Umístění: Poliklinika II Hradec Králové Jiný

Ač nerad a recenze nepíšu, v tomhle případě však musím souhlasit s negativními zkušenostmi. Je mi 20-25 let, pár let už u pana Poljakova jsem. Zuby jsem měl podle jeho slov vždy zdravé, pouze citlivé a tak jsem žil v blahé nevědomosti a teď na to doplacím. Kazy, záněty, několikrát opravované zuby úplně běžně. Rentgen nikdy nic, vždy hotov do 5 minut s tím, že jsem v pohodě a že mě pusa bolí jen z citlivých zubů.

Naštěstí jsem od tohoto zubního lékaře dávno pryč. Několikrát do roka jsem k němu chodil pro výplň na přední zuby, která vydržela vždy jen pár týdnů, pak vypadla. Už mě nebavilo stále trávit čas v jeho čekárně a ordinaci, tak jsem změnil dentistu a... A mám klid ! V nynější péči mi paní doktorka věnuje mnohem kvalitnější péči a zuby drží.

Naprosto souhlasím s názorem z 21.5.2011. Naoko to opravdu vypadá, že pan doktor je bezva ... ovšem zdání klame. Taky jsem si to myslela ... až jsem si po pochybnostech, že mi nikdy pan doktor nenašel žádný kaz a nebyl žádný problém při preventivní prohlídce (rychlé), zašla jinam, kde mi udělali kontrolní rentgen (ten mi pan Dr. Poljakov napřídlad nikdy neudělal) ... a bohužel mé pochybnosti se potvrdily. Kazů mám víc než dost, mrtvé zuby, které již nejdou zachránit, zánět dásní, zubní kámen ...a to jsem pravidelně chodila po půl roce na preventivní prohlídky!!! Varuji pacienty pana doktora Poljakova - neusínejte na vavřínech, není všechno zlato co se třpytí ... to, že je hodný a odcházíte od něj z preventivních prohlídek bez problémů je fakt, který vás možná ukonejší, ale že pak jinde zjistíte, že realita ve vaší puse je bohužel jiná, než vám tvrdí pan doktor a bohužel ani náprava jeho dlouho přehlížených problém není levná, to není příliš pozitivní věc. Bohužel tyto neblahé zkušenosti nemám jen já, ale zjistila jsem posléze i od jiných lidí, že tento velký nedostatek zjistili a od pana doktora museli v zájmu svého zdravého chrupu odejít.

Ten nejlepší doktor.

Tej nejlepší z nejlepších doktorů;
!!!!!

Nejlepší pan doktor!!!!!!!!!!!

chodil jsem k panu doktoru nekolik let, a byl jsem spokojen, protoze jsem byl vzdy bez bolesti a cehokoli vyrizen. Za 5 minut z ordinace venku, jeste me chvalil, ze mam zuby v poradku. bylo mi divny ze bych nemel zadny kaz, protoze u predchoziho doktora jsem mel docela casto. u pana poliakova ne. jenze me ted zub zacal bolet, pan zubar nic nevidel, tak zkusmo jeden provrtal. v zivote mi neudelal rentgen. po jeho navsteve, kdy mi udelal neco, o cem mi ani nerekl, zasadne nemluvil a nic nevysvetloval, jsem skoncil v pohotovosti s tim, ze mam zuby v hroznem stavu, nekoli velkych kazu, zanety, atd. Myslel jsem ze spim, ze to je zly sen. na pohotovosti mi vsechno popsali, vysvetlili, pouzili injekci....
myslim ze pan poliakov je ze stare skoly, nebo uz mozna spatne vidi, vsichni starnem a delame chyby, ale jsou povolani, kdyz chyba znamena velky problem.

Kdo umí, ten umí.Jeden z nejlepších a zaslouží si pouze chválu.Dík!

Jsem moc spokojená s tímto doktorem. I když jsem se odhodlala na návštěvu až po 6 letech, tak se trochu divila sestřička, ale nevyčítali mi to. Sestřička byla moc milá a soucítila se mnou.

Pan doktor je jedním slovem skvělí