Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Administrativní úkony nehrazené pojišťovnou za každých započatých 10 minut • 100 Kč

Aplikace injekce • 50 Kč

Běžný termín +13 Více

Konzultace po internetu • 200 Kč

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření bez žádanky • 500 Kč

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• Parkinsonova nemoc

200 Kč

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření bez žádanky

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Neurologické vyšetření na žádost zaměstnavatele

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva lékaře v bytě pacienta mimo ordinační hodiny – obě cesty dle počtu najetých km (5 Kč/km) +

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nového pacienta

Samoplátci (nepojištěni zdravotně v ČR) dle bodového sazebníku – hodnota 1 bodu

1 Kč

Telefonické konzultace mimo ordinační hodiny za každých započatých 10 minut

Vystavení duplikátů dokladů a zpráv za každých započatých 10 minut

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vystavení lékařské zprávy v cizím jazyce

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vyšetření mimo řádné objednání na výslovné přání pacienta

1 000 Kč

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vyžádané vyšetření (řidičské průkazy; profesní; sportovci; zbrojní průkazy; lázně samoplátci; školy aj.)

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je člověk na pravím místě kapacita v oboru . Je velice pečlivá a snaží se pomoct najít řešení.

Byla jsem poprve a s nejasnymi priznaky a pani doktorka byla velmi mila a snazila se pomoct, az me to mile prekvapilo.

Super. Dobrá, napíšu tedy delší odpověď. Bylo to výborné, profesionální a odcházím s úžasným pocitem člověka, který má o mě skutečně jako pacienta zájem.

Přišel jsem k teto doktorce s nesnesitelnou bolesti zad, ze jsem se nemohl ani narovnat a paní doktorka me hned servala, proč se nenarovnam. Napsala mi pouze prášky od bolesti a naordinovala placený laser (ten dle zkusenosti od jiných předepisuje asi všem, protože se za to musi platit). Vzhledem k šíleným bolestem jsem se sám dostal na magnetickou rezonanci a nyní mám před operací s tím, že mi hrozí odumřeni nervů. Nedokážu si představit, co by se delo, kdybych dal důvěřovat pouze její léčbě. A to jsem napsal ještě slušně.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Každý slušný člověk se pod kritiku podepíše, navíc z tohoto nařčení nevyplývají žádné souvislosti časové a kdybych měla každému pacientovi, který přijde a nemůže se nerovnat indikovat magnetickou rezonanci, to by mě asi zdrav. pojišťovny nepochválily.
kavíc jistě jste měl objednanou kontrolu, na kterou jste nepřišel.
Takže zdar výběru pro Vás přívětivých lékařů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Neurologické vyšetření bez žádanky

V ordinaci se cítím dobře,paní doktorka vždy vyslechne můj problém a následně pomůže.Nemám žádné výhrady.

Velmi dobry pocit z navstevy. Komunikace - vysvetleni, rada, vstricnost. A uz z ordinace jsem odchazela s polovicni bolesti diky “napraveni”

Velice příjemná paní doktorka, bezvadná a věcná komunikace, důkladně vyšetří a podrobně vše vysvětlí, mohu jen doporučit.

Skvělá paní doktorka, příjemná, bezvadná komunikace, vždycky podrobně vše vysvětlí,mohu jen doporučit.

Pani doktorka skvela. Nejlepsi neurolozka, kterou jsem kdy mela. Nemenila bych. Kladny pristup, mila a velice pecliva.

Jak už bylo zmíněno několikrát, paní doktorka je profík a já jen a jen dekuji, ze mohu být právě Vaší pacientkou!

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

je mi 23let a v sobotu ráno mě vzbudily obrovské návaly horka a pocit na omdlení a malátnost. Nemohla jsem se udržet na nahou a celá se třásla. Odpoledne se to změnilo v zimnici. Celý den jsem nemohla nic dělat ani jíst. Jazyk se mi pokryl nažloutlím povlakem a při konzumaci jídla se mi to v krku stáhne a bolí to a pálí a dělá se mi z toho špatně.
    Dnes je to druhý den. Jsem vyčerpaná a lehce malátná. Nezvládnu delší chůzi a mám nízký tlak. Je to o něco lepší než včera, ale zas od rána mám silný pocit na zvracení..
    Mohli by jste mi poradit, co to znamena?
    Děkuji.

Angína, měla jste jít k prakt. lékaři, aby Vám udělal výtěr z krku a napsal antibiotika.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Od pátečního odpoledne jsem při jízdě na kole začal pozorovat bolest uvnitř hlavy nad pravým uchem. Která se stále periodicky vrací cca po 1-2 minutách zcela na stejném místě. Jakoby někdo pomalu zatlačil Pomalu palcem uvnitř hlavy a tlak stupnoval. Po par vteřinách problém ustoupí a poté to začne na novo. Díky za radu co by to mohlo být, sportovec 34let, nikdy na bolesti hlavy netrpící.

Nelze řešit bez objektivního klinického vyš. po internetu.

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění