Michaela Dittrich (Albrechtová), neurolog Brno

149 objednaných návštěv během 30 dní

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Bankovní převod, Hotovost

Administrativní úkony nehrazené pojišťovnou za každých započatých 10 minut • 100 Kč

Aplikace injekce • 50 Kč

Běžný termín +13 Více

Konzultace po internetu • 200 Kč

Myoskeletární medicína • 500 Kč

Neurologické vyšetření bez žádanky • 500 Kč

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění
  • Migréna

• neurologie
  • univerzální mezioborové výkony

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

50 Kč

Dozvědět se více

200 Kč

Dozvědět se více

1 Kč

1 000 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Běžný termín

Hned při první návštěvě mi p. doktorka nasadila lék na zánět. Zabírá rychle. Podrobně vyšetří, dobře poradí, pošle k dalším odborným lékařům. V čekárně se dlouho nečeká, jdete na čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Neurologické vyšetření bez žádanky

Paní doktorka je úžasná. Vysvětlí, v čem je problém, proč odesílá na dané další vyšetření. Má velmi přímý přístup, nechodí kolem horké kaše, vše řekne narovinu. Oceňuji i důkladné vyšetření přímo v ordinaci. Nejedná se o pouhé klepání kladívkem jako u jiných neurologů. Na vyšetření jsem šel s obavou, odcházel s nadšením.

Přijela jsem za pani doktorkou az z Olomouce vubec toho nelituji.Mela jsem u sebe hromadu papiru,oceňují ze me z papirama neposlala nekam přečetla udelala si o tom obrazek poslala me na dalsi vyšetření(EMG).Těším se na dalsi navstevu.Dekuji pani doktorko

Toto byla 1. návštěva u paní doktorky, prohlédla mě, odblokovala páteř, vysvětlila vše a odeslala na podrobnější vyšetření. Léčba bude pokračovat dle dalších výsledků.

Velmi oceňuji vstřícný a lidský přístup paní doktorky, dostatek prostoru pro sdělení zdravotních potíží, pečlivost při vyšetření a při vytvoření si komplexního pohledu na nemoc. Děkuji a mohu jen doporučit.

Paní doktorka je naprosto skvělá, vřele doporučuji. Je velmi pečlivá a má individuální přístup. Neskutečně mi pomohla, kdy nepomohli ani v nemocnici.

Paní doktorka mi správně určila diagnózu a správnou medikaci. Ulevilo se mi od bolesti.
Mohu jen doporučit

Jsem moc rád že takovou doktorku mám, moc mi pomohla a pomáhá. Chodíme k ní i s manželkou a je opravdu skvělá.

Maminka byla velice překvapena důkladností prohlídky, a je za ní rada. Přístup paní doktorky ji usvědčil, že i její zdravotní problémy mohou být léčitelné. Vnímám, že paní doktroka vykřesala v mamince plamínek naděje, že by ji mohlo být zase lépe. Tímto bych chtěla paní doktorce poděkovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Neurologické vyšetření na žádost zaměstnavatele

I kdyz se dukladne vysetreni moji mamince (84) vubec nelibilo, bylo nutne pro dalsi lecbu. Pani doktorka kladla vecne dotazy a seznamila nas s dalsim vysetrenim a doporucila lecbu, ktera by mohla vest k uleve od bolesti v kolenou (artritida).

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

je mi 23let a v sobotu ráno mě vzbudily obrovské návaly horka a pocit na omdlení a malátnost. Nemohla jsem se udržet na nahou a celá se třásla. Odpoledne se to změnilo v zimnici. Celý den jsem nemohla nic dělat ani jíst. Jazyk se mi pokryl nažloutlím povlakem a při konzumaci jídla se mi to v krku stáhne a bolí to a pálí a dělá se mi z toho špatně.
    Dnes je to druhý den. Jsem vyčerpaná a lehce malátná. Nezvládnu delší chůzi a mám nízký tlak. Je to o něco lepší než včera, ale zas od rána mám silný pocit na zvracení..
    Mohli by jste mi poradit, co to znamena?
    Děkuji.

Angína, měla jste jít k prakt. lékaři, aby Vám udělal výtěr z krku a napsal antibiotika.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Od pátečního odpoledne jsem při jízdě na kole začal pozorovat bolest uvnitř hlavy nad pravým uchem. Která se stále periodicky vrací cca po 1-2 minutách zcela na stejném místě. Jakoby někdo pomalu zatlačil Pomalu palcem uvnitř hlavy a tlak stupnoval. Po par vteřinách problém ustoupí a poté to začne na novo. Díky za radu co by to mohlo být, sportovec 34let, nikdy na bolesti hlavy netrpící.

Nelze řešit bez objektivního klinického vyš. po internetu.

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění