Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 137 Královo Pole, Brno
ORL ambulance s foniatrií s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: ORL ambulance s foniatrií s.r.o. Jiný

Byla jsem u MVDr. Ryšánkové, první návštěva akutní, bez objednání, a i tak mě vzali snad za pouhou hodinku. Vyšetření komplet včetně stěrů, do té doby pro mě nevídaný jev. Léčba zabrala a hlavně byli všichni velmi milí a vstřícní děkuji

R
Ověřeny pacient
Umístění: ORL ambulance s foniatrií s.r.o. Různé ORL potíže

Jako hlasový profesionál chodím dlouhodobě nejen k paní doktorce Matulové, ale i k paní doktorce Ryšánkové. Dávám jim přednost i při jakémkoli onemocnění nosohltanu, protože vždy jsou ochotné udělat stěry na bakteriologii. Není to léčba od stolu, ale s důkladným vyšetřením. Rozhodně tuto ordinaci doporučuji a tímto děkuji za dosavadní péči.

Ověřeny pacient

Pani doktorka mi operovala pristitna teliska, byla velmi ochotna, vse vysvetlila a po operaci me kontrolovala i po pracovni dobe. Navic jizva, kterou mam nejde temer videt. Opravdu velky dik. Veronika

E
Ověřeny pacient

Velmi špatná lékařka. Vše, co nám indikovala v průběhu léčby syna i mě, se s odstupem času a při léčbě jinými lékaři ukázalo jako zcela mimo. O (podotýkám velmi běžně používaných) léčivech, která doporučuje, má větší přehled lékárnice než ona - opravdu neuvěřitelné. A co hůře, není ani ochotna nahlédnout do systému, když už si tedy není jista, komu doporučit paralen a komu ne.. Krom toho jedná velmi arogantně a nepříjemně, neobtěžovala se nám ani odpovědět na pozdrav.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

E
Ověřeny pacient

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Nemá k dispozici sestru, takže jí to trvá, protože vyřizuje telefon a zapisuje do notebooku. S dětmi to neumí, vnucuje homeopatii, za kterou chce platit extra. Posílala dceru na operaci ventilačních trubiček a odstranění nosní mandle. Nenastoupili jsme, protože ten den dcera onemocněla. Naštěstí! Pak jsme změnili ORL, doktor jí řádně prohlédl kamerou a žádnou operaci nedoporučil, protože nosní mandle zvětšená vůbec není. Nemá ani řádně vybavenou ordinaci a ani čekárnu - seděli jsme na chodbě v průvanu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti