Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rychnovská 651, Praha
Immunoflow

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Immunoflow Jiný

Pan doktor se o mě stará od dětství a během těch let o něm nemůžu říct jediné špatné slovo. Jedná se o naprosto špičkového odborníka, který mi jako jediný dokázal pomoct s mými neobvyklými problémy, s neuvěřitelně unikátním lidským přístupem. Lepšího lékaře byste hledali těžko – já jsem ho nenašel.

M
Ověřená osoba
Umístění: Immunoflow Jiný

Pan doktor dostál své reputace - je velmi vstřícný, chápavý a lidský. Jeho odborná způsobilost je bez debat! Udělá si na vás čas. Hodinu jsme si převážně povídali o synově alergii a neskutečně mě uklidnil. Tímto mu velice děkuji za laskavost a přeji hodně zdraví a spokojenosti.

L
Umístění: Immunoflow Jiný

Výborný přístup, vždy poradí a vysvětlí podrobnosti. Jako dlouholetý pacient mohu potvrdit, že se jedná o velmi kvalitní péči a to naprosto konzistentně. Přístup k dětským pacientům je také naprosto supr. Doporučuji!!!

K
Ověřená osoba
Umístění: jiné místo Jiný

Se synem jsem k panu primáři chodila od 3 let. Syn je již dospělý a díky panu primáři sportuje a dokonce hrál i v reprezentaci. Obdivuhodný a bezkonkurenční lékař. Všem doporučuji.

S
Ověřená osoba


Pán doktor je ako lekár i človek s veľkým L a veľkým Č ! určite patrí medzi špičku, prajem mu zo srdca len to najlepšie z najlepšieho, a veľa radosti v srdci i duši po celý život! Vrele doporučujem

T
Ověřená osoba

Nejlepší doktor v oboru!! Na pacienta si udělá čas kolik potřebuje, vše dobře vysvětlí! S dcerou komunikuje s excelentním přístupem :) Mě jako matce vše vysvětlí a odpoví na všechny otázky. Jsem maximálně spokojená!! DOPORUČUJI!!!!

Krasne a ciste prostredi, velmi lidsky, vstricny a pohodovy pristup, pri vysetreni sedmimesicniho ditete pouzity jen neinvazivni, ale profesionalni metody, mile sestricky, hracky pro deti - takze jsem se tam citila pomalu jak v raji. :-) Rozhodne doporucuji. :-)
MT

Vynikající lékař, syn je v jeho péče již 16 let

nejlepsi!

Ověřená osoba

Naprosto úžasný!! vše dokonale vysvětlí a přístu k dětem je dokonalý!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti