Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení
Husova 10, Liberec

Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení Jiný

Neuveritelny lékař. Empaticky, vstřícný , hledá příčinu problému. Muj syn se u nej v ordinaci cítil v pohodě /je autista/ top lekar

Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení Jiný

Pan primář je velmi empatický, přátelský, milý a vstřícný člověk. Takových by mělo být víc! S panem primářem jsem se setkala u porodu, kde mého syna resuscitoval a tedy i zachránil . Už pár let k němu chodíme na kontroly a se vším nám poradí a pomáhá. Syn má více problémů a jsem ráda, že chodíme k tak skvělému specialistovi.

Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení Jiný

Za 18 let, co jsme k panu primáři chodili, jsem nepoznala lepšího doktora, měl by se naklonovat a být i pro dospělé. Je velmi obětavý, po úrazu hlavy vnuka rychle přijel,kompletně vyšetřil, vnuk má kromě jiného hydrocefalus a úder do hlavy, který nám učitelka nenahlásila, mohl být katastrofální, zjistili jsme to od vnuka až v noci( je i autista a ne moc komunikativní), nechal si ho na pozorování, opravdu byl u něj každou chvíli, prostě PAN DOKTOR.
Bohužel už je vnuk ve věku, kdy musí pro dospělé, ach jo.

Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení Jiný

Pana doktora rozhodně doporučuji. Naši dceru “poznal” během pár minut naprosto dokonale, přesně definoval, že nechodí ne proto, že by to nezvládla, ale protože to zatím prostě nepotřebuje.. Poradil nám, jak dceru případně motivovat a zároveň nás uklidnil, že je normální a není se čeho bát. Měl pravdu a ještě byl milý a empatický, a to jsme tam byli na vrcholu druhé vlny Covid pandemie, kdy bylo, věřím i pro lékaře, velmi nekomfortní nosit pořád respirátory. Díky moc

Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení Hospitalizace - akutní zánět hrtanu

Pana doktora Kuchaře moc ráda doporučuji. Poznali jsme ho již na neurologii, kterou jsme párkrát v minulosti navštívili a před pár týdny jako primáře na dětském oddělení. Je milý, vstřícný, občas prohodí nějaký ten vtípek, což je někdy fajn, když jste bez nálady. Navíc komunikuje s dětmi, chová k nim takový kamarádský vztah. S čímž se někde nesetkáváme, když leckterý lékař na dítě kolikrát ani nepromluví...ale pan doktor Kuchař je vždy přátelský. Myslím, že svou práci má moc rád a dělá ji skvěle.

Umístění: Krajská nemocnice Liberec - Dětské oddělení

Skvělý pan doktor, milý a vstřícný, skvěle se postaral o vývoj našich dvojčátek. Děkuji pane doktore, že jste nám po porodu dohlížel na dcerku, které je dnes už 8 let ...

Bohužel pana doktora nemohu hodnotit kladně. Je milý, vstřícný ... ale řekl nám u 2 měsíčního miminka, že ho máme orientovat na levou stranu, že má deformaci hlavy, ale že se to dá do 3 měsíců srovnat tím, že jí budeme pokládat na levý bok, že je to běžné. Dnes jsem shodou okolností byla u jiného neurologa-blíž a tam mi paní doktorka řekla, že jí máme orientovat napravo. Říkám napravo? vždyť pan doktor řekl nalevo? Tak se ptá, jestli jsem se nespletla, pak se podívala do papíru a říká, "opravdu tu má nalevo... ale podívejte, sama se točí spíše nalevo..." takže nejít k jiné neuroložce, tak jí orientuji na špatnou stranu a bude mít deformaci hlavy a obličeje (říkal pediatr) do konce života. Takže pan doktor má asi problém s levou a pravou stranou, což v medicíně není zrovna dobré, takže z tohoto důvodu musím dát negativní hodnocení

Pana primaře Kuchaře mohu všem jen a jen doporučit. V srpnu jsem byla s dětmi v Českém ráji a dcera dostala v 7 letech první epileptický záchvat a záchranná služba nás odvezla do liberecké nemocnice, kde byla dcera v péči pana primaře. Je to velice příjemný člověk, má velice profesionální a lidský přístup k dětem i k rodičům. Nejen, že si na mě udělal čas a vše mi k epilepsii vysvětlil, ale doporučil nám i jiného výborného neurologa, protože jsme až od Chrudimi. Také ho dál zajímá jak to s dcerou dál vypadá.Sama pracuji ve zdravotnictví a mohu upřímně říci, že je to odborník na svém místě.

Pan doktor nám moc a moc pomohl při noční návštěvě pohotovosti. Stačilo jedno dýchnutí našeho čtyřletého synka pan doktor měl jasno. Moc mu tímto děkuji. Zachránil nám syna . Opravdu vřele doporučuji.

Pan doktor Kuchař je velmi milý a příjemný lékař. Na rovinu nám řekl vše o synově dg., co nás čeká, jak reagovat a že vlastně léčit nejde :( doporučil mi úžasnou knihu, kde jsem si o životě se synovou dg. přečetla nádhernou novelu (a brečela, ale díky ní mám pořád na paměti, že za to nemůže a může bát hůř) Řekl nám, kdy bude potřeba syna utlumit a vysvětlil proč. Původně jsem chtěla prosit u dětské lékařky, aby nás poslala do Jablonce, ale jsem ráda za doktora Kuchaře. Škoda, že nemůžu sehnat takhle dobrého neurologa pro dospělé. Jsem moc vděčná za jeho přístup, zvláště po zkušenosti z psychologie, kde nám jen dali dg. a bez jakéhokoliv vysvětlení poslali domů s kontrolou za půl roku.