Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Martina Černá? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Pří chřipkové epidemii se doporučuje vystříhat se větším kolektivům/lázně ,kino a p./Právě jsem ukončil onemocnění chřipkou virus A.Mohu již navštěvovat vše bez omezení,získal jsem imunitu,nebo se chránit dál?
Děkuji.

po každém infekčním onemocnění by měla následovat doba rekonvalescence. To znamená režimová opatření= více odpočinku, spánku vitamínů a fyzickou aktivitu zvyšovat postupně. Rovněž se vyhýbat větším kolektivům. Tato doba by měla odpovídat zhruba dvojnásobku doby, po kterou trvalo onemocnění s přihlédnutím k tíži průběhu onemocnění a stavu postiženého.

MUDr. Martina Černá

Dobrý den, od září minulého roku mám opakovaně anginy a stále predepisovana antibiotika. Na orl mi nebyl zjisten chronický zánět mandlí.neustale mam z vyteru streptokoka. Jak se ho prosim zbavit? Proč se mi stále streptokok vrací? Děkuji za radu.

Doporučuji nasadit probiotika -min na š-žměsíců a Imunoglukán či hlívu ústřičnou . Zvážit odstranění mandlí . Vyšetřit členy domácnosti (výtěry na ORL). Imunol. vyšetření

MUDr. Martina Černá

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti