Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Jeden z nejlepších lékařů. Udělá veškerá nutná vyšetření co zvládne u sebe v ordinaci a pokud se mu něco nezdá pošle na doplňující vyšetření třeba do nemocnice.Je příjemný, milí, lidský. Sestřička Anežka, klobouk dolů co ta holka všechno stíhá. Odběry, papírování a ještě vyřizování telefonátu. Jsem naprosto spokojená a neměnila bych za jiného lékaře.

M
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor se stará a 3 členy naší rodiny. Jsme spokojeni. Vždy dělé EKg, odběry, tlak, myslí na preveci . Sestra soustředěná i když zvedá telefony, chystá karty a bere krev ( mimochodem výborně) vše najednou.

Ověřený profil

Diky pane doktore za perfektní botox i výpln,jsem velice spokojena ,musím opravdu jenom doporučit kapinusová


Ověřený profil

Pan MUDr. Martin Jurčo je jeden z nejlepších doktorů, co jsem kdy zažil, vysvětlí, poradí, a hlavně pomůže takový kdyby byli všichni.


K

....v 10:00 jsem k MUDr. Jurčovi přišla s bolestmi břicha. Ani mne neprohlédl, seděla jsem jen na židli a řekl mi, že mám zánět močového měchýře a předepsal mi atb, které jsem si vyzvedla v lékárně za 320 Kč. Po příchodu domů byly bolesti už takové, že mě manžel musel odvézt do nemocnice. No a ve 13:00 už jsem ležela na operačním sále s akutním zánětem slepého střeva........myslím, že toto hodnocení hovoří za vše.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Tak tohle je pan doktor jak má být!Milý,hodný,sympatický....Byla jsem velmi mile překvapena.On i sestřička jsou lidé na pravém místě.Tak by to mělo být všude.
Udělá všechna vyšetření která jsou potřeba,zeptá se jestli něco nepotřebuji a je prostě lidský.Vyslechne si problémy jak už zdravotní,tak třeba i osobní.Prostě sympaťák:-)


X
Ověřený profil

moc k lékařům zatím nechodím, ale vždy jsem překvapena plnou čekárnou, asi k němu chce chodit hodně lidí. Udělal mi hned ekg, odběr krve, pak mi dělal výsledky přímo v ordinaci na přístroji. Byla jsem velice příjemně překvapena co vše dokáže udělat a jak se věnuje mně i ostatním, byla jsem opravdu spokojena. Někdy vypadá trocha unavený- už se ani nedivím, ale nikdy vás neodmítne a přivítá.


Ověřený profil

Vážení,nevím ke komu v dneštní době chcete chodit?Dr.Jurčo je lékař na svém místě.Nikdy jsem s ním neměla problém.Zkuste si zajít třeba k Dr.Francovy.Po celodenním sezení v čekárně Vám sestra řekne,že už Vás nevezmou.Přijdte zítra.Opakuje se to spoustu dní.Vím co říkám,jsem po operaci páteře,mám stále problémy a už mě unavuje prosedět celé dny v čekárně a nedostat se ani na řadu.Dr.Jurčo mě osobně píše léky od bolesti.Skvělí člověk.


Také se přikláním, že je to doktor, který víc uškodí, než pomůže.Není ani schopný udělat vyšetření pacientům, které je zapotřebí a které jako praktický lékař by měl provádět automaticky. Spokojena nejsem vůbec a přecházím k jinému lékaři. Tento by měl vrátit diplom.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Pana Doktora Jurču navštěvuji již několik let.Bezvadný lékař,snaživý.Poradí a vše vysvětlí.Jsem s ním velmi spokojená.Mohu doporučit. Kholová Jana


Došlo k chybě, zkuste to znovu