MUDr.

Michaela Dittrich (Albrechtová)

Neurolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 132 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

spojení MHD: trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka Priv.praxe od… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Combined ShapeCreated with Sketch.

Libušina třída 4, Kohoutovice
    623 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Myoskeletární medicína
    Pouze pacienti od 15 let !!
  • Dobrý den.
    mám brnění prstu a celé ruky, pravá ruka je postižená více než levá. při jízdě na kole a hlavně v noci. kdybych vás chtěla navštívit, potřebuji žádanku od obvodního lékaře? jsem 211. děkuji za odpoved. Anna.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Můžete se klidně objednat. Žádanku nepotřebujete. Zdravím.

• Dobrý den,
    dovoluji si Vás oslovit s mým problémem. Je mi 29let.
    Mám výhřez dvou plotýnek ( L4/L5 prostuse disku 3mm, L5/S1 mediálně 3,1mm) Před týdnem jsem podstoupila bankování na úlevu, ale ta se bohužel nedostavila, začala jsem mít o dost větší bolest. Tuhne mě celá páteř, pálí, brní… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den.
    Promiňte, ale medicína není matematika, a pokud mám jen tyto skoupé informace, a nikdy jsem Vás neviděla, nemohu se k tomu validně vyjádřit.
    Bylo by to neprofesionální, důvody mohou… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• spojení MHD:
    trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova
    autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO
    autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka

Priv.praxe od 2008,před tím neurol.VN Brno, a MOÚ Žlutý Kopec 7

Základ: dostatek času na pac., indiv. přístup,mezioborová spolupráce

• neurologie

Nemoci

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění
  • migréna
  • epilepsie
  • alzheimerova nemoc
  • deprese
  • stav po cévní mozkové příhodě
  • bolesti páteře
  • ošetření myoskeletálního aparátu vysokovýkonným laserem

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Kontrola po rehabilitaci

Standardní přístup lékaře k pacientovi, nad rámec provedeny uvolňovací rehabilitační techniky. S přístupem lékaře jsem spokojen.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: pracovní potvrzení

Paní doktorka byla velice pečlivá, milá, vše proběhlo rychle, do ordinace jsem šel přesně v čas objednání a velice pozitivně hodnotím online objednávací systém.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

U paní doktorky jsem byla podruhé. V obou případech mi okamžitě pomohla, byla vstřícná, milá, ochotná. Můžu jen doporučit.

• X
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Spokojenost, mila pani doktorka, doporucuji. Nemam co bych vytkla, super pristup a s problemem pomuze.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Je mi téměř 70 let. Mám problémy s krční a bederní páteří. Málo který doktor se mi doposud věnoval tak jak paní doktorka. Jsem s jejím přístupem velmi spokojena.

• Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: kontrola

Vše proběhlo v pořádku. Paní doktorka byla jako vždy pečlivá. Příjemná komunikace, její doporučení pomáhají.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Problémy s krční páteří

Příjemná paní doktorka, která se určitě ve svém oboru velice vyzná. Hned při první návštěvě poznala, co mám za problém. Za mě mohu určitě jen doporučit :)

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Oceňuji objednávkový systém, návštěva u paní doktorky proběhla bez čekání , přesně v čas ,na který jsem se objednala. Paní doktorka byla příjemná , důkladně mě vyšetřila a poslala ještě na další doplňkové vyšetření.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Byla jsem moc spokojená.Ošetřeni bylo perfektní.Doktorka se mě celou dobu věnovala na vysoké urovni.

• I
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Jak to napsat slušně. Bohužel všechny záporné názory jsou pravdivé. Paní doktorka mě velice zklamala. Skončila jsem v centru bolesti , kde mi řekli, že po roce by se mnou už nic neudělali, takže jsem utekla zavčasu po půl roce . Příjdete , projdete se , předepíše léky a to v tichosti , bez jedinného slova k léčbě . Jediné plus je možnost objednání přes internet.