Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rumjancevova 335/8, Liberec
DENTHERA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: DENTHERA s.r.o. Jiný

Velmi precizní a rozumný zubař.
Jsem nadšená.
Vytrhl mi osmičku bez komplikací, zachránil mi zub v zánětu a umí vymodelovat krásnou korunku.

S
Ověřeny pacient

Pan doktor Valášek je velmi dobrý lékař a má velmi dobrý přístup k léčení dětských pacientů , nikde jsem se nesetkala s lepším přístupem k dětem. Romana Nosková.

Ověřeny pacient

Pana doktora Valáška mohu opravdu jen a jen doporučit , profesionální přístup ,ohleduplnost , bezbolestnost, skvělá komunikace , bezva přístup, velmi milá a ochotná sestřička za naší rodinu na prostě za 1. Děkujeme Chadrabovi

P
Ověřeny pacient

Pana doktora navštěvujeme celá rodina. Absolutní spokojenost. Velice milý, ochotný, klidný, precizní atd.. Konec strachu ze zubaře!! Mohu jen doporučit!!
Štěpánová

M
Ověřeny pacient

Hodny a prijemny, velmi sikovny. Ma novou ordinaci a pouziva moderni postupy. Pacienta neodflakne, ale vyslechne ho a venuje se mu. Zakroky bezbolestne.

S
Ověřeny pacient

Super , jsme s ním jako rodina včetně dětí MAXIMALNE spokojeni. Konecne zubar, kam se clovek nemusi bat jit.

R
Ověřeny pacient

Od dětství mám trauma z doktorů a hlavně ze zubařů, ale když mě sestra přivedla k doktoru Valáškovy můj strach ze zubařů vymizel. Je velmi příjemný a komunikativní. Toto tvrzení mohu říci i o sestřičce. Chodí k němu celá moje rodina a jsou 100% spokojeni. Za to co řeknu by mě spousta lidí považovalo za blázna, ale konečně chodím k zubaři ráda. :)

J
Ověřeny pacient

Po dlouhé době kvalitní, "bezbolestný" lékař, musím říct, že jsem dlouho nebyl u tak ochotného lékaře - najde termín který vyhovuje a není s tím problém. Mohu jen doporučit ! Co tu píše paní Kaki - nic takového jsem na WC neviděl, už když jste v čekárně kde je nová sedací souprava a celkově vše vypadá nově tak mě to přijde absurdní.

K
Ověřeny pacient

Chodila jsem k němu chvíli, ale řekla bych, že moc zkušeností nemá a už vůbec s dětmi. Ale co mě strašně moc překvapilo bylo WC, tak rok nemytý. V umyvadle vlasy, náplastě, prostě vše od doby kdy otevřeli a to nemluvím o podlaze. FUJ!!! Když si uvědomíte, že ho používá i pan doktor, tak je mi špatně.

H
Ověřeny pacient

Zatím jen pár zkušeností, ale všechny bezbolestné. A to mám velice problematické zuby. Milý a citlivý přístup i k vystrašeným pacientům. Můžu jen doporučit :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti