Adresa

DENTHERA s.r.o.
Rumjancevova 335/8, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: DENTHERA s.r.o. Jiný

Velmi precizní a rozumný zubař.
Jsem nadšená.
Vytrhl mi osmičku bez komplikací, zachránil mi zub v zánětu a umí vymodelovat krásnou korunku.

S
Ověřený profil

Pan doktor Valášek je velmi dobrý lékař a má velmi dobrý přístup k léčení dětských pacientů , nikde jsem se nesetkala s lepším přístupem k dětem. Romana Nosková.

Ověřený profil

Pana doktora Valáška mohu opravdu jen a jen doporučit , profesionální přístup ,ohleduplnost , bezbolestnost, skvělá komunikace , bezva přístup, velmi milá a ochotná sestřička za naší rodinu na prostě za 1. Děkujeme Chadrabovi


P
Ověřený profil

Pana doktora navštěvujeme celá rodina. Absolutní spokojenost. Velice milý, ochotný, klidný, precizní atd.. Konec strachu ze zubaře!! Mohu jen doporučit!!
Štěpánová


M
Ověřený profil

Hodny a prijemny, velmi sikovny. Ma novou ordinaci a pouziva moderni postupy. Pacienta neodflakne, ale vyslechne ho a venuje se mu. Zakroky bezbolestne.


S
Ověřený profil

Super , jsme s ním jako rodina včetně dětí MAXIMALNE spokojeni. Konecne zubar, kam se clovek nemusi bat jit.


R
Ověřený profil

Od dětství mám trauma z doktorů a hlavně ze zubařů, ale když mě sestra přivedla k doktoru Valáškovy můj strach ze zubařů vymizel. Je velmi příjemný a komunikativní. Toto tvrzení mohu říci i o sestřičce. Chodí k němu celá moje rodina a jsou 100% spokojeni. Za to co řeknu by mě spousta lidí považovalo za blázna, ale konečně chodím k zubaři ráda. :)


J
Ověřený profil

Po dlouhé době kvalitní, "bezbolestný" lékař, musím říct, že jsem dlouho nebyl u tak ochotného lékaře - najde termín který vyhovuje a není s tím problém. Mohu jen doporučit ! Co tu píše paní Kaki - nic takového jsem na WC neviděl, už když jste v čekárně kde je nová sedací souprava a celkově vše vypadá nově tak mě to přijde absurdní.


K
Ověřený profil

Chodila jsem k němu chvíli, ale řekla bych, že moc zkušeností nemá a už vůbec s dětmi. Ale co mě strašně moc překvapilo bylo WC, tak rok nemytý. V umyvadle vlasy, náplastě, prostě vše od doby kdy otevřeli a to nemluvím o podlaze. FUJ!!! Když si uvědomíte, že ho používá i pan doktor, tak je mi špatně.


H
Ověřený profil

Zatím jen pár zkušeností, ale všechny bezbolestné. A to mám velice problematické zuby. Milý a citlivý přístup i k vystrašeným pacientům. Můžu jen doporučit :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu