soukromý
Pražská třída 221/42, Hradec Králové

Super byla sem na pohotovosti a bála že mi zub vyrvou ale byl tam tento doktor a nemusela jsem ani brát po zákroku prášky na bolest. děkuji moc

K panu doktorovi jsme přešla na základě doporučení a můžu jenom chválit! Profesionální přístup a péče byla samozřejmostí. Pan doktor mi vše vysvětlil a maximálně se mi věnoval. Obecně se zubařů bojím, ale u pana Tušla to bylo nejméně bolestivé, co jsem zažila. Vřele doporučuji!!

Pokud vám nevadí, že doktor začne provádět úkon rovnou, aniž by jste se dopředu dověděli co a na kterém zubu se bude dít;
pokud nepotřebujete vědět, co přesně zrovna přijde (vyvrtání, injekce,....);
pokud vám nevadí, že v malých volných chvílích mezi jednotlivými úkony je vedle křesla na počítači na Facebooku;
pokud vám nevadí, že doktor občas sestru arogantně před vámi ztrapní a v ordinaci celkově nevládne přátelská atmosféra;
pokud máte problémy se zuby a od doktora po celou dobu léčby slyšíte jen slovo "katastrofa";.....
.....tak vřele doporučuji:)
K panu doktorovi jsem přešla z důvodu změny bydliště. Zkušenosti s ním nelituji, pomohlo mi to v získání sebedůvěry, že pokud se člověku něco "nepozdává", nečekejte tak dlouho jako já a lékaře změňte.
Odbornost zákroků a perfektní vybavení ordinace není vše.
Nyní pokračuji v léčbě jinde a nemohu si na nic stěžovat:)
Pane doktore, jde to i lépe:)