Martina Ducháčková, zubař České Budějovice

MUDr. Martina Ducháčková

Uložit

Zubař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Matice školské 17, České Budějovice
MUDr. Martina Ducháčková

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Umístění: MUDr. Martina Ducháčková Jiný

Jedním slovem úžasná, pani doktorka je velmi milá, sympatická, emoatická a vše rada vysvetli. Má velice lidsky přístup a dokaze si poradit i s nepříjemným puberťáky, který jsou na facku. Stejně tak dokaze uzasne komunikovat s dětmi i dospělými. Prace též na jednicku o zuby pečuje s opatrnosti a láskou. Moc rada doporucuji a já i se synem rozhodne nikdy nebudeme měnit.

P
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Martina Ducháčková Jiný

Paní doktorka je úžasná a hodná , děti k ní chodí pravidelně od malička a mají jí moc rádi. Skvělý přístup

B
Umístění: MUDr. Martina Ducháčková Jiný

Paní doktorka je skvělá, je to jedna z nejlepších které jsem kdy měla a vždy byla moc hodná a pomáhala, ale bohužel nová sestřička, která zde je má nepříjemné jednání bez slušného slova.

K
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Martina Ducháčková

Opravdu výborná lékařka. Lidským a milým přístupem vede rodiče a děti. Se sestřičkou tvoří dokonalý pár. Všichni lékaři by se od této doktorky měli učit. Jsem hrozně ráda, že nás vzala pod křídla. Děkujeme

Ověřeny pacient

Paní doktorka Ducháčková má vynikající přístup k dětem, komunikuje s rodičem jaký zákrok je potřeba a šetrně se snaží o nejrychlejší a co nejbezbolestnější ošetření. Dítě pochválí, uklidňuje a vždy vyslyší i prosbu rodiče:o) Dcerka je 5ti letá slečna, měla zánět pod plombou a zub musel ven...Velice rychle a obratně zub vytrhla, a přesto, že dcerka chvilku plakala (koho by to nebolelo že..) tak i po téhle zkušenosti se neodradila a díky přístupu paní lékařky další kontrola proběhla bez pláče a dcera lékařce stále důvěřuje, což je důležité, nebojí se jít tam znovu:o) Jo a dost důležitá věc - jakmile volám, že najdeme kaz nebo dítě bolí zub, nečekáme a okamžitě nás vždy paní lékařka vzala ještě týž den!!! což se při počtu plánovaných pacientů dost těžko kombinuje, ale i přesto nás neodmítla!!! prostě báječná žena...

Ověřeny pacient

Paní doktorka Martina je skvělá jak přístupem k dětem, tak svou profesionalitou. Dcera se nejdřív zubaře hrozně bála, paní doktorka jí tedy chvilku vozila na křesle a ještě jí půjčovala zubařská zrcátka. Super! Škoda, že k ní nemohu i já :)

L
Ověřeny pacient

Tuto zubní lékařku má dcerka od narození, je skvělá, pečlivá, poradí a názorně ukáže na protéze zubů jak správně čistit a jak používat zubní nit, dokonce má 4letá dcerka Alča si již sama sedá do křesílka jak dospělák, jelikož lékařce důvěřuje. Je profesionálka s nejlepším přístupem! Děkujeme za nás paní lékařko:o)

I
Ověřeny pacient

Paní zubařka nás po několikaleté spolupráci a musím říci úspěšné (3 děti) po jedné opomenuté návštěvě vyřadila a to dost tvrdým jednáním. Myslím si, že to nebylo fér, jsem jenom lidi a opomenout může každý, asi měla příliš pacientů.
Na druhou stranu byla velice šikovná.

Z
Ověřeny pacient

Skvělá zubařka! Skvělý přístup a ochota! Vřele doporučuji! K dětem i dospělým je upřímná! Velice opatrná a pečlivá! PROFESIONÁLKA

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti