Martin Kirinovič, zubař Plzeň

MDDr. Martin Kirinovič

Uložit

Zubař Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karlova 11, Plzeň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Nejlepší zubař na světě! :) Rozhodně aspoň pro mě. U předchozího zubaře jsem nebyla asi 10 let, protože jsem měla špatné zkušenosti a bála jsem se. Zuby mě nebolely a neměla jsem žádné problémy, ale jednoho dne jsem se rozhodla, že svůj strach překonám. Našla jsem pana Kirinoviče, byl nejblíž k mojí práci. Měla jsem obrovské štěstí, protože pan doktor je naprosto úžasný, milý, vtipný (a navíc vypadá jako Martin Fourcade) a hlavně je pečlivý a precizní ve své práci - zuby mám díky němu opravdu krásné a přestala jsem se bát. Měla jsem hodně menších kazů a každý měsíc jsem chodila na vrtání po dobu asi jednoho roku. Když svým známým říkám, že ráda chodím k zubaři, tak na mě divně koukají - ale je to tak - chodit k panu Kirinovičovi je pro mě radost, vždycky se tam těším, i když to zní bláznivě :) Také paní sestřička je skvělá. Za mě naprostá dokonalost! :)

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Cisteni zubnich kanalku

Pan doktor je nejen vynikajici odbornik a mily clovek, ale pouziva nejmodernejsi metody. Zde je clovek v dobrych rukou. Jsme s nim spokojena cela rodina. Najit tohoto zubare bylo velke stesti.

L

Názor přidán dne 10.02.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Ověřeny pacient

pana doktora Martina Kirinoviče mohu jen doporučit.
Odvedl dobrou práci při zhotovení můstku.
Děkuji
Palová, Plzeň

M
Ověřeny pacient

Pan doktor se mi velmi osvědčil a už bych nešla jinam. Perfektní nejen péče ale i přístup k pacientovi. Dokonce jsem se přestala díky němu a sestřičce zubařů bát. Přihlásila jsem k němu i své dvě děti Chtěla bych mu i tímto za vše poděkovat.

A
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme se s manželem přihlásili po útrpném ošetření paní doktorky Písařové. K novému zubaři jsme se po nezdařených ošetřeních báli jít, ale ukázalo se, že u pana doktora Kirinoviče není čeho se bát. Profesionální přístup a moderní vybavení pro usnadnění ošetření je samozřejmostí. Sestřička je taky moc milá. Určitě bychom neměnili :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti