Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno
Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
777 33.....

Neurologické vyšetření

Myoskeletární medicína

Běžný termín +1 Více

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění
  • migréna

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova neurologické vyšetření

paní doktorka mne vyšetřila z komplexního hlediska. poslala na další vyšetření, doporučila další postup.
byla milá a šla rovnou k věci. dokázala mi velmi rychle odstranit blokace páteře i krku.

Š
Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je arogantní a neochotná osoba. Když jsem jí zdělil, že půl-roka trpím, že by to chtělo vyšetření napr. MRZ. Řekla "neexistuje", že neurologovi stačí kladívko. Po pacientovi křičí a do minuty víte co je zač. Okamžitě jsem utekl.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Uvádím věci na pravou míru.
Pacient byl řádně vyšetřen a odeslán na dvě odborná vyšetření, která ani neabsolvoval a napsal tento závěr.
Nehodlám jako lékařka s letitou praxí diktovat si od pacienta, co mám dělat, protože se o tom s někým pobavil nebo si to přečetl na internetu.
Také nebudu doporučovat drahá vyšetření, pokud nejsou vzhledem k výsledku klinického vyšetření třeba.
Pokud pacient sám usoudí, že je pro něj toto vyšetření nutné, má možnost si ho sám zaplatit.
Pro pacienta jsem s pozdravem a přeji hodně štěstí při hledání příjemného neurologa, který se bude řídit radami či nasmyslnými požadavky či přáním pacienta.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Za pani doktorkou jsem prisla s bolestmi zad a DK, ktere me trapi vic jak 5 let.Vysledkem je nove vysetreni a dalsi lecebne postupy.Je ochotna, vstricna,s profesionalnim pristupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka má profesionální přístup, je velmi příjemná a skvěle se věnuje pacientům.Pečlivě mě vyšetřila a odeslala na další doplňující vyšetření. Díky online objednání není žadná čekací doba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Odborná konzultace a následná léčba

+ online objednání, kratší čekací lhůty, dodržování času
+ dostupnost a parkování i pro mimobrněnské
+ vstupní vyšetření, odeslání na doplňující testy
+ léčba, laser, rehabilitace
+ odstranění problému - tomu jsem značně pomohla dodržováním doporučeného režimu cvičení, rehabilitací apod. :)
+ po několika málo měsících problém vyřešen!

Paní doktorka Dittrich byla ochotná a vstřícná, vyslechla mě, dosti podrobně vyšetřila a odeslala k dalším vyšetřením.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Pravidelné kontroly po 2 let

Paní doktorka je dle mého názoru nekompetentní a měla by vrátit diplom. Rozhodně nikomu neberu názor, ze byli spokojeni a MUDr. Dittrich jim pomohla, my máme v rodině ovšem opačnou zkušenost.

Moje matka k ní chodila 2 roky a dotyčná doktorka ji neustále předepisovala jiné léky a myslela si, ze má jinou nemoc, než která se nakonec skutečně potvrdila, a to ačkoliv na tuto nemoc byla upozorněna samotnou pacientkou, ze dle příznaků to vypadá skutečně na danou nemoc.

Po 2 letech, kdy se stav horšil a má matka na tom byla již vážně špatně, jsme ji objednali na extrapyramidovou poradnu v nemocnici u sv. Anny. Ano, čekací doba dlouhá, ale vyplatila se. Zdejší profesorka, okamžitě dle příznaků a popisu, co se mé matce děje, řekla, ze se zcela jistě jedná o Parkinsonovu chorobu, bez nějakých vyšetření nebo jiných věci ji předepsala léky a světě div se, má matka muže “normálně” fungovat a po 2 letech trápení a cpaní do sebe zbytečných léků zase žije “klasickým” životem, byť s touto nemocí.

Sama profesorka řekla, ze nechápe, co je MUDr. Dittrich za neuroložku, když nepozná takto očividné příznaky.

Tento případ je naše zkušenost, nikomu neberu zkušenosti pozitivní. Ale pokud Vám záleží na Vašich blízkých a chcete pro ně doktora, který jim pomůže a své práci rozumí, pak tuto doktorku, prý neuroložku zabývající se parkinsonem, nedoporučujeme.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Vážený pane, pokud byste byl názoru, že se má něco zlepšit, tak byste se podepsal celým jménem nebo uvedl o jaký případ jde.
Obdivuji lidi, kteří s medicínou nemají pranic společného, ale ví, kdo by měl vrátit diplom.
Navíc, kolikrát za ty dva roky jste tu s maminkou osobně byl??
Aby jste se styděl nemá cenu tak sebestřednému člověku, kterému je vše jasné, vůbec říkat.
Přeji hezké dny. Hlavně buďte zdráv anebo se uzdravujte sám.

Pani Mudr. ma ako vždy vzala včas objednania, bez čakania. Vyšetrila ma, dôkladne vysvetlila postup ďalšej lieky, ako aj dávkovanie liekov. Chodím na kontroly a viem, že nečakám a všetko čo bude nasledovať v mojej liečbe viem na 100 %. Som spokojná a zároveň presvedčená o správnosti liečby.

Jako vždy veliká spokojenost. Paní doktorka velice ochotná, příjemná udělala mi celkové vyšetření, vysvětlila mi problém mého stavu a odeslala mě na vyšetření metodou EMG. Po novém roce budu mít operaci KT a můj problém bude vyřešen. Za mě mohu určitě jen doporučit.

F

Spoľahlivo, presne na čas, bez stresu. Príjemný prístup, žiadna nervozita, rada všetko vysvetlí. Nemám nič čo by som mohol vytknúť :)

Neurologické vyšetření

Myoskeletární medicína

Běžný termín

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Š

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Uvádím věci na pravou míru.

+ online objednání, kratší čekací lhůty, dodržování času
+ dostupnost a parkování i pro mimobrněnské
+ vstupní vyšetření, odeslání na doplňující testy
+ léčba, laser, rehabilitace
+ po několika málo měsících problém vyřešen!

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Navíc, kolikrát za ty dva roky jste tu s maminkou osobně byl??
Přeji hezké dny. Hlavně buďte zdráv anebo se uzdravujte sám.

F

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, již 5 let mě trápí zřejmě neuralgie trojklanného nervu (diagnostikováno neurologem), až na to, že mé bolesti trvají klidně i 6 dní v kuse. Sliznici v nose mám často opuchlou, bolest většinou jen na 1 straně obličeje, přechází z nosu do oka, do zubů, pulzuje, je velmi intenzivní, podobná migrénovité (migrénami také trpím, ale mají u mě jiné příznaky) často mě polévá horko. Občas a jen na chvíli mi zabírá, je sumatriptan. Děkuji za poskytnutí jakékoliv rady.

Já si to nemyslím, objednejte se k vyš., zvládli jsme více podobných pacientů.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Dobrý den, od konce ledna do dubna 2018 jsem prodělala 3x herpetickou infekci v ústní dutině a krku. Moje MUDr mě po celou dobu léčila na virozu. Až když jsem skončila na pohotovosti s velkými bolestmi ucha a pravé půlky hlavy, tak MUDr co tam byl měl podezření na herpetickou infekci. Dal mi herpesin,ten zabral. Na základě toho mě MUDr poslala na neurologii, tam mě poslali na MR hlavy a vzali mi krv. MR bylo pořádku a výsledky krvi potvrdili herpetickou infekci. Konečná diagnóza zněla postherpeticka neuralgie, to už bylo září 2018. Nabídli mi analgetika. Do dneska trpím častými a velkými bolestmi ucha a pravé půlky hlavy. Je pro mě obtížné takhle fungovat. Proto se chci zeptat jestli se dá s tím něco dělat? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den.
    Rozhodně se s tím něco dělat dá. Situace je ale individuální. Je třeba bližší info a Vaše přítomnost k vyšetření s dokumentací, kterou o tom máte.
    Máme dost pacientů s neuralgií, kteří jsou bez potíží.
    Pokud chcete, objednejte se cestou on-line přes známého lékaře. Michaela Dittrich.

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění