Vodova 35, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od roku 2001 se orientuji na oblast mezilidských vztahů. Věnuji se převážně psychologickému poradenství, supervizi, koučování a mediaci. Pracuji s dos...

• psychoterapie

Umístění: Jiný

Nikdy bych si nemyslela, že téma, které řeším měsíce, bude po jednom naprosto pohodovém setkání v podstatě vyřešeno. Nabídka závěrečného experimentu mě příjemně překvapila.

Umístění: Jiný

Poté, co naše dcera vystřídala již 2 psycholožky, kde spokojená nebyla, jsem ji zkusila objednat k paní Hrubanové, která mi byla doporučená. Musím říct, že nyní dcera chodí na konzultace ráda a navíc u ní vidím docela velké pokroky v jejím chování, za což jsme s manželem moc rádi.

Umístění:

Terapiím jsem nikdy moc nevěřil nebo spíš jsem nechtěl poslouchat nějaké „psycho kecy.“ Tady jsem si připadal jak na pivu s hodně dobrým kamarádem, který má o mě fakt zájem. Navíc kladla otázky, které jsem si nikdy předtím nepoložil, takže když zase budu potřebovat, určitě zajdu. Názor na terapie jsem naprosto změnil.

Umístění:

Poprvé jsem k paní Martě zašel asi před třemi roky, když jsem řešil problémy v práci. Byla to má první zkušenost s koučováním a musím říct, že jsem moc rád, že jsem šel zrovna k ní. Sedl mi její pozitivní přístup a lidskost. Hlavně zajímavé otázky, které mi pomohly k nadhledu a vidět věci ještě trochu jinak. Když se čas od času něco dalšího vyvrbí, zajdu. Mám pak pocit, že mě to posune o kus dopředu.

Umístění:

Potřebovala jsem rychlou krizovou pomoc kvůli své akutní úzkosti a krizi, do které jsem se dostala. Paní magistra mi vyšla vstříc a objednala do druhého dne. Moc mi pomohl její laskavý přístup i konkrétní nenásilná doporučení. Sedělo mi, že mi nic nenutí, jen nabízí možnosti.

Umístění:

Paní Hrubanovou jsem kontaktovala na základě doporučení. V telefonu byla tak pohodová, že z osobního setkání už jsem strach neměla. Těch 60 minut neskutečně uteklo, fakt mile mě překvapilo, že nekouká do žádných poznámek, ale věnuje se jen mně, což byl po předchozích zkušenostech fajn pocit. Zásadně ovlivnila mé nahlížení na svět, na sebe samotnou i moji situaci. Odcházela jsem nadšená a troufám si tvrdit, že mi to zachránilo i manželství.