Michaela Dittrich (Albrechtová), neurolog Brno

Neurolog Více

90 objednaných návštěv během 30 dní

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Bankovní převod, Hotovost

Administrativní úkony nehrazené pojišťovnou za každých započatých 10 minut • 100 Kč

Aplikace injekce • 50 Kč

Běžný termín +13 Více

Konzultace po internetu • 200 Kč

Myoskeletární medicína • 500 Kč

Neurologické vyšetření bez žádanky • 500 Kč

Registrace nových pacientů 500,-Kč Vyšetření bez doporučení praktického lékaře či jiného specialisty 500,- Kč V případě plné obsazenosti objedna...

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění
  • Migréna

• neurologie
  • univerzální mezioborové výkony

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

50 Kč

Dozvědět se více

200 Kč

Dozvědět se více

1 Kč

1 000 Kč

Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka na mě působila velmi mile, vyšetření bylo důkladné, vyhradila si na mne dostatek času, zájem o pacienta.

Za me, naprosto super. Pani Dr. Vi co dela a ulevila mi hodne od bolesti i nasledna lecba se zda pomohla, za me super na to jak meli jinde problem me vůbec vzit a kdyz člověk potrebuje chodit je to potom trochu pesek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. myoskeletární medicína

Potíže, které u mě trvaly roky, mi paní doktorka byla schopná vyřešit během půl roku. Dívá se i na psychiku, což je v oblasti neurologie bohužel vzácné a dost důležité. Byla tedy schopná zabít rovnou dvě mouchy jednou ranou. Mohu jen doporučit.

Vyšetření rychlé, k věci, paní doktorku si chválí i babička, je velmi spokojená, vždy léčba zabrala.

Nedostatečná komunikace a vysvětlení, podrážděný přístup, zpoždění vyšetření.
Paní doktorka toho měla ten den zřejmě hodně, ovšem její přístup se mi nezdál profesionální, téměř nic nevysvětlila a na vše reagovala podrážděně.

Paní doktorka Dittrich je výborná lékařka.
Byla jsem velmi spokojená. Moc jí děkuji za profesionální přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika u Alberta, zastávka Voříškova Neuro Help Company s.r.o. Registrace nového pacienta

Paní Dittrich ví, o čem mluví. Mám s ní velice dobrý pocit a to se u mě nestává často. Chápala mě, dovedla vysvětlit a těším se na další návštěvu, protože má spoustu znalostí nejen o těle, ale i o mysli a mám pocit, že i o duši. Pochopila situaci okamžitě, hned jednala tím, co mohla udělat, předepsala do další návštěvy to, co mohla, aby pomohlo a neublížilo, než budeme mít více informací o mém stavu.

G

Paní doktorka mně vždy pomůže a vyslechne,není problém se na cokoliv zeptat.Podrobne vše vysvětlí a jako doktorka je člověk na svém místě.

S vyšetřením u paní doktorky jsem byla spokojená. Vše proběhlo bez dlouhého čekání a dostala jsem i radu na změnu léku, který mě nevyhovoval.

Byla jsem potešena osobním zájmem, podrobným vyšetřením a hlavně pocitu, že Vás lékar vnímá a poslouchá. Veřím, že mi návštěvy přinesou očekávanou ulevu. Doporučuji

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,

je mi 23let a v sobotu ráno mě vzbudily obrovské návaly horka a pocit na omdlení a malátnost. Nemohla jsem se udržet na nahou a celá se třásla. Odpoledne se to změnilo v zimnici. Celý den jsem nemohla nic dělat ani jíst. Jazyk se mi pokryl nažloutlím povlakem a při konzumaci jídla se mi to v krku stáhne a bolí to a pálí a dělá se mi z toho špatně.
Dnes je to druhý den. Jsem vyčerpaná a lehce malátná. Nezvládnu delší chůzi a mám nízký tlak. Je to o něco lepší než včera, ale zas od rána mám silný pocit na zvracení..
Mohli by jste mi poradit, co to znamena?
Děkuji.

Angína, měla jste jít k prakt. lékaři, aby Vám udělal výtěr z krku a napsal antibiotika.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

Od pátečního odpoledne jsem při jízdě na kole začal pozorovat bolest uvnitř hlavy nad pravým uchem. Která se stále periodicky vrací cca po 1-2 minutách zcela na stejném místě. Jakoby někdo pomalu zatlačil Pomalu palcem uvnitř hlavy a tlak stupnoval. Po par vteřinách problém ustoupí a poté to začne na novo. Díky za radu co by to mohlo být, sportovec 34let, nikdy na bolesti hlavy netrpící.

Nelze řešit bez objektivního klinického vyš. po internetu.

• Parkinsonova nemoc
  • Svalové onemocnění