Estetické dentální centrum 2-K DENT s.r.o. jsou zubní ordinace a ordinace dentální hygienistky v Liberci. Poskytujeme veškerá stomatologická ošetření ...

Bohužel musím uznat, že služby pana doktora mne stály hodně financí a bohužel i bolesti. Po roce jsem byla lehčí asi o 80000,-Kč, nyní k němu nechodím, sehnala jsem jiného lékaře- státního. Profesionálně na velmi výborné úrovni, postupně mi opravdu opravuje, to co jsem tvrdě zaplatila,opravené zuby začínají bolet ani ne po roce, takže spíše se opravdu přikláním ke kvantitě, než kvalitě. JInak na jednání jsem si stěžovat nemohla , ale nyní poznávám , že je pravda co se dočítám, všichni jsme měli kazy pod plombama, všichni špatně ošetřené zuby apod.
Nyní věřím, že to pravda nebyla, protože již o 2 zuby asi přijdu, díky ovrtání tak, že ze zubů nic nezbylo.Ale myslím, že jsem něco zachránila. Jediné co mohu poradit, nedejte na hrůzy, které Vám říká a prověřte i u jiného lékaře, ušetříte mnoho peněz a ochráníte ještě ten zbytek dobrých zubů, který Vám zůstal. Jediné co mohu pochválit , jsou implantáty, jsou drahé, ale ty mu jdou dobře.
Musím říci, že jsem zklamaná a nemluvě o kartě za 500,-Kč, tak za to, že tam člověk nechá tisíce,to bych se opravdu styděla, kartu jsem vzdala a ofotila zákroky, můj nový zubař málem upadl do zubařského křesla, takže si asi dovedete představit, že v pořádku něco není.
Miko B.

JE TO LÉKAŘ CITLIVÝ,OCHOTNÝ,PORADÍ A HODNÝ.

KAŽDÝ TOHO DRUHÉHO VIDÍ JEN V TAKOVÉM SVĚTLE V JAKÉM HO VIDĚT CHCE A JAK MOMENTÁLNĚ VYHOVUJE JEHO NÁLADĚ.

JE DOBRÝ!!!
A platit se musí všude a když je to s úsměvem jde všechno hned líp!!!

STÁNA KRESTEŠOVÁ***

Jsem s panem Kittlerem naprosto spokojen.Všechny zakroky dopadly dobře a na prohlídky choím s oblibou :)

U pana doktora jsem spokojen. Všechny zákroky dopadly v pořádku a pan doktor se ke mne vždy chová velmi seriozně. Vždy když jsem akutně něco potřeboval, zavolal jsem a hned ten den, nebo druhý jsem byl pozván do ordinace a problém se vyřešil. Podle focení a měření danými přístroji(např: každou preventivní prohlídku... rentgenem atd.) mám zuby nyní v pořádku. Když jsem tak koukal na fotky, kam až jsou lidé schopni zajít se svými zuby, tak se pak nedivím, že to stojí takových peněz a že to bolí. Já osobně si dokážu říct a zeptat se. Zatím jsem dostal vždy odpověď. Nikdy mi nebyly nějakým způsobem vnucovány varianty, jen aby si mohl pan doktor vydělat. Jak to tu zde někdo sděluje. Toto je moje pozitivní zkušenost.

Pan doktor má skutečně působivý životopis, který jistě dokládá, že je třída v oboru. Je ročník 75, dle životopisu již ve 24 letech vedl odborné kurzy a školení. Na vzdělávání se si opravdu potrpí, jeho kvalitu jistě dokazuje třeba kurz obchodní korespondence v angličtině.

Já osobně s ním mám jen jednu zkušenost. Protože jsem měla špatné zkušenosti jinde, nechala jsem se "ukecat" jeho stránkami, kde samozřejmě propaguje profesionalitu a poslední trendy v zubařině. Když jsem přišla kvůli řešení kazu ozonem, což na webu propaguje taky, prakticky se mi vysmál. Jaká asi byla jeho profesionální odpověď na moji otázku, jestli by ten malý kaz tím ozonem řešit teda šel? Ať nečtu tolik Cosmopolitan. Tomu říkám profesionalita. A prosím, pokud vy spokojení nevíte, o co se jedná, zdržte se komentářů.

Vim, ze nemam zuby zcela v poradku a proto jsem chtela navstivit nekoho, kdo svemu oboru opravdu rozumi a pomuze mi ke krasnemu usmevu. To jsem se ale seredne zmylila!! Hned po prvni navsteve, kdyz pan doktor zjistil, ze penize pro mne nejsou problem, tak nasadil stejnou strategii, jako na ostatni pacienty, kteri si tu stezovali. Po jeho kontrole a jeho verdiktu, jsem se mu na tom jeho vysperkovanem kresle malem slozila, na kazdem zubu mam pry kaz, take mam pry asi ctyri vacky pod korenama zubu, mustek mam pry tak spatne udelany, ze mi pry nezbude nic jineho, nez si dat misto neho zubni implantaty. No dobra rekla jsem a nechala jsem se objednat s tim, ze jsem predpokladala, ze mi pan doktor nejprve opravi odrovskou diru, ktera me trapi uz nejaky ten patek. Mylila jsem se, proc by to delal, kdyz muze nejdriv udelat neco, co tak nehori a z ceho mu kapne vic penez!! Rozvrtal mi druhou pulku tvare, na ktere zadny velky problem nebyl a to jen proto, abych musela prijit priste a nechat si opravit tu diru, ktera pro me problem byl... a to neni vsechno, ten jeho zakrok mi dal pekne zabrat, do ted me jeden z tech opravenych zubu boli, no ale s tim uz mi pomuze nekdo jiny. Anny

VOJTĚCH bŘENEK

reaguji na komentář mého jména pané.Krestešové, kde jsem na pana doktora Martina Kittlera špatně sformulovala větu.cituji že jsem ho měla ve své péči.samozřejmě to mělo být,že jsem byla v jeho péči coby pacient.A trvám na tom že je dobrý a byla jsem s ním moc spokojená.

jenom mne trochu mrzé že anonym bohužel který si na svém názoru trvá proč se pod svůj at již přéspěvěk nebo názor nepodepíše?

Možná, až tomuto pisateli bude 62 let také se s výslovnosté bude potýkat.

Ale to by si nejprve musel stoupnout před zrcadlo a nastavit si ho tak, aby se v něm správně viděl.
Jsem sice babi ale ne Vaše, vážený pisateli, a když tak čtu Váš názor i na věk lidí, s kterých si děláte legraci, tak již ani memám chut Vaše další příspěvky číst,protože jak vidno Vám není nic ani dobré ani svaté.

tak se milý pisateli alespon pod svůj článek podepište at vím, jak Vás mám pojmenovat.

A nebo když jste tak rád/a / že druhé napravujete a pomlouváte kritizujete tak by podpis solidního a rovného člověka neměl chybět. tak to prosím příště zkuste!

děkuji a s pozdravem Krestešová Frýdlant v Čechách.

Tento můj příspěvěk se týká pisatele/ky/ z- 7/4 2010/v 11 07 min.

Vážení přispěvatelé, to co se tady strhlo, považuji spíše za davovou psychózu než za objektivní charakteristiku kvalit pana doktora.
Pokusím se na příkladech ukázat moji pozitivní zkušenost s ním, i když zabíhat do malicherných podrobností je zde vlastní spíše jiným diskutérům.
Chodíme k němu celá rodina už cca čtyři roky, moji synové se dokonce díky němu k zubaři těší. Má velmi osobní přístup (dojíždíme k němu zdaleka a on mi kupř. během soukromé cesty do Prahy přivezl stříkačku s peroxidem, když se mi zanítila osmička po vytržení, dovezl ji až přímo k manželovi do práce).
Všechno dopodrobna vysvětlí a z naší zkušenosti přijímá i v podstatě neoprávněné "reklamace" :-) (Manželovi praskl v dásni zub, na němž mu visel můstek, tak dostal obrovskou slevu na implantát).
Naše děti u něj prohlídky neplatí, některé položky navrhované sestrou při vyúčtování zamítl apod. Konzultovala jsem jeho vyúčtování se známou, která pracuje jako dentální hygienistka a zubní sestra v "běžné" ordinaci a ta (srovnáním s jejich nadstandardními službami) konstatovala, že jí ceník připadá vzhledem ke kvalitě provedení jen velmi mírně navýšený (moje zuby zná velmi zblízka z doby před i po dr. Kittlerovi:-))
Jako první ze čtyř po sobě jdoucích zubařů dokázal vyřešit můj problém se stále pobolívající a otékající stoličkou, umrtvenou někdy v pubertě.
Manžel byl opravdu velmi často nucen zrušit plánovanou návštěvu, většinou daný den ráno, nikdy nic neplatil. Podotýkám, že nejsme jeho přátelé ani známí. Nicméně musím říci, že s takovým profesionálem jsem se mezi zubaři nesetkala.
A propos, poté, co mi dal do pořádku zuby během prvního půl roku, jsem zatím kromě bělení a extrakce dvou osmiček neabsolvovala jediný zákrok, protože se mi prostě "zázrakem" přestaly kazit zuby pod plombami. Asi je, z vašeho pohledu zřejmě omylem mezi přepočítáváním zlaťáků, opravdu dobře aplikoval.
S pozdravem a přáním vnitřního klidu, bohatství a tolerance
Mgr. Jana Servusová, Mnichovice u Prahy.

Nestačím se divit co vše se tu na adresu MUDr. Kittlera uvádí. Snad jen dodat, že by zde někteří hodnotitelé potřebovali vyhledat odbornou pomoc a to konkrétně uživatel zuby.zuby.zuby.
Jsem klientem MUDr. Kittlera a cena za úroveň kvality poskytovaného ošetření se mi zdá zcela přijatelná.
Plno zde uváděných informací, které například srovnávají ceny za jednotlivé úkony, jsou zcela zavádějící a to hned z několika důvodů. Lukáš Drobný, Č. Kamenice

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,moc rád bych se zeptal jestli by ste my mohli pomoct v mém trapení.mám zuby v dezolatním stavu ,už delší dobu nenaštevuju stomatologa protože sem jednou narazil na jedneho v podnapilém stavu a hodne my ublýžil.mám 6 zlomených zubu a zustali my jen kořeny a moc se toho bojím,ale už me to moc bolí a bojím se abych nedostal zapal okostnice.dekuji za vaši odpověď.

Dobrý den, jistě je to prosím možné. Prosím spojte se sestřičkou a ona s Vámi domluví termín na vstupní vyšetření. Zároveň Vám sdělí z čeho se toto vyšetření skládá. Na jehož základě poté vše naplánujeme. Bohužel zde není možno uvést telefonní číslo, prosím najděte si ho na našich stránkách.Děkuji.

MUDr. Martin Kittler