Michaela Dittrich (Albrechtová), neurolog Brno

přijímá nové pacienty

Neurolog Více

120 objednaných návštěv během 30 dní

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno
Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Bankovní převod, Hotovost

Běžný termín

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění
  • Migréna

• neurologie
  • univerzální mezioborové výkony

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno

Dozvědět se více

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je velmi mílá a je opravdu odbornice. Ochotně mě začala lečit a měla trpelivost se mnou a s mou průměrnou češtinu (jsem cizinka). Jsem velice ráda že jsem ji našla a se mi podařilo se objednat k ní.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

P. Dietrich je prostě nad věcí
Je šikovná znalá vyrovnaná
S životem. Dobře komunikuje
Je silná osoba

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Jiný

Paní doktorka se vždy snaží poradit a pomocí ,popřípadě doporučí další odborné vyšetření k zlepšení zdravotního stavu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Suprová paní doktorka, která se snaží pacientovi pomoci!!! Hledá potíže, které pacienta trápí a zajímá se o něj!!! Vřele doporučuji, protože vím z vlastní zkušenosti, že to není všude stejné a to je vážně škoda. Tady je to odborná pomoc na svém místě poskytovaná skvělou paní doktorkou!!! A za to jí patří veliký dík!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S profesionálním přístupem paní doktorky jsem byla maximálně spokojená. Byla to první návštěva a nelituji tohoto rozhodnutí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zkušená paní doktorka. Na vyšetření se nečeká, pacienty bere v objednaný čas. Objednává se po internetu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velice spokojená.Pani doktorka milá a profesionalni přístup.Rada přijdu na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyborna odbornicka ktora mi po maratone prehliadok u inych doktorov neskutocne pomohla jak svojim pristupom tak ucinnostou a cielenim liecby. Nemam ziadne vyhrady.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Arogantní lékař, žádná empatie, neprofesionální chování. Nemá snahu pomoci, na problém dostanete prášky a nechce nic řešit. Po návštěvě pocit, že jsem zdržoval

Byla jsem velmi spokojena , jako vždy . Chodím k paní doktorce už dlouho , nemůžu si stěžovat.

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

je mi 23let a v sobotu ráno mě vzbudily obrovské návaly horka a pocit na omdlení a malátnost. Nemohla jsem se udržet na nahou a celá se třásla. Odpoledne se to změnilo v zimnici. Celý den jsem nemohla nic dělat ani jíst. Jazyk se mi pokryl nažloutlím povlakem a při konzumaci jídla se mi to v krku stáhne a bolí to a pálí a dělá se mi z toho špatně.
Dnes je to druhý den. Jsem vyčerpaná a lehce malátná. Nezvládnu delší chůzi a mám nízký tlak. Je to o něco lepší než včera, ale zas od rána mám silný pocit na zvracení..
Mohli by jste mi poradit, co to znamena?
Děkuji.

Angína, měla jste jít k prakt. lékaři, aby Vám udělal výtěr z krku a napsal antibiotika.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Od pátečního odpoledne jsem při jízdě na kole začal pozorovat bolest uvnitř hlavy nad pravým uchem. Která se stále periodicky vrací cca po 1-2 minutách zcela na stejném místě. Jakoby někdo pomalu zatlačil Pomalu palcem uvnitř hlavy a tlak stupnoval. Po par vteřinách problém ustoupí a poté to začne na novo. Díky za radu co by to mohlo být, sportovec 34let, nikdy na bolesti hlavy netrpící.

Nelze řešit bez objektivního klinického vyš. po internetu.

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění