Martin Fuchs, alergolog Praha

MUDr. Martin Fuchs

Alergolog, Imunolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Rychnovská 651, Praha
Immunoflow

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Immunoflow Jiný

Výborný přístup, vždy poradí a vysvětlí podrobnosti. Jako dlouholetý pacient mohu potvrdit, že se jedná o velmi kvalitní péči a to naprosto konzistentně. Přístup k dětským pacientům je také naprosto supr. Doporučuji!!!


K
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Se synem jsem k panu primáři chodila od 3 let. Syn je již dospělý a díky panu primáři sportuje a dokonce hrál i v reprezentaci. Obdivuhodný a bezkonkurenční lékař. Všem doporučuji.


S
Ověřeny pacient


Pán doktor je ako lekár i človek s veľkým L a veľkým Č ! určite patrí medzi špičku, prajem mu zo srdca len to najlepšie z najlepšieho, a veľa radosti v srdci i duši po celý život! Vrele doporučujem


T
Ověřeny pacient

Nejlepší doktor v oboru!! Na pacienta si udělá čas kolik potřebuje, vše dobře vysvětlí! S dcerou komunikuje s excelentním přístupem :) Mě jako matce vše vysvětlí a odpoví na všechny otázky. Jsem maximálně spokojená!! DOPORUČUJI!!!!


Krasne a ciste prostredi, velmi lidsky, vstricny a pohodovy pristup, pri vysetreni sedmimesicniho ditete pouzity jen neinvazivni, ale profesionalni metody, mile sestricky, hracky pro deti - takze jsem se tam citila pomalu jak v raji. :-) Rozhodne doporucuji. :-)
MT


Vynikající lékař, syn je v jeho péče již 16 let


nejlepsi!


Ověřeny pacient

Naprosto úžasný!! vše dokonale vysvětlí a přístu k dětem je dokonalý!!


Pan doktor Fuchs je nej nej nej lékař, s kterým jsem se kdy setkala. Vždy se nám pečlivě věnuje, je hrozně hodný, vstřícný , má nádherný lidský přístup a hlavně je to odborník na svém místě. Kdyby takových lékařů bylo více, bylo by to pro pacienty fajn. Všem velice ráda doporučuji


Ověřeny pacient

K panu doktoru Fuchsovi chodím už 19 let a je musím říct, že je to ten nejlepší lékař pod sluncem. Vždy velmi ochotný, milý, vstřícný. Už i jako dítě jsem ho měla moc ráda, protože ke mně přistupoval jako "kamarád" než "pan doktor". Pokaždé když se blíží kontrola u pana doktora tak se nemůžu dočkat. Mám na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Je to ten nejlepší lékař jakého znám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti