Ordinace PL pro dospělé
Staňkova 1345, Pardubice

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Recenze zde jsou pravdivé, ale ještě za dob před covidem. Paní doktorka byla opravdu pečlivá, nic nezanedbala, milá, vstřícná. Vždy pomohla, to vše se změnilo za doby covidové, z pani doktorky se stala laxní, ne příliš milá osoba. Vždy jsem odcházela s pocitem, že jí obtěžuji. Raději jsem vždy vše přechodila, a tím si vlastně zničila imunitu. Bála jsem se tam jít i s obyčejným zánětem močového měchýře, a raději řešila volně prodejnými léky, než abych opět odcházela s pocitem že jí obtěžuji. Bez objednání do ordinace nesmíte, a když se objednáte raději si vždy vezměte roušku abyste pani doktorku nenakazili. I když nejste nakažlivě nemocní. Sestra, ale úžasná a vždy milá.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé zánět močového měchýře

Přišla jsem k paní doktorce Nekvindové, nebot moje obvodní lékařka MUDr. Dvořáková měla dovolenou, moc děkuji za skvělý přístup k mému problému jak od paní doktorky tak i sestřičky. Mám jednu ledvinu, žádný zánět nesmím podcenit a to jak se mně obě věnovaly je nevídané. Opravdu moc děkuji a chválím. Dědková Irena

Paní doktorka příjemná, profesionální přístup. Je to lékař, jak má být i co se týká přístupu k pacientovi. Jediné, co bych změnila je to, že se stále nedá objednávat přes net. To u hodně lékařů funguje a člověk nemusí sedět celé dopoledne mezi nemocnými.

Po dětské doktorce, která mým rodičům v mnoha případech tvrdila, že jsem simulant (ze simulace byla spála, mononukleóza a další) jsme konečně narazila na vstřícnou a milou paní doktorku. Po letech, kdy jsem měla na hrudníku pigmentové skvrny (pigment podle mé bývalé paní doktorky) mě paní doktorka Nekvindová poslala na kožní s podezřením na plíseň a nemýlila se. V případě potřeby poradí, udělá rychlý krevní test a svým pacientům se věnuje. I sestřičky jsou milé, jediné co je mínus je pokaždé ordinace plná důchodců, kteří se nahrnou dovnitř i když nejsou na řadě, ale to není problém paní doktorky spíše lidského charakteru. Za mě pět hvězdiček.

Velmi pečlivá a příjemná lékařka. Při první návštěvě jsem byla mile překvapena, když byla na mou návštěvu připravena a znala předem můj zdravotní stav z materiálů, které ji byly předtím předány. S takovouto profesionalitou a zájmem o pacienta jsem se u obvodního lékaře ještě nesetkala.

Dr. Nekvindová ode mne dostává hodnocení velmi dobré. Je ochotná, šikovná profesionálka.
Za nový design ordinace a nový bezbariérový přístup dávám také hodnocení velmi dobré.
Za sestru dávám hodnocení slabé. Je v určitých ohledech nespolehlivá, co na mysli to na jazyku, cokoliv je předem domluvené telefonicky , na místě neplatí (z 80%) To mi opravdu hodně vadí!

Není na čase inovovat i personál? :)

Jelikož hodnocení pr. lékařky není jenom o ní, ale o celém přístupu. Celkové hodnocení je neutrální.

Prijemna, a z meho uhlu pohledu odborne zdatna.

doporučuji

Velice příjemná,důsledná ,ale asi trochů přísná.Nelituji toho,že jsem k této prakticé lékařce přešel.

Krásná, milá paní doktorka. Jsem spokojená se vším. Sestra je taky super!