MUDr.

Michaela Dittrich (Albrechtová)

Neurolog přijímá nové pacienty

94 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 101 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

spojení MHD: trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka Priv.praxe od… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Libušina třída 4, Kohoutovice
    623 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Více

Služby

Myoskeletární medicína
    Pouze pacienti od 15 let !!

Dotazy od pacientů (5)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• spojení MHD:
    trolejbus č. 37 Mendlovo nám.- Voříškova
    autobus č. 50 Komárov-Osová-Kohoutovice Hájenka-Bystrc ZOO
    autobus č. 52 Žebětín-Kohoutovice Hájenka

Priv.praxe od 2008,před tím neurol.VN Brno, a MOÚ Žlutý Kopec 7

Základ: dostatek času na pac., indiv. přístup,mezioborová spolupráce

• neurologie

Nemoci

Hodnocení pacientů

• T
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

První doktorka, která úspěšně diagnostikovala můj stav. Doktorka provedla řadu lékařských vyšetření,a snaží se moje onemocnění dotáhnout až do konce.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Kontrola po rehabilitaci

Standardní přístup lékaře k pacientovi, nad rámec provedeny uvolňovací rehabilitační techniky. S přístupem lékaře jsem spokojen.

• F
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: pracovní potvrzení

Paní doktorka byla velice pečlivá, milá, vše proběhlo rychle, do ordinace jsem šel přesně v čas objednání a velice pozitivně hodnotím online objednávací systém.

• M
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

U paní doktorky jsem byla podruhé. V obou případech mi okamžitě pomohla, byla vstřícná, milá, ochotná. Můžu jen doporučit.

• X
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Spokojenost, mila pani doktorka, doporucuji. Nemam co bych vytkla, super pristup a s problemem pomuze.

• D
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Je mi téměř 70 let. Mám problémy s krční a bederní páteří. Málo který doktor se mi doposud věnoval tak jak paní doktorka. Jsem s jejím přístupem velmi spokojena.

• Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: kontrola

Vše proběhlo v pořádku. Paní doktorka byla jako vždy pečlivá. Příjemná komunikace, její doporučení pomáhají.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Problémy s krční páteří

Příjemná paní doktorka, která se určitě ve svém oboru velice vyzná. Hned při první návštěvě poznala, co mám za problém. Za mě mohu určitě jen doporučit :)

• I
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Oceňuji objednávkový systém, návštěva u paní doktorky proběhla bez čekání , přesně v čas ,na který jsem se objednala. Paní doktorka byla příjemná , důkladně mě vyšetřila a poslala ještě na další doplňkové vyšetření.

• P
    Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka VoříškovaSlužby: Běžný termín

Byla jsem moc spokojená.Ošetřeni bylo perfektní.Doktorka se mě celou dobu věnovala na vysoké urovni.