsem odeslán na EMG vyšetření.

• F
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Nerozumím záporným hodnocením, já jsem neměl nikdy problém a když tak jen se svojí pamětí, že jsem zapomněl na termín kontroly :) Za mě vše ok

• M
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Výborná paní doktorka a odborník na svém místě. Oceňuji komplexní přístup a snahu najít řešení. Velmi lidský přístup a skutečný zájem o pacienta. Mohu jen doporučit:)

• E
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Jedním slovem paní doktorka je skvělá!! Po dvouměsíčním trápení, kdy ortoped, který mě léčil s páteří tak, že se bolesti se jen a jen zhoršovaly, jsem si našel paní doktorku a rozjel se za ní . Už při první návštěvě jsem věděl, že to byla správná volba.Dnes( cca 2 měsíce ) po léčení paní doktorky jsem nesrovnatelně pohyblivější a hlavně bez bolestí.Jsem nesmírně paní doktorce zavázán, vážím si její obětavé péče, precizní léčbě a vstřícný a přátelsky přístup k pacientovi.
    Moc jí děkuji, a všem z celého srdce DOPORUČUIJI!!!
    Petr Báča

• C
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín - registrace

U paní doktorky jsem byla poprvé a byla jsem mile překvapena jejím pečlivým a příjemným přístupem. Je to odborník na svém místě. Můj bývalý lékař,MUDr. Černý, by si z ní měl vzít příklad,protože jeho několikaletá "léčba" k ničemu nevedla.
    Paní MUDr. Dttrich mohu jenom doporučit.

• V
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Rehabilitací mělo být 5 "laserů". Z důvodu negativního působení na mne jsem po dohodě s rehab. sestrou vybrala pouze 2 návštěvy. Cena 1 "laseru" stanovena na 200,- Kč. MUDr. Dittrich však neakceptovala při kontrolní návštěvě 25.5.2018 v 8:00 hodin moje vyjádření, okamžitě mne vyloučila z další i jiné léčby, odmítla vystavit zprávu o ukončení této léčby a také nevystavila účtenku o zaplacení 400,- Kč.

• S
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Velmi příjemná paní doktorka, při první návštěvě provedla komplexní vyšetření a seznámila mě s dalším postupem a možnostmi léčby.

• V
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: změna speciality

Nejprve jsem přišla na radu, pak jsem požádala zde o registraci.
    Paní doktorka mě vyhověla. Jsem tomu ráda. Neuroložka je příjemná,
    velmi fundovaná, doporučí vhodnou léčbu.

Dotazy od pacientů (7)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V případě plné obsazenosti objednacích termínů, nelze zařazovat další pacienty na úkor řádně objednaných.
    Vyšetření a ošetření mimo tyto ordinační doby na vyžádání lékaře 600,-Kč.

spojení MHD:
    trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova
    autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO
    autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka

Priv.praxe od 2008, Před tím neurol.VN Brno, MOÚ Žlutý Kopec 7

Základ: dostatek času na pac., indiv. přístup, mezioborová spolupráce

• neurologie
  • univerzální mezioborové výkony