Rychnovská 651, Praha
Immunoflow (mapa)

Pán doktor je ako lekár i človek s veľkým L a veľkým Č ! určite patrí medzi špičku, prajem mu zo srdca len to najlepšie z najlepšieho, a veľa radosti v srdci i duši po celý život! Vrele doporučujem

Nejlepší doktor v oboru!! Na pacienta si udělá čas kolik potřebuje, vše dobře vysvětlí! S dcerou komunikuje s excelentním přístupem :) Mě jako matce vše vysvětlí a odpoví na všechny otázky. Jsem maximálně spokojená!! DOPORUČUJI!!!!

Krasne a ciste prostredi, velmi lidsky, vstricny a pohodovy pristup, pri vysetreni sedmimesicniho ditete pouzity jen neinvazivni, ale profesionalni metody, mile sestricky, hracky pro deti - takze jsem se tam citila pomalu jak v raji. :-) Rozhodne doporucuji. :-)
MT

Vynikající lékař, syn je v jeho péče již 16 let

nejlepsi!

Naprosto úžasný!! vše dokonale vysvětlí a přístu k dětem je dokonalý!!

Pan doktor Fuchs je nej nej nej lékař, s kterým jsem se kdy setkala. Vždy se nám pečlivě věnuje, je hrozně hodný, vstřícný , má nádherný lidský přístup a hlavně je to odborník na svém místě. Kdyby takových lékařů bylo více, bylo by to pro pacienty fajn. Všem velice ráda doporučuji

K panu doktoru Fuchsovi chodím už 19 let a je musím říct, že je to ten nejlepší lékař pod sluncem. Vždy velmi ochotný, milý, vstřícný. Už i jako dítě jsem ho měla moc ráda, protože ke mně přistupoval jako "kamarád" než "pan doktor". Pokaždé když se blíží kontrola u pana doktora tak se nemůžu dočkat. Mám na něj jen ty nejlepší vzpomínky. Je to ten nejlepší lékař jakého znám.

pan doktor je opravdu výborný. skvěle to umí s dětmi!!! absolutně pohodový.

Souhlasím se vším, co je zde napsáno a jsem ráda, že mám konečne po 30 letech profesionální léčbu, též oceňuji lidský přístup k pacientům Eva

MT

Vynikající lékař, syn je v jeho péče již 16 let

nejlepsi!

Naprosto úžasný!! vše dokonale vysvětlí a přístu k dětem je dokonalý!!

pan doktor je opravdu výborný. skvěle to umí s dětmi!!! absolutně pohodový.