Martin Smrčka, neurolog Brno

Prof. MUDr. Martin Smrčka

Uložit

Neurolog Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

FN Jihlavská 20, Brno
Neurochirurgická klinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

U pana profesora MUDr.Martina Smrčky na odd.JIP jsem skončila letos v dubnu s krvácením do mozečku a po zobrazovacich metodách zjištěna AV malformace mozkových cév.Byla nutná otevřená operace a operoval mě právě pan profesor.Je to profesionál na svém místě a skvělý člověk se zájmem o pacienta.Moc mu děkuji za záchranu života.Děkuji také všem ošetřujícím lékařům a sestřičkám na neurochirurgii,kteří se o mě po celou dobu starali.

P
Ověřeny pacient

rofesionál největšího kalibru. Vděčím mu z velké části za život, operoval mě když mě z jiných nemocnic (Sv. Anna) vyhazovali, že prej to už je beznadějné a neoperovatelné.

M
Ověřeny pacient

pan doktor mi operoval obě děti je to dobrý člověk-skvělé jednání rodič-lekař a hlavně skvělý lekař podal moc dobrý výkon u operací obou mých dětí

E
Ověřeny pacient

Na pana doktora nikdy nezapomenu. Pro mě znamená jméno Martin Smrčka, že mně zachránil život. Je to už 6 roků a pořád na něho vzpomínám s láskou, úctou a velkým oceněním.

M
Ověřeny pacient

zlatý člověk, vynikající odborník, celý kolektiv lékařů a sestřiček na deset hvězdiček - děkuji celé neurochirurgii ve FN Brno - Bohunice za vrácené zdraví a obrovskou důvěru v naše zdravotníctví

Ověřeny pacient

Dobrý den, právě pobývám na klinice pana profesora, bohužel již po třetí. Pan profesor již po třetí operoval mého syna a já nedokážu vyslovit jak bezmeznou úctu a obdiv k němu cítím. Během každé synovy operace jsem se třásla strachem, ale vždy jsem se uklidnila vědomím, že je v těch nejlepších rukách a nepřestávám děkovat Bohu, že právě pan profesor dostal našeho syna do péče a že v tom velkém neštěstí, které nás se synovou nemocí potkalo jsme měli to velké štěstí, že se dostal do rukou pana profesora Smrčky. Jeho lidský a upřímný přístup a trpělivost k nám "nevědoucím" je obdivuhodný a já mu do své smrti nepřestanu každý den děkovat za vše, co pro nás udělal. Musím podotknout, že na jeho klinice je úžasný personál, který se mnou prožíval všechno trápení i radosti, které nám pobyt zde přinášel, jsou vždy milí, vstřícní a ochotní a za to jim všem patří můj obrovský dík.

Výborný člověk a ještě lepší lékař.Moc si pana profesora vážím.R

Pan doktor je opravdu odborník na svém místě.Vstřícnost k pacientům, je úžasná. Co víc si přát, než laskavé a upřímné slovo po operaci od lékaře.Ale i celková ochota personálu kolem pana prof. Mudr. Martina Smrčky. Moc Vám všem děkuji.

D

Pan profesor mě operoval již 2x. Jeho přístup k pacientům je velice vstřícný. Jsem mu vděčná za záchranu života. Děkuji Vám.

O

Výborně operuje mozkové cévy

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti