Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Administrativní úkony nehrazené pojišťovnou za každých započatých 10 minut • 100 Kč

Aplikace injekce • 50 Kč

Běžný termín +13 Více

Konzultace po internetu • 200 Kč

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření bez žádanky • 500 Kč

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění
  • Migréna

• neurologie
  • univerzální mezioborové výkony

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Administrativní úkony nehrazené pojišťovnou za každých započatých 10 minut

200 Kč

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření bez žádanky

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Neurologické vyšetření na žádost zaměstnavatele

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva lékaře v bytě pacienta mimo ordinační hodiny – obě cesty dle počtu najetých km (5 Kč/km) +

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Pouze pacienti od 15 let !!

Registrace nového pacienta

Samoplátci (nepojištěni zdravotně v ČR) dle bodového sazebníku – hodnota 1 bodu

1 Kč

Telefonické konzultace mimo ordinační hodiny za každých započatých 10 minut

Vystavení duplikátů dokladů a zpráv za každých započatých 10 minut

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vystavení lékařské zprávy v cizím jazyce

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vyšetření mimo řádné objednání na výslovné přání pacienta

1 000 Kč

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Vyžádané vyšetření (řidičské průkazy; profesní; sportovci; zbrojní průkazy; lázně samoplátci; školy aj.)

Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Paní doktorka je příjemná a její ordinace je moc hezká.
Možnost objednání přes systém je super. :-)

Jsem velice spokojen.Paní doktorka je milá,vše mě srozumitelně vysvětlila postup další léčby.V žádném případě bych neměnil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Registrace nového pacienta

Paní doktorka je příjemná, ochotná a hlavně svědomitá. Podrobně mě prohlédla a odeslala k dalším potřebným vyšetřením.

Moc milá paní doktorka, zatím nemám určenou diagnózu, cekam na vyšetření jinde, ale při návštěvě byla velmi vstřícná, ptala se na všechny problémy

S paní lékařkou jsem spokojená. Chodím k ní už pár let. Odborník na svém místě. Vždy mi uvolní páteř nebo poradí.

Paní doktorka je taková akuratni, ale snaží se pomocí. Své práci rozumí a hledá kde je příčina problémů

Bola to moja prvá návšteva u pani doktorky, pôsobila na mňa veľmi príjemne a odborne. Poslala ma na ďalšie odborné vyšetrenia a predpísala lieky. Zatiaľ mám veľmi pozitívny názor.

Pí doktorka je na svém místě - je prima a velmi schopná!!!! Čas dodržuje, je to profesionálka, prostě fajn.

S paní doktorkou jsem velice spokojena , vždy dobře diagnostikuje moje problémy a určí správnou léčbu.

Jsem velice spokojená s paní doktorkou. Nemůžu říct nic proti. Naopak se snaží pomoct a poradit. A zjistit problém který nastal. Prostě jednička ve své profesi.

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

je mi 23let a v sobotu ráno mě vzbudily obrovské návaly horka a pocit na omdlení a malátnost. Nemohla jsem se udržet na nahou a celá se třásla. Odpoledne se to změnilo v zimnici. Celý den jsem nemohla nic dělat ani jíst. Jazyk se mi pokryl nažloutlím povlakem a při konzumaci jídla se mi to v krku stáhne a bolí to a pálí a dělá se mi z toho špatně.
    Dnes je to druhý den. Jsem vyčerpaná a lehce malátná. Nezvládnu delší chůzi a mám nízký tlak. Je to o něco lepší než včera, ale zas od rána mám silný pocit na zvracení..
    Mohli by jste mi poradit, co to znamena?
    Děkuji.

Angína, měla jste jít k prakt. lékaři, aby Vám udělal výtěr z krku a napsal antibiotika.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Od pátečního odpoledne jsem při jízdě na kole začal pozorovat bolest uvnitř hlavy nad pravým uchem. Která se stále periodicky vrací cca po 1-2 minutách zcela na stejném místě. Jakoby někdo pomalu zatlačil Pomalu palcem uvnitř hlavy a tlak stupnoval. Po par vteřinách problém ustoupí a poté to začne na novo. Díky za radu co by to mohlo být, sportovec 34let, nikdy na bolesti hlavy netrpící.

Nelze řešit bez objektivního klinického vyš. po internetu.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění