sady Pětatřicátníků 26, Plzeň 3 , Plzeň
Psychoterapeutické centrum pro děti a dospělé (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 31.....

První sezení - Plzeň • od 500 kč

Psychoterapie • od 600 kč

Železná 18, Praha 1 , Praha
Terapie a poradenství (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 15 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
731 31.....

První sezení - Praha • od 600 kč

Psychoterapie • od 700 kč

www.frys-martin.com - zde najdete potřebné informace včetně cen. --- Nejsem klinicky atestovany psycholog. Nemohu diagnostikovat, dělat posudky pro ...

• psychosomatické obtíže
  • závislost, emoční, vztahová nebo na látkách (alkohol, hra)
  • trauma (ranné, vývojové, akutní)

Ukončené školy

Železná 18, Praha

od 700 kč

Terapie a poradenství

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapie a poradenství

Milý,ochotný,usměvavý,dobrá nálada.Vyzařoval z pána klid,rozvaha a prostor pro rozhovor.Nezalekl se žádné situace

Umístění: Terapie a poradenství

Těžká traumata z dětství a dospívání se u mne vynořovala na povrch v podobě závislostí a panických ataků. Po absolvování několika léčeb ve státních zařízeních jsem se svěřila do rukou pana psychoterapeuta Martina Fryse. Dnes mohu prohlásit, že mi zachránil život. Jsem dnes plnohodnotným člověkem a děkuji tímto za jeho trpělivost i skvělou práci.

Umístění: jiné místo zapíjení problémů alkoholem

Dobrý den všem,
ráda přispěji svojí zkušeností s MgA. Martinem Heřmanem Frysem jako ( pro mě s naprosto úžasným ) terapeutem, ale i člověkem. Díky profesionálnímu přístupu k lidem s osobním problémem, je člověkem na správném místě. Velmi mi pomohl ve svízelné situaci, které jsem vůbec nerozuměla a škodila nejenom sobě, ale celé svojí rodině. Díky jeho práci se mnou, si dokážu vážit sama sebe, postavit se za sebe a řešit problém s čistou hlavou a s rozvahou. Celá naše skupina, ke které jsem několik dlouhých měsíců patřila , se do bahna ze kterého nám Martin pomohl, NEVRÁTIL.
Moc si ho vážím a jsem ráda že vím, že jeho dveře jsou pro nás kdykoli otevřené.
Blanka

Umístění: Terapie a poradenství Těžká životní situace

Martin Frys mi pomohl zvládnout na první pohled nezvládnutelnou životní situaci. Lidskost, úcta ke klientovi, nadhled a laskavé vedení. Vůbec nemáte dojem, že jste u terapeuta. Navíc patří k terapeutům, kteří nebudují závislost klienta na sobě. Jde mu o to, aby pomohl vyřešit potíž a šup šup, koukej převzít zodpovědnost sám za sebe. On ani tak neposkytuje pomoc. Dostáváte spíše podporu, abyste si pomohli sami.To jsem ocenila nejvíc.

Přístup Martina je velmi citlivý, opravdově nápomocný. Necítila jsem se pod jeho vedením jako "ubohá nula", ale jako normální lidská bytost.Tedy důstojně.Ukázal mi jiné možné úhly pohledu na záležitosti mého života v momentě, kdy jsem byla myšlenkově zacyklená a neviděla nalevo napravo. Pomohl mi nenásilnou formou najít souvislosti mých problémů s událostmi v mém životě a postupně si na ně zvyknout a pochopit je. Díky, Martine.

• psychosomatické obtíže
  • závislost, emoční, vztahová nebo na látkách (alkohol, hra)
  • trauma (ranné, vývojové, akutní)

Ukončené školy

• Jabok - Vyšší sociálně pedagogická a teologicka škola
  • DAMU - Divadelní akademie múzických umění

• psychoterapie
  • adiktolog

Stáže

• CPPT o.p.s Ambulance pro nelátkové závislosti Plzeň
  • 2016 - Sananim z.ú. Doléčovací centrum
  • 2011-2016 DPS Ondřejov s.r.o. - psychoterapeut na oddělení závislostí (alkohol, léky, gambling)
Zobrazit více

Certifikáty