Adresa

Hranice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Diky pane doktore za perfektní botox i výpln,jsem velice spokojena ,musím opravdu jenom doporučit kapinusová


Ověřeny pacient

Pan MUDr. Martin Jurčo je jeden z nejlepších doktorů, co jsem kdy zažil, vysvětlí, poradí, a hlavně pomůže takový kdyby byli všichni.


K

....v 10:00 jsem k MUDr. Jurčovi přišla s bolestmi břicha. Ani mne neprohlédl, seděla jsem jen na židli a řekl mi, že mám zánět močového měchýře a předepsal mi atb, které jsem si vyzvedla v lékárně za 320 Kč. Po příchodu domů byly bolesti už takové, že mě manžel musel odvézt do nemocnice. No a ve 13:00 už jsem ležela na operačním sále s akutním zánětem slepého střeva........myslím, že toto hodnocení hovoří za vše.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tak tohle je pan doktor jak má být!Milý,hodný,sympatický....Byla jsem velmi mile překvapena.On i sestřička jsou lidé na pravém místě.Tak by to mělo být všude.
Udělá všechna vyšetření která jsou potřeba,zeptá se jestli něco nepotřebuji a je prostě lidský.Vyslechne si problémy jak už zdravotní,tak třeba i osobní.Prostě sympaťák:-)


X
Ověřeny pacient

moc k lékařům zatím nechodím, ale vždy jsem překvapena plnou čekárnou, asi k němu chce chodit hodně lidí. Udělal mi hned ekg, odběr krve, pak mi dělal výsledky přímo v ordinaci na přístroji. Byla jsem velice příjemně překvapena co vše dokáže udělat a jak se věnuje mně i ostatním, byla jsem opravdu spokojena. Někdy vypadá trocha unavený- už se ani nedivím, ale nikdy vás neodmítne a přivítá.


Ověřeny pacient

Vážení,nevím ke komu v dneštní době chcete chodit?Dr.Jurčo je lékař na svém místě.Nikdy jsem s ním neměla problém.Zkuste si zajít třeba k Dr.Francovy.Po celodenním sezení v čekárně Vám sestra řekne,že už Vás nevezmou.Přijdte zítra.Opakuje se to spoustu dní.Vím co říkám,jsem po operaci páteře,mám stále problémy a už mě unavuje prosedět celé dny v čekárně a nedostat se ani na řadu.Dr.Jurčo mě osobně píše léky od bolesti.Skvělí člověk.


Také se přikláním, že je to doktor, který víc uškodí, než pomůže.Není ani schopný udělat vyšetření pacientům, které je zapotřebí a které jako praktický lékař by měl provádět automaticky. Spokojena nejsem vůbec a přecházím k jinému lékaři. Tento by měl vrátit diplom.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pana Doktora Jurču navštěvuji již několik let.Bezvadný lékař,snaživý.Poradí a vše vysvětlí.Jsem s ním velmi spokojená.Mohu doporučit. Kholová Jana


Jsem spokojen. I když jsem se bolestí páteře zcela nezbavil, výrazně mi vlastními silami pomohl. S Bechtěrevovou nemocí už to lepší nebude. Rozhodně bych neměnil.


I

Reakce na nick "PACIENT"
važte slova milá dámo.Pokud Vás bolelo v krku,tak nevím kam jinam by se měl pan doktor dívat než do krku :-).
Pokud chci výpis ze své zdravotní karty,tak si pro něj dojdu osobně a nebudu tím zatěžovat dalšího lékaře aby si jej vyžádal.PANU DOKTOROVI PLNĚ DŮVĚŘUJI A RÁDA DOPORUČÍM.SESTŘIČKA JE MILÁ A VELICE OCHOTNÁ.
s pozdravem IVUSKHA :-).


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti