Martin Smrčka, neurolog Brno

Prof. MUDr. Martin Smrčka

Neurolog

11 názorů

Adresy (2)

FN Jihlavská 20, Brno
Neurochirurgická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
11 názorů

Ověřeny pacient

U pana profesora MUDr.Martina Smrčky na odd.JIP jsem skončila letos v dubnu s krvácením do mozečku a po zobrazovacich metodách zjištěna AV malformace mozkových cév.Byla nutná otevřená operace a operoval mě právě pan profesor.Je to profesionál na svém místě a skvělý člověk se zájmem o pacienta.Moc mu děkuji za záchranu života.Děkuji také všem ošetřujícím lékařům a sestřičkám na neurochirurgii,kteří se o mě po celou dobu starali.


P
Ověřeny pacient

rofesionál největšího kalibru. Vděčím mu z velké části za život, operoval mě když mě z jiných nemocnic (Sv. Anna) vyhazovali, že prej to už je beznadějné a neoperovatelné.


M
Ověřeny pacient

pan doktor mi operoval obě děti je to dobrý člověk-skvělé jednání rodič-lekař a hlavně skvělý lekař podal moc dobrý výkon u operací obou mých dětí


E
Ověřeny pacient

Na pana doktora nikdy nezapomenu. Pro mě znamená jméno Martin Smrčka, že mně zachránil život. Je to už 6 roků a pořád na něho vzpomínám s láskou, úctou a velkým oceněním.


M
Ověřeny pacient

zlatý člověk, vynikající odborník, celý kolektiv lékařů a sestřiček na deset hvězdiček - děkuji celé neurochirurgii ve FN Brno - Bohunice za vrácené zdraví a obrovskou důvěru v naše zdravotníctví


Ověřeny pacient

Dobrý den, právě pobývám na klinice pana profesora, bohužel již po třetí. Pan profesor již po třetí operoval mého syna a já nedokážu vyslovit jak bezmeznou úctu a obdiv k němu cítím. Během každé synovy operace jsem se třásla strachem, ale vždy jsem se uklidnila vědomím, že je v těch nejlepších rukách a nepřestávám děkovat Bohu, že právě pan profesor dostal našeho syna do péče a že v tom velkém neštěstí, které nás se synovou nemocí potkalo jsme měli to velké štěstí, že se dostal do rukou pana profesora Smrčky. Jeho lidský a upřímný přístup a trpělivost k nám "nevědoucím" je obdivuhodný a já mu do své smrti nepřestanu každý den děkovat za vše, co pro nás udělal. Musím podotknout, že na jeho klinice je úžasný personál, který se mnou prožíval všechno trápení i radosti, které nám pobyt zde přinášel, jsou vždy milí, vstřícní a ochotní a za to jim všem patří můj obrovský dík.


Výborný člověk a ještě lepší lékař.Moc si pana profesora vážím.
R

Pan doktor je opravdu odborník na svém místě.Vstřícnost k pacientům, je úžasná. Co víc si přát, než laskavé a upřímné slovo po operaci od lékaře.Ale i celková ochota personálu kolem pana prof. Mudr. Martina Smrčky. Moc Vám všem děkuji.


D

Pan profesor mě operoval již 2x. Jeho přístup k pacientům je velice vstřícný. Jsem mu vděčná za záchranu života. Děkuji Vám.


O

Výborně operuje mozkové cévy


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti