MUDr. Martina Ducháčková

České Budějovice 1 adresa

MUDr. Martina Ducháčková
Matice školské 17, České Budějovice

Umístění: MUDr. Martina Ducháčková Jiný

Jedním slovem úžasná, pani doktorka je velmi milá, sympatická, emoatická a vše rada vysvetli. Má velice lidsky přístup a dokaze si poradit i s nepříjemným puberťáky, který jsou na facku. Stejně tak dokaze uzasne komunikovat s dětmi i dospělými. Prace též na jednicku o zuby pečuje s opatrnosti a láskou. Moc rada doporucuji a já i se synem rozhodne nikdy nebudeme měnit.

Umístění: MUDr. Martina Ducháčková Jiný

Paní doktorka je úžasná a hodná , děti k ní chodí pravidelně od malička a mají jí moc rádi. Skvělý přístup

Umístění: MUDr. Martina Ducháčková Jiný

Paní doktorka je skvělá, je to jedna z nejlepších které jsem kdy měla a vždy byla moc hodná a pomáhala, ale bohužel nová sestřička, která zde je má nepříjemné jednání bez slušného slova.

Umístění: MUDr. Martina Ducháčková

Opravdu výborná lékařka. Lidským a milým přístupem vede rodiče a děti. Se sestřičkou tvoří dokonalý pár. Všichni lékaři by se od této doktorky měli učit. Jsem hrozně ráda, že nás vzala pod křídla. Děkujeme

Paní doktorka Ducháčková má vynikající přístup k dětem, komunikuje s rodičem jaký zákrok je potřeba a šetrně se snaží o nejrychlejší a co nejbezbolestnější ošetření. Dítě pochválí, uklidňuje a vždy vyslyší i prosbu rodiče:o) Dcerka je 5ti letá slečna, měla zánět pod plombou a zub musel ven...Velice rychle a obratně zub vytrhla, a přesto, že dcerka chvilku plakala (koho by to nebolelo že..) tak i po téhle zkušenosti se neodradila a díky přístupu paní lékařky další kontrola proběhla bez pláče a dcera lékařce stále důvěřuje, což je důležité, nebojí se jít tam znovu:o) Jo a dost důležitá věc - jakmile volám, že najdeme kaz nebo dítě bolí zub, nečekáme a okamžitě nás vždy paní lékařka vzala ještě týž den!!! což se při počtu plánovaných pacientů dost těžko kombinuje, ale i přesto nás neodmítla!!! prostě báječná žena...

Paní doktorka Martina je skvělá jak přístupem k dětem, tak svou profesionalitou. Dcera se nejdřív zubaře hrozně bála, paní doktorka jí tedy chvilku vozila na křesle a ještě jí půjčovala zubařská zrcátka. Super! Škoda, že k ní nemohu i já :)

Tuto zubní lékařku má dcerka od narození, je skvělá, pečlivá, poradí a názorně ukáže na protéze zubů jak správně čistit a jak používat zubní nit, dokonce má 4letá dcerka Alča si již sama sedá do křesílka jak dospělák, jelikož lékařce důvěřuje. Je profesionálka s nejlepším přístupem! Děkujeme za nás paní lékařko:o)

Paní zubařka nás po několikaleté spolupráci a musím říci úspěšné (3 děti) po jedné opomenuté návštěvě vyřadila a to dost tvrdým jednáním. Myslím si, že to nebylo fér, jsem jenom lidi a opomenout může každý, asi měla příliš pacientů.
Na druhou stranu byla velice šikovná.

Skvělá zubařka! Skvělý přístup a ochota! Vřele doporučuji! K dětem i dospělým je upřímná! Velice opatrná a pečlivá! PROFESIONÁLKA