Budínova 67/2, Praha
Nemocnice na Bulovce (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Na interním oddělení jsem měl možnost vždy být několikrát vyšetřen Mudr. Martinem Peštou. Přesto, že se vždy jednalo o nepříjemné vyšetření (gastroskopie) mohu dodat, že vždy proběhlo v pohodě. Srozumitelně vysvětlí nález z vyšetření, je milý a vstřícný.
Jmenovaného lékaře mohu všem doporučit, protože jeho odbornost a přístup k pacientovi je na profesionální úrovni.

Pavel F. 1.4.2017

S panem doktorem Peštou jsem se zatím setkal třikrát. Poprvé, když mi dělal koloskopii, podruhé u gastroskopie a potřetí u zhodnocení výsledků a nastavení léčby. Jeho přístup je velice profesionální a navíc i vstřícný. Oba nepříjemné vyšetření dokázal udělat velice šetrně a co nejpříjemněji pro pacienta.

Před zákrokem o všem informoval, zákrok vedl v pozitivním duchu, za co mu moc děkuji. Trpělivě zodpověděl všechny dotazy. Rovněž u sdělování výsledků a informacích o léčbě byl velice příjemný, empatický a solidní. Pana doktora velice doporučuji, protože je vynikající lékař jak odborně, tak vystupováním.