Nezvalova 2A, Olomouc
PERIOIMPLANTS - doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D. (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Kreditní karta, Hotovost, + 1 Více

Bělení zubů • od 2 000 kč

Dentální hygiena • od 800 kč

Endodontické konzultace +8 Více

Estetická stomatologie

Implantáty • od 20 000 kč

Keramické korunky • od 6 000 kč

Více než 20 leté zkušenosti v parodontologii. Konzervativní terapie parodontitid, chirurgická terapie včetně nejnovějších metod řízené tkáňové regener...

• skřípání zubů

od 700 kč

Zubní vyšetření

od 500 kč

PERIOIMPLANTS - doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D.

Umístění: PERIOIMPLANTS - doc. MUDr. Martin Starosta, Ph.D.

Pana Starostu mohu jen doporučit. Na radu kolegy jsem možnost po hned několika návštěv u jiných stomatologů zamířil přímo k němu. Erudovanost, profesní zdatnost a hlavně lidskost. Dokázal poradit, navrhnout řešení, ale zároveň dbal i ekonomickou stránku věci. V Olomouci rozhodně bezkonkurenční jednička (už mám bohužel s čím porovnávat). Od první návštěvy se mé problémy způsobené obnaženými krčky začínají konečně po letech vytrácet.

Dobrý den, pan docent Starosta mi byl doporučen jako vynikající implantolog. Zákroku jsem se velmi bála kvůli bolesti. Jaké bylo mé překvapení, když jsem necítila nic jiného než tlak, kdy byl imp. všoubován do kosti. Na internetu, ale i od lidí, kteří s implantací měli zkušenosti, jsem získala prvotní děsivé informace jak o délce trvání zákroku, tak o jeho bolestivosti. Pokud to takhle někdo vnímal, nemohl být jistě u tohoto vynikajícího odborníka. A arogance? Tak s tou jsem se u něho nesetkala, přišel mi velmi sympatický a lidský.
Děkuji, pane docente. Vaše pacientka

Pan docent Starosta je především prvotřídní odborník, který mnoho nemluví, ale perfektní výsledek práce mluví za něj. Jeho vysvětlení diagnózy a způsob léčby či zákroku je strohé, ale výstižné. A pokud už nějaké slovo utrousí, pak je to velmi velmi příjemný, kultivovaný a lidský projev. Ten kdo se níže zmínil o aroganci, anebo snad o slabém lékařském výkonu, ten neví o čem mluví. Ostatně četnost pozitivních hodnocení mluví za vše. Já jsem panu docentovi za jeho práci vděčný. Josef Vít

Moje zkušenost (stará cca 10let) je velmi dobrá, cca před 10ti roky po úraze a resorbci čelisti zoperován (rozšírená kostní hmota). Po této operaci trochu problémy s hnisáním (aby ne, když to tělo přijme, po pár dnech antibiotik vyřešeno). Další operace implantátu jedničky už proběhla naprosto bez problémů. Co se týče arogance, žádnou jsem nepostřehl, každej má svůj osobitý humor, myslím že odvedená práce je podstatnější. Navíc předpokládam bude asi kapacita já k němu byl přeposlán od jiného doktora , kterej si na to netroufl. JF

Je to borec! Starosta rulez ;)

Dobrý den, pana docenta Starostu navštěvuji v praxi doktora Marka v Břeclavi. Provedl mi docela náročné implantace a vše je úžasné. Mé díky patří i sestřičce, která mi vše podrobně vysvětlila, včetně péče po zákroku a plateb. Dokonce mi vyšla vstříc i s termínem objednání. Tohle pracoviště určitě doporučuji.

Dovolím si reagovat na předchozí příspěvky. Pan docent mi opravdu arogantní nepříjde, jen má možná trochu specifický smysl pro humor, který jen tak nějaká puťka nepochopí. Já jsem s jeho léčbou velmi spokojena a vděčím mu za můj krásný chrup.

Pan doktor mi dělal resekci čelisti. Samotný zákrok byl nebolestivý, perfektně umrtvený. Když jsem cítil sebemenší bolest, nebyl problém dopíchnout. Zatím mám v puse stehy, jsem dva dny po operaci a musím říct, že vše se zatím hojí perfektně
Díky pane doktore

v reakci na predesle hodnoceni,no arogantni byt dovede,to je pravda,na druhou stranu se s nim muzete nekdy i docela dobre pobavit.zkusenosti mam obe,dobrou i tu horsi.
v celkovem hodnoceni si ale myslim,ze pan starosta patri k nejlepsim doktorum v ceske republice,ve stomatochirurgii k ceske spicce.
ja jsem byl dost komplikovany pripad,kdy sem mel po vytrzeni horni ctyrky rozsahlou atrofii parodontu a kosti a obnazeny "spicak",jakozto nasledek zanetu a dilem "prace" me predchozi zubarky.primari klinik ve fakultnich nemocnicich nademnou lamali hul,situaci popsali jako neresitelnou a predpovidali mi postupne vypadavani prednich zubu.v mych petadvaceti letech povzbuzujici predstava.
pan starosta,tehdy mlady doktor,byl jediny,kdo se toho"nebal".provedl augumentaci a zavedl mezi trojku a ctyrku implantat.od operace uplynulo uz osm let.augumentace se sice nezhojila uplne podle predstav a po letech je tam opet defekt dasna,ale implantat drzi jako kamen,mam ho jako plnohodnotny zub,muzu na nem louskat orechy a vubec o nem nevim a zuby mam vsechny.ziju v zahranici a respekt k praci pana doktora vyjadruji i ostatni odbornici.korunku delal pan doktor sheety,zda se,ze s dozivotni zarukou,taky jeden z nejlepsich zubaru.
proto i pres nejaky ten ulet,martin starosta urcite patri k nove generaci doktoru,kteri posouvaji moznosti mediciny a ceskou stomatologii dostavaji na svetovou uroven.takze diky za ne:)

¨Velice arogantní člověk.

• skřípání zubů