Michaela Dittrich (Albrechtová), neurolog Brno

MUDr.
Michaela Dittrich (Albrechtová) verifiedCreated with Sketch.

Neurolog přijímá nové pacienty

117 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Libušina třída 4, Kohoutovice, Brno
Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 4 Více
777 33.....

Neurologické vyšetření

Myoskeletární medicína

Běžný termín + 1 Více

Pouze pacienti od 15 let !!

V případě plné obsazenosti objednacích termínů, nelze zařazovat další pacienty na úkor řádně objednaných. Vyšetření a ošetření mimo tyto ordinační d...

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění
  • migréna

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Jako vždy veliká spokojenost. Paní doktorka, i přesto, že byla očividně unavená, poradila a co hlavně, pomohla.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova neurologické vyšetření

První návštěva i vyšetření, po zjištění všech problémů jsem odeslána na odborná pracoviště, snad se zjistí co mi je. Z mého pohledu spokojenost. Děkuji
Kouřilová Zdenka

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva proběhla ve velmi příjemné atmosféře,paní doktorka provedla celkové vyšetření,vysvětlila mi problematiku mého stavu a odeslala mě na vyšetření metodou EMG.Hodnotím tuto návštěvu jako velmi dobrou a mohu paní doktorku doporučit dalším pacientům.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Odchod mého neurologa do důchodu

Pozitivní. Byla jsem mile překvapena jednoduchostí objednávek. Paní doktorka se mi věnovala. Můj stav je po úrazu stabilizován a jelikož jsem na vozíku, potřebuji rehabilitace, které mi paní doktorka předepsala.

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

Dobrý den, tak k této paní dr už nikdy více. Po doktorech nechodím, ale protože jsem měla už 4 měsíce bolesti, rozhodla jsem se lékaře navštívit. Paní dr mě vyšetřila, předepsala Melocox a 5 laserových terapií, které se ovšem platí u ní v ambulanci. Po zaplacení 1000 Kč a druhé návštěvě se mě paní dr zeptala jak se daří. Když jsem odpověděla, že mně to bolí dál, tak mně na to řekla - TAK TO BUDE JEDINĚ V HLAVĚ. Byla jsem v šoku! Neudělala mně ultrazvuk, rtg, viděla mě po druhé v životě a řekne toto? Jsem sportovní člověk, hodně jezdím na kole, lékaře nevyhledávám, jen v nejnutnějších případech jako byl tento a taková zkušenost...Jediné co paní doktorka udělala dobře, že mně dala žádanku k ortopedovi, který našel můj problém, jeho léčba je úspěšná a chová se slušně k pacientovi....a to bylo až na mou otázku, jestli teda nemám spíš problém v kyčli...Za mě sem už nikdy více!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova pravděpodobný problém s karpálním tunelem

paní doktorka příjemná,moje první návštěva,pečlivá celková vstupní prohlídka,byl jsem odeslán na EMG vyšetření.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Nerozumím záporným hodnocením, já jsem neměl nikdy problém a když tak jen se svojí pamětí, že jsem zapomněl na termín kontroly :) Za mě vše ok

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka a odborník na svém místě. Oceňuji komplexní přístup a snahu najít řešení. Velmi lidský přístup a skutečný zájem o pacienta. Mohu jen doporučit:)

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Jedním slovem paní doktorka je skvělá!! Po dvouměsíčním trápení, kdy ortoped, který mě léčil s páteří tak, že se bolesti se jen a jen zhoršovaly, jsem si našel paní doktorku a rozjel se za ní . Už při první návštěvě jsem věděl, že to byla správná volba.Dnes( cca 2 měsíce ) po léčení paní doktorky jsem nesrovnatelně pohyblivější a hlavně bez bolestí.Jsem nesmírně paní doktorce zavázán, vážím si její obětavé péče, precizní léčbě a vstřícný a přátelsky přístup k pacientovi.
Moc jí děkuji, a všem z celého srdce DOPORUČUIJI!!!
Petr Báča

C
Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín - registrace

U paní doktorky jsem byla poprvé a byla jsem mile překvapena jejím pečlivým a příjemným přístupem. Je to odborník na svém místě. Můj bývalý lékař,MUDr. Černý, by si z ní měl vzít příklad,protože jeho několikaletá "léčba" k ničemu nevedla.
Paní MUDr. Dttrich mohu jenom doporučit.

Běžný termín

Myoskeletární medicína

Neurologické vyšetření

Cena není uvedená

Pouze pacienti od 15 let !!

Kouřilová Zdenka

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova

F

Umístění: Zdravotní středisko u Alberta, zastávka Voříškova Běžný termín

Moc jí děkuji, a všem z celého srdce DOPORUČUIJI!!!
Petr Báča

C

Paní MUDr. Dttrich mohu jenom doporučit.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den . Mohl by mi nekdo odpovedet jake vysezreni se provadi pri kontrole na Neurologii ( pacient alzhaimer )
    Rtg nebo Ct .mozku . odber krve
    Nebo nic podobneho jen se lekar podiva na pacienta.
    Zadne vysetreni nema smysl .
    A ze dalsi kontrola neni nutna a at uz tam nejezdime ze se dozije tak velikonoc r.2017.
    Ale mama zije .

Je to spíše otízka pro psychiatra a ne po netu.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• Za jak dlouho dostanu povoleni k vykonavani v zamestnani praci na mostovem jerabu kdyz jsem v Listopadu 2017 mela neurologicky zachvat a na Magnet.rezonanci mi zadne lozisko epilepsie nenasly a od te doby jsem nemela zachvat ?

Musíte neurologa navštěvovat pravidelně, magnetická rezonance není dobrá dg. metoda pro epilepsii,potřebujete EEG vyšetření, na něž Vás může poslat jen neurolog a také být rok bez záchvatu.

MUDr. Michaela Dittrich (Albrechtová)

• parkinsonova nemoc
  • svalové onemocnění