Martina Olenič (Slavíčková), alergolog Praha

MUDr. Martina Olenič (Slavíčková)

Uložit

Alergolog Více

22 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Olšanská 2666/7, Praha
Olšanská poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorka je velmi lidská, profesionální a vše velmi podrobně vysvětlí, pacientovi věnuje aktivně svůj čas. Je velmi sympatická, úsměvavá a dává cenné rady. Děkuji za pomoc s léčbou :)

S
Ověřeny pacient

Už léta chodím k paní doktorce se syny a jsem naprosto spokojena s její přístupem k léčbě naších nemocí.

Ověřeny pacient

Paní doktorka byla velmi vstřícná a s mým imunodeficientním stavem jsem se u ní začal léčit po opakovaných anginách v 19 letech. Nejen že jsem se tím vyhnul odstranění krčních mandlí, ale od té doby jsem nebyl nemocný, snad jen krom rýmičky :)

R
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od letošního roku a jsem velmi spokojen s jejím přístupem. Při každé návštěve byla vždy milá a vše perfektně vysvětlila. Předepsané léky mi okamžitě pomohly. Kéž by všichni lékaři byli tak pozitivní a měli takový přístup jako paní doktorka Olenič.

T
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už léta. Díky vakcínám mě téměř zbavila alergie na pyl, vždy je velmi ochotná, přátelská, umí poradit. Předloni k ní začal chodit i manžel a ač měl léta silné pylové alergie, po prvním roce léčby výrazně ustoupily - to se jeho předchozí lékařce za léta nepodařilo. Rozhodně bych paní doktorku neměnila.

P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi pečlivá, dobře poradí, vyšetření je u ní komplexnější. Ačkoli se tu o její zdravotní sestřičce moc hezky nepíše, musím se jí zastat - ke mně se vždy chovala s úctou a profesionálně.

Ověřeny pacient

K paní doktorce Slavíčkové už chodíme několik let a jsme s ní velmi spokojeni. Děti jí mají rády, je milá a k problémům, se kterými přicházíme, má podle mého názoru správný přístup. Michala Rösslerová

G
Ověřeny pacient

Necinim tak casto, ale musim sdilet nazor s panem Zelenkou. Byla jsem u lekarky se synem a mela jsem ji doporucenou pediatrickou i proto, ze se krome alergologie zabyva i imunologii. Syn po nastupu do skolky zacal byt velmi nemocny. Bohuzel jsem vubec nemela pocit, ze by ji jeho obtize prilis zajimaly. Nechala udelat zakladni alergologicky test a tema imunita ji v zasade nezajimalo. Napr.na dotaz, zda planuje nejake imunologicke vysetreni odvetila "pokud chcete, ale budou mu brat krev z zily" a nic se nestalo... Abych vsak nebyla pouze negativni, sestricka ktera provadela alergologicky test byla k synovi velmi mila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Překvapují mě množství kladných hodnocení. Sice milá paní doktorka, ale léčbu značně zanedbala, za rok co jsem byl u ní mi neprovedla krevní testy a neodhalila tak příčinu potíží. předepisovat kortikoidy pořád dokola je nejjednoduší. přestoupil jsem k jiné paní doktorce.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Mohu jen všem doporučit. Paní doktorka je naprosto skvělá, má pěkný přístup k dětem a její léčba je 100%. Je ochotná konzultovat potíže a je dobrá diagnostička v oboru elergologie.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti