Martin Mareš, zubař Cvikov

DENTMAR, s.r.o.

Názory

Š
Umístění: DENTMAR, s.r.o. Jiný

Jsem ráda že ho máme. Chodím tam i s 6letou dcerou i přítel. Nikdy jsem nečekala v čekárně déle než hodinu.

Umístění: jiné místo Jiný

Šikovný stomatolog,doporučuji!Zbavil mě nesnesitelné bolesti zubů.Bez čekání a dlouhého zdržování, paráda.

Umístění: DENTMAR, s.r.o. Pomoc se zánětem

Moc výborný zubař a lékař, zachránil mě před zánětem okostnice a za 5.Minut dvanáct mi ulevil od bolesti jako jediný zubař, týden jsem sháněl a nikdo mě nevzal až nakonec pán Martin Mareš, děkuji Vám moc za pomoc a ochotu, vřele doporučuji .Sekyra Karel

Umístění: DENTMAR, s.r.o.

“Skvělý zubař. Rychlý a nepotřebuje ke všemu rentgen a dalších milion vyšetření. Koukne, vidí, opraví..:-D. Skvělé. Chodím i s dětmi 6 a 7 let a i k nim skvělý přístup. Ordinace sice není super moderní, ale myslím, že hlavní je odvedená práce. A ta je na jedničku. Vřele doporučuji.”

Dobrý den,

v mém případě se jedná o velmi kladné hodnocení..
Bohužel pro někoho jsem jeden z těch kterému jde u zubaře o kvalitu provedené práce a celkový pocit z vykonaného zákroku. V mém připadě jsem byl jen a jen spokojen s odvedenou prací. Jelikož jsem z České Lípy tak jsem si prošel mnoha zubařských ordinací a bohužel vždy jsem se setkal s pravým opakem než u p.Mareše. Vždy byl vzhled a modernizace upřednostnovanými faktory. Vždy jsem se setkal se větou bohužel toto nehradí pojištovna musíte si připravit tolik a tolik...A bohužel se nejednalo o zlaté nebe ale př. pouhopouhou plombu do zubu která stála 500kč a vydržela 3 měsíce a další a další...
Takže komu záleží na svých zubech nebude dělat hérečku a na to ošetření ve staré ordinaci si rád počká..Protože důležitý je výsledek !!!

Pana Mareše jsme navštěvovali jakožto celá rodina, ze začátku jsme byli nadmíru spokojeni, ale poslední dobou začal svou práci flákat, a začal zanedbávat hygienu v ordinaci. Po tom co jsme ze zvědavosti navštívili jiného stomatologa, zjistili jsme, že co pan Mareš přehlížel, nebo tomu nevěnoval pozornost jsou závažné problémy. Nyní se nám jiný stomatolog snaží zachránit to čeho si měl již dávno pan doktor všimnout. Poslední dobou se hodně změnil.

Navštěvuji MUDr. Mareše od r. 1993, kdy jsem se přestěhoval do Cvikova. V té době jsem měl nepříjemné pocity, když jsem měl jít na pravidelné prohlídky. Způsobili to předchozí lékaři z Prahy, kteří ke svým pacientům přistupovali necitlivě a s okázalou arogancí.
MUDr. Mareš mně do 3 měsíců odstranil všechny zanedbané problémy a od té doby k němu chodím jen na pravidelné prohlídky, při kterých už nejsou nutné větší zásahy. Jsem přesvědčen, že díky jeho péči mám ve svých 68 létech stále svoje zuby a zato si jej velice vážím.

V posledních pětadvaceti letech jsem navštěvoval dohromady 5 zubařek, jelikož jsem nezdědil ideální chrup, při každém problému mě čekalo až měsíční braní prášků a nemožnost cokoliv dělat a vůbec přemýšlet. Bohužel byly neschopné a to nemluvě o trhání zubů... Potom co mi známý doporučil p.Mareše vše se obrátilo, kompletně mi opravil chrup, později dal do bílé. Každá prohlídka je radost, protože vím že to udělá pořádně a nebudou mě později čekat komplikace. Všichni si stěžujete na absenci sestry, ale asi jste nikdy nikoho nezaměstnávali a neplatili. V hrubých číslech se vším všudy to může být až 40 tisíc měsíčně ! Ve Cvikově na to vydělat, zkuste si to ! Přiznávám hygiena je slabší, tak holt paničky co to nepřekousnete běžte jinam a přenechte místo těm co chtějí mít zuby v pořádku a budou si toho náležitě vážit.

K panu Dr. Marešovi chodíme celá rodina a jsme s ním naprosto spokojeni. Vřele ho doporučuji!

Musím říci, že ordinace vypadá velmi nevábně, zajímalo by mne, jak to pan doktor uhraje s hygienou, fakt je, že nevábnost ještě nemusí znamenat skutečnou špínu. Na mizerné obsluze pacienta se podepisuje také to, že tento zubař nemá už delší dobu sestru, takže úplně všechno v ordinaci je na něm, taky tudíž nebere vůbec, ale vůbec telefony, takže i pouhé objednání znamená, že 40 minut musím čekat v čekárně, než se otevřou dveře a je šance vpadnout dovnitř a osobně se objednat. Nicméně pro tohoto zubaře mluví dvě další skutečnosti - pro objednání mi - po mém remcání, že mi výše uvedený způsob nevyhovuje - na sebe nabídl email, čímž odpadá výše popsané otravné čekání před dveřmi a za druhé je jako lékař mimořádně pečlivý, dbá na prevenci - má vlastní dentální hygienistku (ve vedlejší útulnější ordinaci) a nebojí se k němu chodit ani můj malý syn. Bylo by fajn, kdyby si bral taky rukavice, než vám začne udělátkama rejdit v puse, vždycky doufám, že nic nechytnu, nicméně si z dětství pamatuju, že rukavice nepoužíval žádný z mých někdejších zubařů a zatím jsem to přežila :-), jde asi jenom o pocit, než o nějakou reálnou hrozbu. To, že se v čekárně čeká (i po příslušném objednání) na ošetření neskutečně dlouho (klidně i 2 hodiny) a že lidé bezostyšně předbíhají, protože holt při absenci sestry nikdo nesleduje jak kdo přišel a nikdo ani jmenovitě nezve pacienty do ordinace, ale kdo se procpe do otevřených dveří, ten vyhrává, je asi v Čechách normální. Nebo není?