777 33.....

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření +1 Více

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• parkinsonova nemoc

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova neurologické vyšetření

paní doktorka mně pečlivě vyšetřila, podrobně mi vysvětlila důvody potíží a průběh léčby a naplánovala termíny dalších návštěv

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

S paní doktorkou jsem velmi spokojená
Cokoliv potřebuji,tak mi v tom pomůže, poradí, vysvětlí, popřípadě doporučí

Naprostá spokojenost při zatím první návštěvě. Paní doktorka byl velice příjemná a věnovala se mi s maximální péčí. Doporučuji.

C

S paní doktorkou jsem se setkala poprvé asi před 20 roky. Náhoda tomu asi chtěla, abychom se nečekaně potkaly znovu. Stejně příjemný a dobrý člověk, usměv a klidný hlas jako kdysi. Pacienti si ji vážili tenkrát a je vidět, že stejně i dnes. Děkuji Vám, paní doktorko, nejen, že umíte vystupovat jako lekař, který umí uplatnit všechny znalosti v oboru, ale i za přístup k pacientovi jako k člověku.

G

Suprová paní doktorka, která se snaží pacientovi pomoci!!! Hledá potíže, které pacienta trápí a zajímá se o něj!!! Vřele doporučuji, protože vím z vlastní zkušenosti, že to není všude stejné a to je vážně škoda. Tady je to odborná pomoc na svém místě poskytovaná skvělou paní doktorkou!!! A za to jí patří veliký dík!!!

Uz po prvni navsteve u pani MUDr Dittrich jsem si jista, ze jsem v dobrych rukou. Pani doktorka je. znala v oboru, ma profesionalni pristup a resenim meho zdravotniho problemu mi jiste pomuze.
Predem dekuji.eh

Paní doktorka je velice ochotná, znalá v oboru. Má profesionální přístup, je obětavá a milá. Vždy se snaží nalést řešení zdravotního problému a vše skvěle vysvětlí. Kéž by si z ní ostatní doktoři vzali příklad! Všem ji vřele doporučuji!

Vsechno v poradku. Mila pani, dusledna. Urcite doporucuji a sama budu pokracovat v dalsich navstevach.

Cílevědomost a exaktnost diagnostiky, účinné rady a opatření.
Vstřícnost; připomenuta možnost obracet se v případě potřeby na paní doktorku i mimo termíny pravidelných kontrol.

Profesionální přístup, zkušenost, kvalita, příjemné vystupování, ochota, hloubková orientace na problém pacienta

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

je mi 23let a v sobotu ráno mě vzbudily obrovské návaly horka a pocit na omdlení a malátnost. Nemohla jsem se udržet na nahou a celá se třásla. Odpoledne se to změnilo v zimnici. Celý den jsem nemohla nic dělat ani jíst. Jazyk se mi pokryl nažloutlím povlakem a při konzumaci jídla se mi to v krku stáhne a bolí to a pálí a dělá se mi z toho špatně.
    Dnes je to druhý den. Jsem vyčerpaná a lehce malátná. Nezvládnu delší chůzi a mám nízký tlak. Je to o něco lepší než včera, ale zas od rána mám silný pocit na zvracení..
    Mohli by jste mi poradit, co to znamena?
    Děkuji.

Angína, měla jste jít k prakt. lékaři, aby Vám udělal výtěr z krku a napsal antibiotika.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Od pátečního odpoledne jsem při jízdě na kole začal pozorovat bolest uvnitř hlavy nad pravým uchem. Která se stále periodicky vrací cca po 1-2 minutách zcela na stejném místě. Jakoby někdo pomalu zatlačil Pomalu palcem uvnitř hlavy a tlak stupnoval. Po par vteřinách problém ustoupí a poté to začne na novo. Díky za radu co by to mohlo být, sportovec 34let, nikdy na bolesti hlavy netrpící.

Nelze řešit bez objektivního klinického vyš. po internetu.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění