MUDr.

Michaela Dittrich (Albrechtová)

Neurolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 107 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

spojení MHD:
trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova
autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO
autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Combined ShapeCreated with Sketch.

Libušina třída 4, Kohoutovice
    623 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Myoskeletární medicína
    Pouze pacienti od 15 let !!
  • Brnění rukou

Dobrý den.
    mám brnění prstu a celé ruky, pravá ruka je postižená více než levá. při jízdě na kole a hlavně v noci. kdybych vás chtěla navštívit, potřebuji žádanku od obvodního lékaře? jsem 211. děkuji za odpoved. Anna.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Můžete se klidně objednat. Žádanku nepotřebujete. Zdravím.

• Výhřez a bankování

Dobrý den,
    dovoluji si Vás oslovit s mým problémem. Je mi 29let.
    Mám výhřez dvou plotýnek ( L4/L5 prostuse disku 3mm, L5/S1 mediálně 3,1mm) Před týdnem jsem podstoupila bankování na úlevu, ale ta se bohužel nedostavila, začala jsem mít o dost větší bolest. Tuhne mě celá páteř, pálí, brní… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den.
    Promiňte, ale medicína není matematika, a pokud mám jen tyto skoupé informace, a nikdy jsem Vás neviděla, nemohu se k tomu validně vyjádřit.
    Bylo by to neprofesionální, důvody mohou… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• spojení MHD:
    trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova
    autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO
    autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka

Priv.praxe od 2008,před tím neurol.VN Brno, a MOÚ Žlutý Kopec 7

Základ: dostatek času na pac., indiv. přístup,mezioborová spolupráce

• neurologie

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Je mi téměř 70 let. Mám problémy s krční a bederní páteří. Málo který doktor se mi doposud věnoval tak jak paní doktorka. Jsem s jejím přístupem velmi spokojena.

• Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: kontrola

Vše proběhlo v pořádku. Paní doktorka byla jako vždy pečlivá. Příjemná komunikace, její doporučení pomáhají.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Problémy s krční páteří

Příjemná paní doktorka, která se určitě ve svém oboru velice vyzná. Hned při první návštěvě poznala, co mám za problém. Za mě mohu určitě jen doporučit :)

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Oceňuji objednávkový systém, návštěva u paní doktorky proběhla bez čekání , přesně v čas ,na který jsem se objednala. Paní doktorka byla příjemná , důkladně mě vyšetřila a poslala ještě na další doplňkové vyšetření.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Byla jsem moc spokojená.Ošetřeni bylo perfektní.Doktorka se mě celou dobu věnovala na vysoké urovni.

• I
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Jak to napsat slušně. Bohužel všechny záporné názory jsou pravdivé. Paní doktorka mě velice zklamala. Skončila jsem v centru bolesti , kde mi řekli, že po roce by se mnou už nic neudělali, takže jsem utekla zavčasu po půl roce . Příjdete , projdete se , předepíše léky a to v tichosti , bez jedinného slova k léčbě . Jediné plus je možnost objednání přes internet.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Paní doktorka velmi milá a ochotná velmi mě pomohla od problémů a uvolnila mi je a dále s paní doktorkou spolupráci mohu jenom doporučit

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Já jsem byla moc spokojená, paní doktorka se snaží najít příčinu a odeslala mě na doplňující vyšetření. Objednání po internetu fajn věc a že se neusmívá jako na fotce není přece podstatné, každý z nás má své trápení a paní doktorka tam má za den mnoho pacientů a pracovat s lidmi stojí za to a do smíchu občas není nikomu. Důležité je, že je odborník na svém místě a pomůže. Možná, když se na paní doktorku usmějete, tak Vám to vrátí, zkuste se nad tím zamyslet.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po prvni navsteve zjistila co me trapi. Doporucila laser. Ten neni bohuzel placen pojistovnou. A jestli zabere to se jeste uvidi..

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Z první návštěvy těžko soudit, ale paní doktorka byla příjemná, zjevně zkušená...dala mi doporučení, na místě mi také pomohla, takže uvidíme jak dál.
    Za mně spokojenost....