Železná 18, Praha 1, Praha

Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 31.....

Individuální psychoterapie • 800 Kč

První sezení - Plzeň • od 700 kč

www.frys-martin.com - na webu najdete čemu se věnuji. --- NEVĚNUJI SE: diagnostice, jakýmkoli posudkům a psychotestům, párové terapii. Pro dopolední...

• psychosomatické obtíže
  • závislost, emoční, vztahová nebo na látkách (alkohol, hra)
  • trauma (ranné, vývojové, akutní)

Ukončené školy

První sezení - Praha

Železná 18, Praha

od 800 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapie a poradenství První sezení - Praha

Oceňuji profesionalitu, otevřenost, ohleduplnost. Prostě lidskost a člověčenství v nejryzejším smyslu tohoto slova. Rovněž vysokou erudovanost. Odbornost. Osobní nasazení. Velmi si toho vážím a děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapie a poradenství

Mimořádně empatický člověk. V terapii jsem neměla v plánu pokračovat po vyřešení konkrétního problému, se kterým jsem tam přišla. Nicméně docházím už 6 měsíců a myslím, že má velký smysl v tom pokračovat. Rozhovory jsou vedeny přátelsky a s humorem. Nesoudí, nehodnotí, nekritizuje. Učí se mít rád, pečovat o sebe a že za to stojíte.

Umístění: Terapie a poradenství

Byla jsem u pana magistra poprvé , ale ráda se budu vracet. Je milý, dokáže vyslechnout a hlavně poradit. Hovor je veden profesionálně a s rozvahou . Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapie a poradenství

Milý,ochotný,usměvavý,dobrá nálada.Vyzařoval z pána klid,rozvaha a prostor pro rozhovor.Nezalekl se žádné situace

Umístění: Terapie a poradenství

Těžká traumata z dětství a dospívání se u mne vynořovala na povrch v podobě závislostí a panických ataků. Po absolvování několika léčeb ve státních zařízeních jsem se svěřila do rukou pana psychoterapeuta Martina Fryse. Dnes mohu prohlásit, že mi zachránil život. Jsem dnes plnohodnotným člověkem a děkuji tímto za jeho trpělivost i skvělou práci.

Umístění: jiné místo zapíjení problémů alkoholem

Dobrý den všem,
ráda přispěji svojí zkušeností s MgA. Martinem Heřmanem Frysem jako ( pro mě s naprosto úžasným ) terapeutem, ale i člověkem. Díky profesionálnímu přístupu k lidem s osobním problémem, je člověkem na správném místě. Velmi mi pomohl ve svízelné situaci, které jsem vůbec nerozuměla a škodila nejenom sobě, ale celé svojí rodině. Díky jeho práci se mnou, si dokážu vážit sama sebe, postavit se za sebe a řešit problém s čistou hlavou a s rozvahou. Celá naše skupina, ke které jsem několik dlouhých měsíců patřila , se do bahna ze kterého nám Martin pomohl, NEVRÁTIL.
Moc si ho vážím a jsem ráda že vím, že jeho dveře jsou pro nás kdykoli otevřené.
Blanka

Umístění: Terapie a poradenství Těžká životní situace

Martin Frys mi pomohl zvládnout na první pohled nezvládnutelnou životní situaci. Lidskost, úcta ke klientovi, nadhled a laskavé vedení. Vůbec nemáte dojem, že jste u terapeuta. Navíc patří k terapeutům, kteří nebudují závislost klienta na sobě. Jde mu o to, aby pomohl vyřešit potíž a šup šup, koukej převzít zodpovědnost sám za sebe. On ani tak neposkytuje pomoc. Dostáváte spíše podporu, abyste si pomohli sami.To jsem ocenila nejvíc.

Přístup Martina je velmi citlivý, opravdově nápomocný. Necítila jsem se pod jeho vedením jako "ubohá nula", ale jako normální lidská bytost.Tedy důstojně.Ukázal mi jiné možné úhly pohledu na záležitosti mého života v momentě, kdy jsem byla myšlenkově zacyklená a neviděla nalevo napravo. Pomohl mi nenásilnou formou najít souvislosti mých problémů s událostmi v mém životě a postupně si na ně zvyknout a pochopit je. Díky, Martine.

• psychosomatické obtíže
  • závislost, emoční, vztahová nebo na látkách (alkohol, hra)
  • trauma (ranné, vývojové, akutní)

Ukončené školy

• Jabok - Vyšší sociálně pedagogická a teologicka škola
  • DAMU - Divadelní akademie múzických umění

• psychoterapie
  • adiktolog

Stáže

• CPPT o.p.s Ambulance pro nelátkové závislosti Plzeň
  • 2016 - Sananim z.ú. Doléčovací centrum
  • 2011-2016 DPS Ondřejov s.r.o. - psychoterapeut na oddělení závislostí (alkohol, léky, gambling)
Zobrazit více

Certifikáty