MUDr. Michaela Bučilová
Svobody 32, Olomouc

Umístění: jiné místo

Doktorka je velice milá a příjemná. Práci odvádí pečlivě a svědomitě, už se dokonce ani nebojím chodit k zubaři :-) Probémy co jsem měla s chrupem přešli, a mám zuby relativně v pohodě :-D (za zbytek si můžu sama, svým přičiněním.. doktorka dělá vše, co je v zubařových silách) :-D Chodíme k ní z rodiny už 3 a můžeme bez výčitek doporučit :-)

Umístění: jiné místo

Naprosto souhlasím se vším, co zde psali kolegové přede mnou. Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy navštívil - ochotná, pečlivá, milá a usměvavá. Strach ze zubaře mě rázem přešel, děkuji paní doktorko! :-)

Umístění: jiné místo

Pani doktorka,je velmi mila a hodna a hlavne užasne pecliva...vzdy jsem měla ze zubaru strach,ale díky pani doktorce Michaelce vim,ze se da jit k zubaři v klidu a bez nervu. Děkuji vám pani doktorko,jste úžasná.

Skvělá paní doktorka i její paní sestřička. Ze zubaře jsem nikdy strach neměl, ale teď se k němu přímo těšívám :)

Jsem nad míru spokojen. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé povahy a snaží se pacientovi vyjít co nejvíce vstříc. Poprvé nemám strach jít k zubaři.