MUDr.

Michaela Dittrich (Albrechtová)

Neurolog přijímá nové pacienty

102 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 103 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V případě plné obsazenosti objednacích termínů, nelze zařazovat další pacienty na úkor řádně objednaných. Vyšetření a ošetření mimo tyto ordinační doby na vyžádání lékaře 600,-Kč. spojení… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Libušina třída 4, Kohoutovice
    623 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Myoskeletární medicína
    Pouze pacienti od 15 let !!

Hodnocení pacientů

• S
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Velmi příjemná paní doktorka, při první návštěvě provedla komplexní vyšetření a seznámila mě s dalším postupem a možnostmi léčby.

• V
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: změna speciality

Nejprve jsem přišla na radu, pak jsem požádala zde o registraci.
    Paní doktorka mě vyhověla. Jsem tomu ráda. Neuroložka je příjemná,
    velmi fundovaná, doporučí vhodnou léčbu.

• P
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: zhoršení stavu manžela

Paní doktorka je velmi příjemná, zajímá se i o související problémy rodiny s léčením, trpělivě vyslechne starší pacienty, léčí mě i manžela
    a jsem velmi spokojená. Parkanská Blažena

• D
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Zdravotní stav popisuje někdy až příliš upřímně, jinak perfektní. Bere v úvahu i názory pacienta.Dodržuje čas objednání.

• M
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Pooperační komplikace

Paní doktorka je velice příjemná paní, která ví co dělá, byla jsem u ní poprvé, a jsem spokojená, je odborník na svém místě, můžu jen doporučit :-)

• E
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Moje problémy trvají poměrně dlouhou dobu, až by se mohlo jevit,že ke zlepšení nedochází. Prodělala jsem dost různých vyšetření, užila různé druhy léků a najednou se pomalu, ale jistě, dostavují výsledky.Paní MUDr. Dittrich přistupovala k mým zdravotním problémům systematicky, promyšleně a s velkou profesionální pečlivostí. Výsledky, ve které jsem už přestávala doufat, se pomalu začínají dostavovat a věřím, že ještě k dalšímu zlepšení dojde (v "zázrak" už ve svém věku věřit nemohu), ale v menší zlepšení ještě věřím. Za odbornou a systematickou péči vřele děkuji ! Mgr. Eva Kalousová

• B
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

U paní doktorky se léčím dlouhodobě. Je vstřícná s plným pochopením pro pacienta. Podle mého názoru je odborník na svém místě.
    Doporučuji i dalším pacientům.
    Doc. Ing. Bohumil Brechta,CSc.

• H
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Dlouhodobá bolest zad

Paní doktorka je velmi ochotná a vstřícná, vyslechne vás, poradí a odešle na další potřebná vyšetření.

• T
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

První doktorka, která úspěšně diagnostikovala můj stav. Doktorka provedla řadu lékařských vyšetření,a snaží se moje onemocnění dotáhnout až do konce.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Kontrola po rehabilitaci

Standardní přístup lékaře k pacientovi, nad rámec provedeny uvolňovací rehabilitační techniky. S přístupem lékaře jsem spokojen.

Dotazy od pacientů (5)

Zkušenosti a dovednosti

• V případě plné obsazenosti objednacích termínů, nelze zařazovat další pacienty na úkor řádně objednaných.
    Vyšetření a ošetření mimo tyto ordinační doby na vyžádání lékaře 600,-Kč.

spojení MHD:
    trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova
    autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO
    autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka

Priv.praxe od 2008, Před tím neurol.VN Brno, MOÚ Žlutý Kopec 7

Základ: dostatek času na pac., indiv. přístup, mezioborová spolupráce

• neurologie
  • univerzální mezioborové výkony