MUDr. Martina Věříšová

Soukromá zubní ordinace
U Barborky 374, Rožďalovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Rád bych zde vyjádřil svou velkou vděčnost a spokojenost se zubní lékařkou na pohotovosti. Nejenže provedla léčbu efektivně a bezbolestně, ale velmi oceňuji i její lidský přístup. Moc Vám děkuji.

Jsem velmi spokojený s paní zubařkou, po pravdě, k ní jezdí celá naše rodina a nikdo si na ni nemůže stěžovat, jen chválit... Paní zubařka je šetrná, opatrná vůči bolesti člověka a hlavně její výplně pevně drží.... Všem mohu jen vřele doporučit a taky o tom svěčí i její kapacita, která je maximálně zaplněná... Jsem rád, že mě paní zubařka ochotně ještě vzala mezi své klienty...

Plocar

paní doktorka je velmi hodná,pečlivá a citlivá.Chodíme k ní všichni z rodiny i děti a nemůžeme si stěžovat.Všem vřele doporučuji je to výborná stomatoložka.

dobra a ochotna lekarka

Zkušená odbornice, která velmi dobře ví, co dělá, takže ani necítíte vrtačku. Všem doporučuji

Paní Doktorce děkuji za velkou pomoc při péči o chrup mých dětí. je jediná doktorka která sije vzala pod křídla. Je hodná odvádí skvělou práci umí to s dětmi. Hledali jsem stomatologa celých 5 let. Paní doktorko Děkuji Vám Mamka Lukáše a Lůcy Jupových

Super, neni co dodat, jedna z nelepších zubařek. A hlavně pokud si vás objedná na nějakou hodinu tak vás v tu hodinu veme a ne jako jinde, kde čekáte půl dne.
Všem doporučuji.