Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Pří chřipkové epidemii se doporučuje vystříhat se větším kolektivům/lázně ,kino a p./Právě jsem ukončil onemocnění chřipkou virus A.Mohu již navštěvovat vše bez omezení,získal jsem imunitu,nebo se chránit dál?
    Děkuji.

po každém infekčním onemocnění by měla následovat doba rekonvalescence. To znamená režimová opatření= více odpočinku, spánku vitamínů a fyzickou aktivitu zvyšovat postupně. Rovněž se vyhýbat větším kolektivům. Tato doba by měla odpovídat zhruba dvojnásobku doby, po kterou trvalo onemocnění s přihlédnutím k tíži průběhu onemocnění a stavu postiženého.

MUDr. Martina Černá

• Dobrý den, od září minulého roku mám opakovaně anginy a stále predepisovana antibiotika. Na orl mi nebyl zjisten chronický zánět mandlí.neustale mam z vyteru streptokoka. Jak se ho prosim zbavit? Proč se mi stále streptokok vrací? Děkuji za radu.

Doporučuji nasadit probiotika -min na š-žměsíců a Imunoglukán či hlívu ústřičnou . Zvážit odstranění mandlí . Vyšetřit členy domácnosti (výtěry na ORL). Imunol. vyšetření

MUDr. Martina Černá